Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je pravda, když se všechno vohulí na max nastavení, vypadá ta hra sakra dobře, daleko před konzolemi
  • Mě nevadí vulgárnost, ale tuhle černou nemůžu přenést přes srdce. Je to pak takové opičí.
  • To si nemyslím, já to mám na střední detaily a už tam je poznat, zejména na stínech, že je to přeci jen vychytanější. Ultra detaily je ulně jiná liga.
  • Tak to je fajn, mam stejnej config a pres noc se to dotahlo. Tesim se :)
  • Vynucena pseudorovnost neni silenost, ale socializmus *1*
  • Dnes jsem koupil na Steamu, za pár hodin stáhnul, nainstaloval a vše běží bez problémů, jen jsem musel doinstalovat Windows Media Player, který to bohužel vyžaduje.

    (Jenom taková zkušenost, pokud někoho příště napadne koupit krabicovku.) *3*
  • Němci byli nacisti, né fašistit. Just sayin' ..
  • Presne tak ;-). Prijde mi docela podivne, ze u takto velke firmy nejsou testeri z vice koutu sveta. Vzdit vetsina jazyku ma nejaky specialni znak, treba i nemcina a rustina... to jiste neni zrovna maly trh... a co treba cina?

    Je to k placi, pise se rok 2015 ... podpora unicodu je snad uz i ve Windows95, ale programatori jsou schopni stale pouzivat ASCII ... 3x fuj :-D
  • walltar
    www.nuuvem.com.br/ bylo to tu kousek níž... akorát to tak vypadá, že mají vyprodáno. Sem to kupoval celkem nedávno.

    Potom ještě tohle, ale to nevím, jestli pořád funguje. http://www.reddit.com/r/GTAV/comments/32bz4z/
  • Keyz
    *11* a pak zde budou samé hry bez dem, bez možnosti si to vyzkoušet předem a s nějakou šílenou ochranou která řadu věci znemožňuje....

    Hnus velebnosti. Hlavně když vidíme jak firmy často kecají a poté to je jinak. Naschvál není demo a tedy ani není možnost to reálně vyzkoušet. Kupuješ zajíce v pytli.
  • A kde prosím?
  • Keyz - tak se z toho svýho PC nep**ser...
  • Tak hlavně,že není crack na tuto hru,a to jsem velmi rád.Doufám,že se tato hra nikdy nepodaří cracknout.
  • Loneck
    Na gamefaqs.com diskuzi píšou, že jo. No tak tím pádem nic nebo PS4 verze.

    http://www.gamefaqs.com/boards/916373-pc/71619618
  • walltar
    Já už koupil za 770... To už je přes 50% sleva oproti steamu. *4*
  • Nakonec je grafika, po těch slibech, krásných fotkách a videii úplně stejná jak na PS4. *1* Strašně mi to připomíná Watch Dogs... Takže oni chtějí tolik peněz za tohle? Co ještě hodně lidem ani nejde? *1* Fakt jsem rád, že jsem se nenechal nachytat na předobjednávku a nekoupil to. Počkám až bude tak 50% sleva, ta cena pak tomu bude odpovídat.
  • walltar
    Pokud sem to správně pochopil tak ano.
  • Loneck
    Mám dotaz. Je nutné být stale online pro hraní singlu?
  • jde někomu vůbec spustit social hub ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit