Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždycky mi ukápne slzička když vidím Prince v bílím oblečení a s mečíkem v ruce. Prostě Princ z 386 je legenda to co udělal Ubisoft je jenom další hra, ale legendou se bohužel nazvat nemůže.
    P.S. neříkám že by Princové od Ubisoftu byly špatný, i ten Spin-off v podání AC neni špatnej, ale legendou se hra stává až časem u těhle her, co vychází každý rok se to ale nestane.
  • Nového cellshadového prince jsem si nedokázal užít: otevřený svět mi přišel pro hru založenou na tomhle druhu pohybu úplně zhoubný, souboje mi přes zajímavou premisu přišly spíše nemastné neslané a v příběhu jsem se kvůli těmhle dvěma faktorům tak daleko nedostal.
    Ale píseční trilogii zbožňuju. První díl trochu trpěl na stereotyp, ale pohádkový příběh a tehdy revoluční soubojový systém to vytáhly nahoru. WW všem hrám dodnes ukazuje, jak má vypadat drsnej (ne emo, ne trapnej, ale drsnej) hrdina v drsnym světě a soubojový systém vypiloval se svou brutalitu k dokonalosti. A poslední díl si mě získal prostředím, dvojitým princem a krásně vybalancovanou hratelností i příběhem... sakra, asi si to celé půjdu zahrát znova!
    Ale v případném remaku už bych do písečné trilogie nepíchal. Princ myslím ukázal, že se dokáže dobře přizpůsobovat nápadům tvůrců: hrátky s časem, free run, souboje a hádanky, parťáctví s čarodějkou, obojí nápady s původní hrou nesouvisející, ale fungující tak dobře, že z toho v jednom případě byla celá trilogie. (plus jeden... jeden zapomenutej píseček) Věřím, že až přijdou na něco nového, dobrého, s pasující orientální tematikou, a ta určitě není vypotřebovaná, že prince znovu obživí, nového i starého zároveň, a bude to stát za to :) *7*
    • minus ten poslední smajlík *5*
      • minus ten poslední smajlík *1*
        • minus tvůj poslední smajlík *2*
  • TheMachineXYZ
    Myslím že ten cellshadovej díl z 2008 se měl jmenovat 'Prodigy' ??? nebo to byl krycí název. Každopádně s ním pro mě taky prozatím skončila PoP série ... Mě osobně okouzlil i víc než trilogie i když jí mám taky velmi rád! 'Zapomenuté písky' sem nějak nemohl překousnout. Graficky docela pěkné ale na můj vkus dost sterilní a nehratelné!
  • x_ander
    Novodobou Prince of Persia trilogii zbožňuju... pohádkový Sands of time, takřka hororový Warrior within a "od každého něco" Two Thrones. A všechny byly výborné. A k mému překvapení mě neméně uchvátil PoP 2008, ačkoliv byl naprosto jiný. Ta grafická stylizace, atmosféra a špičkování s Elikou mě dostalo.

    Pokud bych si mohl vybrat nového PoP, tak bych rád viděl sequel právě cellshadového prince. Písečnou trilogii považuju za uzavřenou, tak proč do ní vrtat - viz. Forgotten sands, které jsem vzdal nudou asi po hodině. Otázka pro někoho, kdo Forgotten sands hrál - má smysl si hru někde ve slevě sehnat a pokoušet to znovu nebo o nic nepřijdu?

    Imho je jinak dobře, že značka bude chvilku odpočívat (ačkoliv to prakticky znamená, že pokračování Prince 2008 nebude). S next-genem by mohli narukovat s restartem celé série, klidně ve stylu pískové trilogie, ale samostatné a nezávislé na ní.
    • Bez zahrání forgotten sands o nic nepřijdeš
    • Co dodat. I já jsem absolutně propadl kouzlu Eliky a pestrobarevnost a taková celková "vzdušnost" mi přirostly k srdci. Osobně bych nejradši viděl pokračování příběhu těch dvou, ale tuším, že tam je nějaký háček (je to dlouho, co jsem to dohrál, ale konec byl uzavřený v nějaké smyčce). Forgotten Sands nebyly zlý, ale ničilo je DRM a bylo cítit, že je potřeba na dalším díle dělat s láskou, ne s vidinou peněz. Dohráno, odloženo. Takže za mě: PoP 2k8 II. :)
      • Pokiaľ ide o zakončenie PoP '08, tak to malo také "pokračovanie" cez DLC Epilogue, ktoré malo naozaj čudný koniec-nekoniec, (nemám funkciu skrytia textu, takže pozor)

        SPOILER kde Elika nechala Princa napospas Ahrimanovi s tým, že sa chce pokúsiť nájsť zvyšky obyvateľov jej mesta. SPOILER

        Naozaj neviem, či to chceli vývojári len násilne ukončiť potenciálnu novú sériu alebo iba dosť čudne vyvolať dopyt po možnom pokračovaní, ktoré je vlastne vylúčené samotným názvom DLC "Epilogue" :/
        • to jsem rád, že tady trošku rozebíráte ty konce PoP z roku 2008.....
          Já ho dohrál minulý výkend a ten závěr mi chvilku ležel v hlavě...?!?
          SPOILER.... společně s Elikou vyléčili všechny pole, porazili Tatíka, zachráníli svět.... ale posléze zase Prince stromy zničí, sice vzkříší Eliku k životu, ale ten hlavně strom na chrámu je zase zničenej a celej svět zase začíná pohlcoat temnota, přičemš princ s Elikou odchází pryč....SPOILER
          jak jste to kdo pochoipl, má to být nějakej konec do smyčky jak píše Thanos...? nebo prostě odchází úplně někam pryč, jakoby mimo tohle království, kam už ta temnota zasahovat nebude...? ale já sem myslel, že tam šlo o celý svět... tím pádem jakoby neměli kam jít né...? díky za jakékoliv odpovědi a reakce a vysvětlení...
        • Kuk, spoiler.
  • Umaroth
    Já mám doma na PS3 celou triologii a i oba novější díly a zatím jsem hrál jen Sands of time a líbilo se mi to. Takže to že je princ na dovolene mě netrápí, já mám před sebou ještě 4 díly :-)
    • ten predposledni dil ani nehrej, s princem to ma spolecny jen nazev jinak stoji za nic ale posledni je dobry.
  • PoP z 2008 byl sice cellshadově zajímavej, ale hratelnostně to byla slabota, Forgotten sands jsem nehrál (ostatní jo). Jinak ale podle mě duchovním nástupcem je Assassins creed (kterej mě nebere), takže o pokračování PoP si iluze nedělám...
  • Mato1987
    ale kdeže na dovolenke však za posledných 5 rokov, každý rok pravidelne vychádzal Prince of Persia pod menom Assasins Creed.
  • Když jsem v titulku četl "dovolenka", na chvíli jsem znejistěl jestli v redakci není nějaký slovák o kterém bych nevěděl, ale pak koukám Petr Poláček, tak to bude nějaké brňenské dialekt.
    • V Praze se zdrobnělina od dovolená vytváří jinak?
      • My v Praze moc nezdrobňujeme, tak mě oprav jestli se mýlim, ale dovolená patří mezi slova, která se nezdrobňují, tím pádem použití výrazu "dovolenka" v souvislosti s dovolenou v češtině nedává smysl.
        • to jsi jenom ty asi krapet mimo. Že jsi něco nikdy neslyšel neznamená, že tak běžně nemluvíme :P :D
        • Vy v Praze máte nějaká pravidla říkající, která slova se nezdrobňují? Tak to je zajímavé. My, kteří se řídíme pravidly českého pravopisu, takové pravidlo neznáme. Jedině snad vzory předseda a soudce, ty se zdrobňují blbě.
          • x_ander
            Předsedík a soudčík a je vyřešeno ne? :-D Jinak souhlas, ze slova "dovolenka" bych vědu fakt nedělal...
  • Vim že to je off-topic ale flashka už dorazila a je ok
  • Veskoslav
    Pro mě osobně odešla série s WW. To byl nejlepší díl. Žádné buzzna princátko, žádné barvičky. Jenom smrt a temně rudá či černá. Pak už to šlo se sérií z kopce.
    • WW paradoxně výrazně prospělo, že Mechner neměl rozhodující slovo. Díky tomu je to jedinečná hra. Ale kdyby se dneska někdo pokusil o podobnou hru, dopadlo by to jako řetězec one-button killů a akcí, s neustálým předpokladem neschopnosti hráče.
      • Veskoslav
        A ještě monstrózní počítání scóre a násobitel, pasti jak pro blbečky, fontány života by všichni našli.
        • Super ultra extremely important monster multi combo of mass destruction TO THE MAX !!!
    • až na to že princ byl vždycky pohádka, že ty jsi zrovna hrál jen tenhle emo díl je tvuj problem *6*
      • Veskoslav
        Až na to, hlupáčku, že já prvního prince hrál ještě na 386.....A jednalo se mi o srovnání s dalšími díly, kdy z Prince udělali opravdu něco nechutného.
        • akorát že ww není vubec pro serii prince typicky
          • Veskoslav
            Jasně. Pro prince je typická 2D grafika. A? Má se vývoj zastavit? A WW je takový, protože ho písky změnily. Ale to by jsi musel hrát ty hry....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit