Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Sands of Time a Warrior Within jsou vrcholy PoP. Už The Two Thornes začalo posílat hratelnost do kytek pomocí "moderních" prvků. A dnes to může být jenom horší. Už se nesluší vydávat hry, ve kterých je třeba přemýšlet, a které jsou těžké.
  • sry, double post
  • Warrior Wifin byl skvělej :D :D
  • rhaegar
    Podle mě je nejlepší díl Warrior Within... skvělá atmosféra a skvělá hratelnost.
  • Co se posledních dvou her týče tak POP Forgotten Sands je pro mě osobně byla nejlepší skákačka jakou jsem kdy hrál,postředí příběh a souboje byli vcelku nezajímavé, ale samotné skákací části,jež jsou v POP hrách tím nejdůležitějším aspektem, byly zpracovány naprosto parádně (zvláště díky nutnosti využívání všemožných schopností jako zmrazování vodních sloupů apod.)a byli pro mě neuvěřitelně zábavné.Hra je tím pádem pro mě o level výše než její o 2 roky starší a hratelnostně neuvěřitelně sterilní "kreslený" princ jež vyjma výraznějšího grafického stylu nic moc převratného nepřinesl.Příběh byl taktéž nezajímavý(hlavně jeho prezentace byla dle mého názoru vcelku katastrofální) ,herní náplň byla neuvěřitelně stereotypní skákací části byli neuvěřitelně osekané a zjednodušené(trošku jsem si připadal jako v assassins creed kde má ale zjednodušení skákací/parkourové mechaniky své opodstatnění-není to (alespon v první řadě) skákačka.
  • no, ze série PoP se stala nová série s názvem Assassin's Creed, která mě jako PoP už vůbec nebavila, doufám že přijdou s něčím oldschool, jinak to nemá šanci.
  • Osobne mam nejradsi titul z roku 2008 trosku me mrzi ze nevyslo pokracovani ostatni hry ze serie me uz tolik nebavily
  • „Určitě přijdeme s něčím, co je pobaví".

    Ano, zatím se bavím nad představou, že další Prince of Persia bude nejspíš ten velkej, mohutnej nigga. Dokud to tak bude, tak je mi docela šumák, co se s novým PoP stane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit