Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevypadá to špatně, ale pokud se chtěli opravdu vrátit ke kořenům, nechápu proč omezili suroviny na krystal. právě honba za celou skladbou surovin (Krystal, Rtuť, Síra, Drahokam + Mitril - ve WOGu) bylo maximálně strategická a měla logiku. Prostě jsem nedokázal objevit, či vybojovat strategický důl a smůla - ustrnul jsem ve vývoji a zaostával za okolním světem. Prostě chyba. A dalším nedostatkem je evidentně chybějící 2 národy z HOMAMIII. Protože se rozhodují mezi Tower a Rampart, tak tam evidentně jeden z těchto národů bude chybět + Conflux alá elementálové a nikde jsem tam taktéž nenašel Dungeon. To je vtip???? Podle mě zásadní chyba. III byla právě unikátní v počtu národů a jejich rozdílnosti. Navíc na 100% počítám, že tu nebude upgrade postav. Takže? Jsem samozřejmě zvědav, protože HOMAM série je prostě srdeční záležitost a navíc po totálně zpackané a po všech stránkách špatné HOMAM V je potřeba reputaci napravit. uvidíme...
    • Ještě pořád jsem se nedozvěděl, čím že je pátý díl tak zpackaný, kromě barevné grafiky.
      • Tak ona 5 nebude špatně udělaná hra,ale jelikož jsem hrával 3 díl několik let je pro mě 5 něco jako jiná hra.Asi abych ti to nejlíp popsal co mi asi tak nejvíc vadí použiju tyhle dvě videa
        http://www.youtube.com/watch?v=dLhHTCcvcNw
        http://www.youtube.com/watch?v=dBB9A3HDNHM

        To že je grafika 5 barevná a postavy vypadají dětsky (pokémonovsky),už jsem psal minule.Dále mi hrozně vaděj animace při souboji celkově to 3D ubírá soubojům na kráse.Mě 3 snad graficky příjde při soubojích hezčí a detajlnější jak 5.Nevím co má furt někdo proti 2D.Vím,že tu mluvím pořád o vizuální stránce,ale ta mi stačila dostatečně hru znechutit.
        • Trojku jsem hrával 3 roky a pětka mi přišla, a pořád přijde, jako perfektní nástupce.

          Dávat jako příklad u trojky video z endgame fáze a z pětky někdy ze začátku je dost....nesprávné, ale budiž. Když nekoukáš zrovna na červené Inferno na zelené trávě, nejsou to zas takové pokemoni. A každá speciální abilita těch pokemonů má vlastní animaci, hrůza. Pokud máš prostě averzi vůči 3D, tak se nedá nic dělat.
        • Me osobne nejvice na petce vadil design map, ktery neni nic jineho nez "bloky" lesu nebo hor naskladanych vedle sebe jak ctvrti v New Yorku a to je proste nuda. Hudba se casem dost ohraje, grafika a animaci jsou spise smesne, mlha (ve ctyrce sem ji taky nesnasel, nedalo se moc taktizovat), souboje na ctvercich misto hexu, naprosto neprehledne staveni mesta a par dalsich drobnosti na ktery si momentalne nevzpomenu, protoze je to par let co sem to hral.
          • Warlords je přibližně stejná, třeba. Ty bloky si nepamatuji, každá mapa, co jsem hrál, včetně stažených, byla změť cest. Čtvercový systém mi teda vyhovuje víc, než hexy. Nemusím pak chodit klikatě, když chci jen přímo nahoru. A co bylo proboha na stavění města nepřehledného? Tabulka map s budovami, jejich popisem a produkty/efekty je nepřehledná?
      • Pátý díl je vpodstatě skvělý. Já bych řek, že je lepší než trojka, ale to už by ze mě mluvila grafikou zhýčkaná mládež.
  • No tím názvem si to u mě už docela předposrali, to je jak kdyby říkali že might and magic nikdy nebylo a tak si ten název můžou jen tak změnit *10* 3 ka byla je a bude da best... 5 ka byla docela dobrá až na některé seky... a zbytek nekomentuju radši... já to beru podle ras... když jsou dobře zpracovaný a vypadá to dobře pak je to + a hra většinou za něco stojí když to bude přeházený -př ork si v hradu jedné rasy podávat ruku s člověkem a budou se tvářit jakože spolu bojovali vždy a za nima bude kouzelnej dráček - tak ta hra u mě končí (stejně jako 4ka) *11* *11* *11*
  • promiň pane redaktore, ale armies of exigo a warhammer mark of chaos je spíš známka špatného studia
    • AoX byly výborný , warhammera sem nehrál
  • No výborně! Takže i v Herosech se promítá onen šílený trend dnešní doby - zjednodušování. Úbytek strategických surovin je zlo. Přesně jak už tu někdo psal - odpadá tím celá složka "co si postavím, co potřebuju abych mohl mít další mage guild atd." No možná už je na čase, aby se začali dělat hry kde se bude třeba po celou dobu mačkat jen enter nebo levé tlačítko myši a člověk nebude muset nad ničím přemýšlet. A nebo udělat něco kde by člověk nemusel ani klikat. Aha... tyhle vlastnosti mají ale tolik "oblíbené" interaktivní filmy. Děsím se, kam směřují staré klasiky. Snad poslední povedená "inovace" byla v Empire: Total War. Když na druhou stranu vemu třeba Civilizaci 5 kam jí zjednodušení přivedlo - škoda zvracet.
    • ...."aby se začali dělat hry kde se bude třeba po celou dobu mačkat jen enter nebo levé tlačítko myši"... ale takove hry se uz davno delaji treba Diablo 3 *1*
  • Jeste dodnes hraju Homam 3 coz je dle meho nejlepsi dil a ve spojeni s utilitou na zmenu rozliseni v rozmezi 640*480 az 2560*1920 a fanouskovskym datadiskem ,,In the Wake of Gods´´ ktery pridava dalsi hrad, spoustu jednotek z homm2, schopnost jednotek levelovat a desitky dalsich veci ktere jsou navic plne nastavitelne (vse jde vypnout/zapnout) To proste nema chybu
    • souhlas, hod me prosim odkaz na tu utilitky.-).....3.5 sou nejvíc
      • google > Heroes of Might and Magic 3 v2.90 Unofficial HD Patch
  • Tůček na GAMES.cz? WHAT THE FUCK, ja myslel že de do prdele jen hrej.cz!!
    • Takovýhle útočný komentáře si prosimtě nech od cesty, 2kan psát umí, tématu rozumí a v tomhle se pohybuje už několik let (přes deset určitě) a pokud se ti nelíbí jeho styl psaní, vyjádři to nějak kultivovaně.
      • Mopped
        Pane Tuček nechte toho.
  • Už se těším jak malej Jarda, co se mě nelíbí je avizované zjednodušení surovin.
  • Spades
    Kdyby radsi udelali MM 10, nebo Dark Messiah 2
    • MM 10 klidne, ale jedine poradne udelany. MM7 jsem parkrat dohral ale 8 a 9 me uz nejka nesedli takze jsem je nedohral ani jednou.
    • Koncept M&M her by se podle mě moc neujal, ne u nových hráčů. Moc složité, málo efektů (těch se moc udělat nedá, když hráč ovládá 4 tvory, tak jak to bylo), atd. A jak dopadl DM prodejně, to by mě docela zajímalo :)
  • Dal bych 3 po hamachi už jsem dlouho nikoho neporazil :D
  • "Člověk z pomocné ŠKOLI." No, nemusel ses hned přiznávat...
    • No jo komu se to nestane když to píše na rychlo rejpale :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit