Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co dodat. I já jsem absolutně propadl kouzlu Eliky a pestrobarevnost a taková celková "vzdušnost" mi přirostly k srdci. Osobně bych nejradši viděl pokračování příběhu těch dvou, ale tuším, že tam je nějaký háček (je to dlouho, co jsem to dohrál, ale konec byl uzavřený v nějaké smyčce). Forgotten Sands nebyly zlý, ale ničilo je DRM a bylo cítit, že je potřeba na dalším díle dělat s láskou, ne s vidinou peněz. Dohráno, odloženo. Takže za mě: PoP 2k8 II. :)
  • x_ander
    Novodobou Prince of Persia trilogii zbožňuju... pohádkový Sands of time, takřka hororový Warrior within a "od každého něco" Two Thrones. A všechny byly výborné. A k mému překvapení mě neméně uchvátil PoP 2008, ačkoliv byl naprosto jiný. Ta grafická stylizace, atmosféra a špičkování s Elikou mě dostalo.

    Pokud bych si mohl vybrat nového PoP, tak bych rád viděl sequel právě cellshadového prince. Písečnou trilogii považuju za uzavřenou, tak proč do ní vrtat - viz. Forgotten sands, které jsem vzdal nudou asi po hodině. Otázka pro někoho, kdo Forgotten sands hrál - má smysl si hru někde ve slevě sehnat a pokoušet to znovu nebo o nic nepřijdu?

    Imho je jinak dobře, že značka bude chvilku odpočívat (ačkoliv to prakticky znamená, že pokračování Prince 2008 nebude). S next-genem by mohli narukovat s restartem celé série, klidně ve stylu pískové trilogie, ale samostatné a nezávislé na ní.
  • My v Praze moc nezdrobňujeme, tak mě oprav jestli se mýlim, ale dovolená patří mezi slova, která se nezdrobňují, tím pádem použití výrazu "dovolenka" v souvislosti s dovolenou v češtině nedává smysl.
  • ten predposledni dil ani nehrej, s princem to ma spolecny jen nazev jinak stoji za nic ale posledni je dobry.
  • Umaroth
    Já mám doma na PS3 celou triologii a i oba novější díly a zatím jsem hrál jen Sands of time a líbilo se mi to. Takže to že je princ na dovolene mě netrápí, já mám před sebou ještě 4 díly :-)
  • PoP z 2008 byl sice cellshadově zajímavej, ale hratelnostně to byla slabota, Forgotten sands jsem nehrál (ostatní jo). Jinak ale podle mě duchovním nástupcem je Assassins creed (kterej mě nebere), takže o pokračování PoP si iluze nedělám...
  • A budeš za to jistě blahoslaven. *1*
  • V Praze se zdrobnělina od dovolená vytváří jinak?
  • Super ultra extremely important monster multi combo of mass destruction TO THE MAX !!!
  • Mato1987
    ale kdeže na dovolenke však za posledných 5 rokov, každý rok pravidelne vychádzal Prince of Persia pod menom Assasins Creed.
  • Když jsem v titulku četl "dovolenka", na chvíli jsem znejistěl jestli v redakci není nějaký slovák o kterém bych nevěděl, ale pak koukám Petr Poláček, tak to bude nějaké brňenské dialekt.
  • Vim že to je off-topic ale flashka už dorazila a je ok
  • Veskoslav
    Jasně. Pro prince je typická 2D grafika. A? Má se vývoj zastavit? A WW je takový, protože ho písky změnily. Ale to by jsi musel hrát ty hry....
  • rhaegar
    Omluva špatně jsem to přečetl *3*
  • akorát že ww není vubec pro serii prince typicky
  • kostejnesmrtelny
    Přečti si prosimtě ještě jednou, co jsem napsal, zřejmě máš problémy s porozuměním psanýmu textu *7*

    Trisektor: jednička byla moje úplně první PC hra ever, v krásným věku asi sedmi let *14*
  • Nejhorší na tom, je, že on ty starší díly nejspíš hrál.
  • Veskoslav
    A ještě monstrózní počítání scóre a násobitel, pasti jak pro blbečky, fontány života by všichni našli.
  • WW paradoxně výrazně prospělo, že Mechner neměl rozhodující slovo. Díky tomu je to jedinečná hra. Ale kdyby se dneska někdo pokusil o podobnou hru, dopadlo by to jako řetězec one-button killů a akcí, s neustálým předpokladem neschopnosti hráče.
  • rhaegar
    Sice tu nadáváš na stereotyp a přitom vyzdvihuješ právě tu nejvíce lehkou a stereotypní hru z universe PoP. Než tady budeš dál mudrovat raději si zahraj aji starší díly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit