Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mechwarrior_bw
    hlavne aby bola hra ľahko prístupná moddingu ... potom sú nejaké DLC druhoradé.
    • určitě bude...
  • Je to svätá pravda že ta pieseň sa do skyrimu nehodi.Na jednej strane nemôžem si dovolit povedat či ta piesen je zla alebo dobra lebo takuto hudbu nepoznam a i ked ju všade v tejto dobe počuť.A na druhej strane je pravda že hudba je spojena s typom človeka , aj jeho myšlienkami ale hlavne čo ma rad a o čo sa zaujima.Je jasne že dajmetomu taky folk metal je k tomu nielen že hodi o s tim priam spojeny.Proste epicka huba symphonicka huba+ METALOVE + iste klasicke stare stredoveke alebo folkove nastroje to je ta prava spojitost i ked je to len nazor istu pravdu tomu človek nemôže neuprieť.Moderny svet a historia nejde proste dokopy.A ked chcem hudbu ktora ma historicky ,epicky nadych pustim si nejaky severansky metal "kde ešte v tejto dobe preživaju iste barbaske pohanske kmeny varjagov, keltov, slovanov..." Aj zaklínač mal na konci genialnu folk rock/metalovu piesen.Zdravim
    • Skoda ze tenhle prispevek asi moc bodu nedostane. Naprosto s tim ale souhlasim. Neco podobneho jsem psal nize. Kazdopadne se to video da brat jako skvely tribut jednoho fanouska, a to je fajn.
  • Hairy_Ass
    Jako srandu a fanouškovský zápal u toho oceňuji, ale jinak to hrozně trhalo uši, a ta trailerová skladba na pozadí s tím rapem byla jako pěst na oko.
  • Nevim co proti tomu máte... ano rap se do skyrimu nehodí to je vsem jasným, ale i tak se me ten song celkem líbil. Dobře nekdo neposlouchá rap a tak tak se mu to nelíbí tak si to snad pustim reknu okey tohle proste není muj styl a končim.
    Ale začít tu na forum brečet, že je to naprostá debilita, hnuj jsou reči na urovni 10ti ročneho fakana.
    • Anal.S
      Nevím proč by se rap neměl do Skyrimu hodit. Skyrim se nijak nestylizuje do metalu. To že se metalisti rádi stylizujou do fantasy je věc druhá.
      • Sorry, ale ty si opravdu myslis, ze ze do fantasy sveta hodi rap a hiphop? Promin, ale to vazne ne. Nemam nic proti rapu ani hip hopu, i kdyz to neposloucham. Chapu, ze hodne umelcu je vybornych. Ale snazit se to nacpat do sveta, ktery se stilizuje jako Vinkingsky/seversky ... to vazne ne.
        • Anal.S
          Ale tak v tomhle případě nešlo ani tak o severskou mytologii a fantasy, jako o karikaturu traileru a síly značky Elder Scrolls, takže vlastně komerční stránky věci. A tam už zase je rap celkem adekvátní ne?
  • Lawliet
    osobně jsem měl radši datadisky které přidavaly třeba polovic zakladní hry v originalním odlišném stylu než DLCčka..
    • to se dneska už vydává za plnohodnotnou hru, viz. MW3
      • Lawliet
        smutné no
        • smutne je to ze zato jsou lidi ochotni platit. jinak by se to nedelo.
  • Posloucham metal, rock a ostatni pisnicky mi nevadi, pokud nezpivaji o 3,14covinach. Ale rap se k fantasy rpg fakt nehodi. Aspon ne k Elders Scrolls.
    • ke každé hře kde se fajtí se hodí rap, co se k tomu určitě nehodí je Preventan *16*
    • K TES se hodí to, co nám k tomu Bethseda dává, rozumí svému řemeslu. Je zbytečný fantazírovat, jak by to znělo s rockem, s metalem, s folkem, s dechovkou, s jazzem...holt jen raper se o to pokusil. A pro mě se mu to i v rámci možností povedlo. *15*
      • Cože? Jen raper se o to pokusil? Youtube je plné metalových verzí Skyrim theme, různých coverů atd. :) např. http://www.youtube.com/watch?v=KPiJevj67uw , http://www.youtube.com/watch?v=2dnVVesAImo atd. atd.
        Folk taktéž: http://www.youtube.com/watch?v=IjJQhfmBNyQ
        Rocková verze: http://www.youtube.com/watch?v=xs9410NnW9Y

        Atd. Je toho opravdu hodně a souhlasím s tím, že HH se k fantasy žánru rozhodně nehodí. Neřeknu k nějaké tunerské závodní hře nebo případně v krajní nouzi i k akční hře pokud je to říznuté trochou elektroniky apod. Jinak ale ne..a metal patří k fantasy tématice neodmyslitelně..tedy vážná hudba a metal (který částečně z vážné hudby vychází)
        • A nejlepší je stejně tohle: http://www.youtube.com/watch?v=c9eGtyqz4gY&list=PLEB532616779428CA&index=96&feature=plpp_video
          *1*
  • Nevim ... do sveta Skyrim mi proste rap/hip hop nejak nesedi. Nebudu rikat, ze je to debilita, jako Core ale rozhodne jsem na stejne lodi s Inquisitorem. Proc k tomu radeji nedali nejakou klasickou nordic/celtic folk muziku. Nebo, pokud chteli neco riznejsiho, tak folk metal. Rap mi proste k sword and sorcery proste nesedi. Je to stejny mismas jako kdyz pred casem vypustil UBI to techno video k AC:B. To jsem taky fakt nemohl. To jsem se chytal za hlavu a ptal se, kam se podely atmosfericke tony Jespera Kyda?
    • To nedali oni, ale udělal to fanoušek...těší se na hru, chtěl jí něco dát. A Dan Bull nemá špatný písničky, jeho písničku o wikileaks mám v hlavně do teď :) Fakt to není žádnej tvrdej gangsta *15*
      • Ja vim. Ale porad ... proste mi to k sobe moc nesedi. Jedna nejsem velky fanda tohohle hudebniho zanru, a druhak, jak uz jsem psal, to v me hlave proste nejde dohromady. Ale jako fandovskou praci to kazdopadne ocenuji. Vzdyt i indie hra Overgrowth ktera je ve vyvoji uz nekolik let ma, pokud se nepletu, 2 velmi zajimave songy (jeden je rock druhy rap).
        • Jo to jo, taky se mi to jako kombinace moc nehodí (nevím, jestli to dělá to video nebo samotná hudba), hodilo by se k tomu něco mnohem víc zvučnějšího a...ufff...epickýho! :D Jen jsem říkal, že to dělal fanoušek, kterýmu to přišlo jako fajn nápad, oficialně Bethseda vypouští ven úžasné hudební pecky co se týče jejich her, tady bych strach neměl
        • Cahir
          Vždyť je to jen sranda prosím tě.
          • Ja nerikam, ze neni. Jenom jsem SLUSNE vyjadril nazor, ze mi to proste nesedi. To se snad jeste smi, ne?
  • Spades
    http://www.youtube.com/watch?v=c9eGtyqz4gY
    lepsi :D
    • z teho jsem malem zhebnul smichy... takze dat sbohem pritelcinym nadrum a Azerothu
  • Inquisitor
    Nejsem žádný odpůrce rapu, ale tohle se podle mě moc nepovedlo. Ani se to k tomu moc nehodí.
    • Joo, není to tak pěkný v kombinaci se Skyrimem, ale lyrika se mi docela líbila :)
    • Core
      Naprosto souhlasím. Je to debilita na kvadrát. Absolutně nechápu koho napadlo kombinovat kulturu vytahaných hadrů a papundeklových řetězů s fantasy RPG... Naprosto nezáživné a hlavně se to nedá absolutně poslouchat.
      • ZvacA
        Naprosto nesouhlasím. Není to debilita, je to zajímavá kombinace a dá se to poslouchat.
        • Core
          Naprosto nesouhlasím s tvým nesouhlasem. Je to debilita, není to absolutně ničím zajímavé a nedá se to poslouchat.
          Nebudeme dělat "umění" z každého fúzního hnoje, který se prožene jako průjem na internetu / youtube, že ne? *12*
          • Tak aspon, ze uz vime, kdo na nasem svete rozhoduje o tom, co je debilita a co ne :)
            • Cahir
              Asi tak. *7*
      • Já nejsem odpůrce ničeho - prostě co mi nesedí to nevnímám. Nač se zbytečně rozčilovat. Jak jednoduché. *3*
        • Core
          Rozčiluje se jen Tom se svým výblitkem. Ostatní jsou v pohodě *3*
    • co to je za nazor...co s tim mame jako delat. proc to tu blijes, zaloz si blog a bez si blejt tam
      • Aby ti nepraskla zilka, soudruhu. Pokud vim, CR je stale jeste svobodna zeme, a v ramci slusnosti se muzeme vyjadrovat k cemu chceme a mit nazor na co chceme.
      • Inquisitor
        Jenom se neposer
    • ZvacA
      Už to začíná.... :D
  • A je to, počůrala jsem se smíchy, to snad nemyslí vážně *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit