Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mimochodem koukal jsem do wiki a 25 let to bude v srpnu: http://en.wikipedia.org/wiki/Might_and_Magic resp http://en.wikipedia.org/wiki/Might_and_Magic:_The_Secret_of_the_Inner_Sanctum
  • Kdysi jsem trojku hral, ale ze bych se k tomu vracel? Proc proboha... Ctyrka sla z pocitace rychleji nez do pocitace. Petka byla paradni, barevna, 3D, pohadkova. (trpaslici datadisk? fajnovej) Sestka na prvni pohled pusobi podobne. Na ten druhej je vice, takova umatlana, grafika nezajimava, postavicky jsou nejak nevabne nadesignovane, podivne UI (z krasne knizky s otacejicimi se listy prejit na divny okno z ikonkama?), atd. NEZAJIMA!
  • tuček?
    • edie?
      • sgd?
        • Creeo?
          • Spades
            czlukas ?
  • xixixao
    Dost silně pochybuju, že se nějaká další hra 3ce přiblíží. Musela by to bejt hezky vykreslená 2D hra, se stejnym množstvim contentu (proč míň ras, když v tom herním starověku jich mohlo bejt tolik?) a stejně chytlavou hratelností. Popravdě by mi stačilo kdyby to někdo vydal s vyšším rozlišením a odstraněnejma několika nepříjemnostma UI...
  • Je pravda že trojka je nejlepši? Ja hrál jenom 4 a 5. Asi si to budu muset sehnat.
    • janchor
      Odborná veřejnost je rozdělená na zastánce dvojky a trojky podobně, jako byli fanoušci v britpopový válce rozpolcený mezi Oasis i Blur. A stejně jako v hudebních devadesátkách i tady číhá správná odpověď ve skutečnosti na vedlejší koleji: britpop měl Pulp, hry mají King's Bounty *5*

      (ale čistě pro pořádek za mě další hlas pro dvojku - na pohled hezčí a skvělý árie v soundtracku + "riffy" z Novosvětský!)
    • Psychotic
      Dvojka nebo trojka pro tebe budou nejlepší pravděpodobně pouze v případě, že jsi je hrál, když byly ještě v kurzu. Tyhle starší díly nám (jejich dávným hráčům) vhánějí do očí nostalgické slzy, ale ve skutečnosti je pětka lepší v každém herním aspektu.

      Zkusit to ale můžeš vždycky :-)
      • suhlasim, podla mna patka je vo vsetkom lepsia ako trojka ... heroes VI vypada na hrozny prepadak ... uz to ani nevyzera ako Heroes ale skor ako Kings bounty
      • Heroes 3 podle me nejlepsi hra na notebook.
  • ta trojka je doopravdy legendární, pamatuju si, když jsem to asi v 8 letech poprvé hrál, sice jsem to moc nechápal, ale bylo to užasný a doteď mám období kdy se k tomu vracím, jak k multiplayeru tak singleplayeru... jsem zvědav na 6. díl.. čtyřka se mi vůbec nelíbila a pětka měla moc hezky provedený hrady, ale už v tom nebyl ten nostalgickej feeling bohužel :)
  • No zatial to vyzera velmi slubne, neskutocne sa tesim, snad ako pri kazdom novom heroes uz od dvojky...
  • Myslim, ze na trojku uz to nikdy mit nebude. Ono to neni jen v hratelnosti, ale prave v te grafice, ktera v te dobe byla jedinecna a "jina".
  • Ne a ne a ne, Heroes of Might and Magic 2 je proste nejlepsi... Trhnete si :)
    • NonSuch
      presne tak, dvojka s tou nadhernou kreslenou grafikou a ne tema renderovanejma zrudnostma trojky foreva! :D
    • Já zase souhlasím s trojkou. Sto lidí, sto chutí. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit