Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Za pokračování PoP (2008) bych byl velmi vděčnej, závěr (a příběh obecně) byl skvostnej a audiovizuální stránka neméně. Bohužel se Ubisoftu zjevně nedostává schopnejch game- a level-designerů, neboť jak zmíněnej díl PoP, tak všechny AC jsou stereotypní až běda.
    Takže do doby, než seženou kompetentní osoby na výše uvedený pozice, ať je PoP klidně u ledu... *5*
    • rhaegar
      Sice tu nadáváš na stereotyp a přitom vyzdvihuješ právě tu nejvíce lehkou a stereotypní hru z universe PoP. Než tady budeš dál mudrovat raději si zahraj aji starší díly
      • kostejnesmrtelny
        Přečti si prosimtě ještě jednou, co jsem napsal, zřejmě máš problémy s porozuměním psanýmu textu *7*

        Trisektor: jednička byla moje úplně první PC hra ever, v krásným věku asi sedmi let *14*
        • Doufám, že tim myslíš původní pop od mechnera. Jsem na to dost alergickej, když někdo nazve jedničkou sands of time.
          • kostejnesmrtelny
            Pochopitelně.

            *s hrůzou v očích se pokřižuje*
        • A budeš za to jistě blahoslaven. *1*
        • rhaegar
          Omluva špatně jsem to přečetl *3*
      • Nejhorší na tom, je, že on ty starší díly nejspíš hrál.
  • Tady je velmi málo říkající video o novém projektu Ubisoftu.
    https://www.youtube.com/watch?v=bWhJOpHJwtk
  • Podľa mňa by mohli urobiť ďalšie pokračovanie PoP z 2008 (cell-shade), lebo malo to dosť otvorený koniec (asi zadné vrátka pre potenciálne pokračovanie) a nič v zlom, ale to DLC Epilogue vydané iba pre konzole (nie, nie som console-hater), čo malo tak dokopy 70-90 minút hrania navyše (čo viac si od DLC želať), malo úplne od veci koniec, čo vlastne ani nič neriešil... Tandem Princ v2 a Elika sa mi veľmi páčil :)

    A hoci mám piesočnú trilógiu (či kvadrológiu, ak rátame aj Forgotten Sands) veľmi rád a doteraz mám na ňu skvelé herné spomienky, ktoré si občas nostalgicky pripomeniem, myslím, že to je už uzavretá záležitosť - Princ sa už s tými Pieskami snáď navždy vysporiadal v Two Thrones.

    P.S. Marí sa mi, že dávnejšie tu bol článok, ktorý pojednával o potenciálnom cross-overi medzi PoP a AC (tuším, že jeden z assassínov, asi Altair, mal Princa od mala vychovávať či také niečo)
    • rhaegar
      Doufám,že ne! Jelikož to byla nejvíce stereotypní pop hra a jediná,kterou jsem nedohrál.
  • Podle mě nepřijde novy dil dříve než si da pauzu serie Assassin's Creed
  • Pochybujem ze vydaju daco ako predosla trilogia dnesny hraci by to asi moc nehrali a vlastne skakacie pasaze v modernom kabate nahradila seria ac su lahke a zvladne to kazdy.
    • Tak Forgotten Sands byl takový pokus vrátit se ke kvalitě, ale zřejmě zasáhla "vyšší moc". Takže se z toho stala příliš jednoduchá záležitost. A paradoxem je, že herní "novináři" si dokonce dovolili označit obtížnost jako vyšší.
  • The Sands of Time a Warrior Within jsou vrcholy PoP. Už The Two Thornes začalo posílat hratelnost do kytek pomocí "moderních" prvků. A dnes to může být jenom horší. Už se nesluší vydávat hry, ve kterých je třeba přemýšlet, a které jsou těžké.
    • Moderní prvnky V TT...?
      • qte
    • kostejnesmrtelny
      V Sands a Warriorovi bylo potřeba přemejšlet?? Ech... *8*
      • Přemýšlet asi ne, ale myslet určitě.
  • rhaegar
    Podle mě je nejlepší díl Warrior Within... skvělá atmosféra a skvělá hratelnost.
    • Legendární komba, legendární hudba.
      • rhaegar
        A dabing Monicy *3*
        • "Go then my prince. But know this: Your journey will not end well. You cannot change your fate. No man can." *1*
        • Amen.
    • sry, double post
    • Warrior Wifin byl skvělej :D :D
  • Co se posledních dvou her týče tak POP Forgotten Sands je pro mě osobně byla nejlepší skákačka jakou jsem kdy hrál,postředí příběh a souboje byli vcelku nezajímavé, ale samotné skákací části,jež jsou v POP hrách tím nejdůležitějším aspektem, byly zpracovány naprosto parádně (zvláště díky nutnosti využívání všemožných schopností jako zmrazování vodních sloupů apod.)a byli pro mě neuvěřitelně zábavné.Hra je tím pádem pro mě o level výše než její o 2 roky starší a hratelnostně neuvěřitelně sterilní "kreslený" princ jež vyjma výraznějšího grafického stylu nic moc převratného nepřinesl.Příběh byl taktéž nezajímavý(hlavně jeho prezentace byla dle mého názoru vcelku katastrofální) ,herní náplň byla neuvěřitelně stereotypní skákací části byli neuvěřitelně osekané a zjednodušené(trošku jsem si připadal jako v assassins creed kde má ale zjednodušení skákací/parkourové mechaniky své opodstatnění-není to (alespon v první řadě) skákačka.
    • Ferdis2
      Čo sa POP Forgotten Sands týka, tak imho oveľa vydarenejšia bola PSP verzia. Asi to bolo tým, že pri tejto 2D skákačke nebili nezvládnuté produkčné hodnoty tak do očí a hru ťahala iba výborná hrateľnosť. Len škoda nevychytanej obtiažnosti, keď na jednom úseku to bolo celkom peklo. Ani netuším akým omylom som to asi na 50x urobil... *7*
      A pri cellshadovom princovi sa s Tebou nezhodnem. Dlho sa mi nestalo, aby ma koniec nejakej hry tak dostal. Takže za seba hovorím, že by som pokračovanie príbehu Princa a Eliky videl veľmi rád. A kludne i za cenu vačšej linearity a dnes populárnej filmovosti.... *4*
    • Je ti do 15 let, že? A o Warrior Within jsi ani nezavadil, že?
      • Prince z persie jsem hrál (a dohrál) všechny vyjma 3-tího dílu z roku 1999 (neměl jsem na to tekrát PC) ,tj včetně prvních 2 2d princů a samozřejmě i včetně Warrior Within...
        • Pak nechápu tvé myšlenkové pochody.
      • kostejnesmrtelny
        Jo, a tobě bude patrně čerstvejch 16, když tak trapně péruješ ty "děcka".
        WW byl strašně pro dospělý. To se hned pozná podle spousty krve a kozatý prdelatý pseudogotičky v kovovejch tangách hnedka v druhý cutscéně *3*
        • Já jsem narážel spíš na to, že WW je z roku 2004. Tudíž dnešní pubescenti jsou mimo obraz a deformovaní současným trendem stupidizace a zjednodušování her.
          Jinak kozy a krev zapříčinily udělení ratingu M, takže oficiálně to bylo pro dospělé *4*
          • danny_the_hound
            Chceš mi vari povedať, že Warrior Within mal lepšiu skákačkovú časť ako Forgotten Sands? To ťažko. Osobne si tiež myslím, že čo sa týka plošinovkovej časti bol Forgotten Sands najlepší, ovšem u mňa je narozdiel od Vazbiča rovnako dôležitý aj súbojový systém a príbeh a v oboch týchto aspektoch FS brutálne pohorel a ďaleko zaostal za predchodcami.

            Cell-shadový Princ mal najlepšiu atmosféru (imho presne takto mal vyzerať ten pravý Mechnerov snový, rozprávkový Princ) a aj súboje sa mi celkom páčili, len ten príbeh bol až na rozhovory s Elikou a samotný záver dosť biedny.
            • Ne. Chci tím říct, že hry jsou čím dál tím jednodušší, což spolehlivě zabíjí všechny ostatní pozitivní kvality. V podstatě už jsem to v této diskuzi dříve zmínil: Už v PoP:TTT došlo k nějakému zjednodušování. Malovaný díl z roku 2008 byl sice hezký, ale tak jednoduchý, že se ho bojím označit za hru. A Forgotten Sands byla jakási snaha udělat pořádnou hru, ale příkaz shora očividně donutil vývojáře zjednodušovat. Mohla to být trefa mezi veselé SoT a brutální WW, ale nevyšlo to.
  • no, ze série PoP se stala nová série s názvem Assassin's Creed, která mě jako PoP už vůbec nebavila, doufám že přijdou s něčím oldschool, jinak to nemá šanci.
  • Osobne mam nejradsi titul z roku 2008 trosku me mrzi ze nevyslo pokracovani ostatni hry ze serie me uz tolik nebavily

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit