Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem hnidopich , nemělo by to být Heroes Might and Magic VI?
    • Ne, došlo k přejmenování série, takže teď to bude vždy Might and Magic + podtitul (takto vydáno Might and Magic: Clash of Heroes, M&M: Heroes Kingdoms)
  • super, uz se tesim. dvojka a trojka byly nejlepsi dily. jestli je pravda, co se povida, tak tohle bude perfektni dil
  • Mopped
    Tý vole, čestný host redakce Score.
    Doufám, že budoucí recenzi této hry bude psát někdo jiný. Nejlépe člen zdejší redakce. Nejsou sice tak významní, jako tato osoba, ale umí celkem dobře recenzovat.
    Docela mě polilo horko, když jsem spatřil jeho jméno tady.
    A nejlepší je stejně dvojka, jestli se nepletu.
  • A Dungeon nejsou? Pchee..
  • Serii Heroes ani neni treba nikomu predstavova je to jedno masivni hledani artefaktu bitev skillu kouzel a mnoho dalsiho jeste dnes si pamatuju na svuj plakat s tematikou trojky - ta je skutecne ze vsech dilu nej nicmene dvojka me bavila hodne dlouho a u petky jsem se take dost pobavil myslim si ze to bude velky adept na hru roku ale bude to mit hodne tezke
  • waw, recenze od mikolase tucka na tiscali? dobry :)
  • Na HOMM2 jsem vyrostl :) a tudíš jsou pro mě stále nejlepší co jsem hrál, 3ka byla taky dobrá, 4 s emi absolutně nelíbila, ale 5tkou jsem si to zcela vynahradil.
  • Vím, že to není populární názor, ale mně právě odsuzovaná 4 přišla nejlepší a tak neustálé vracení se k trojce moc nevítám. Navíc se trochu bojím nepřehlednosti 3D zpracování.
    • Heroes 4 jsou jednoznacne best, podle me doplatily u vetsiny lidi na dve veci: 1. zmenily se principy oproti predchozim dilum, 2.pro mlade hrace a lidi co se jim nechce moc premyslet a chteji se jenom bavit byli prilis sloziti. Ale strategicky to bylo uplne nekde jinde a paty dil tim, ze mel snad jeste jednodussi principy nez dvojka jsem uz nezkousl. Od sestky ocekavam to same, cili muze me prekvapit pouze prijemne.
    • Tak v tom rozhodně nejsi sám. Pro mě je čtyřka taky nejlepší. U trojky jsem špatně zkousával mnohými vychvalovanou ale pro mě velmi přeplacanou a nepřehlednou grafiku, přičemž se od dvojky systém hry moc nelišil. 4tyřka byla prostě moc velký posun a to hodně fanoušků nezkouslo.
      • To, co se mi na 4 líbilo asi nejvíc a co jsem pak v 5 postrádal, bylo velké množství kampaní s různými příběhy a sympatickými hrdiny. Takový džin Solymr - bojový mág, který si v pozdějších scénářích poradil sám s celou armádou nebo cesta Lyzandera za čepelí Gryphonheartů, tak ti mi k srdci přirostli asi nejvíc. Taky bych chtěl poznamenat, že proklamovaná novinka nadcházejícího dílu, tedy skrývání se za překážky, byla ve 4 taky:-)
        • Tak pod to se musím také podepsat. Styl vyprávění jsem si ve čtyřce také oblíbil, a jak píšeš, v jednotlivých příbězích se objevilo mnoho sympatických postav.
    • Není populární jak pro koho. Po strávení stovek hodin u 3 mi 4 přišla nejprve taky jako zprznění 3, bylo to ale proto, že jsem se ani nesnažil po zhlédnutí bojové mapy hru víc zkoumat. Když jsem se asi po roce či dvou konečně odhodlal o této hře dozvědět víc a zahrát si ji, překvapila mě velmi příjemně svým systémem i celkovým zpracováním. Dá se říct, že herními principy se pořád velmi blížila 3, byť zde například byla implementována nová inovace zapojení hrdiny do bojů, což bylo ale velkým plusem. A myslím, že i grafika herní mapy, byť prošla obrovskou změnou, si stále hodně zachovala z původního systému. Další díly mě o tom už nepřesvědčily. Je zkrátka škoda, že po neshodách v 3DO došlo vůbec k prodeji této jasné značky. Šlo klidně vydávat hry podobně zaměřené 3 či 4, které mohly mít podobné herní mechanismy, které se s příchodem dalších dílů evidentně vytratily. Podobný osud zastihl i Interplay s jasnou jedničkou jménem Fallout...
  • Hmmm..Necropolis vyzera zaujimavo. :)
  • Piata rasa nebude žiadny Nature ani Tower, ale Sanctuary, čo sú vlastne Nagy:
    http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=33562&pagenumber=3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit