Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divotvurce
    Konečně dal někdo do hry i lezení po skalách. Takhle by to mělo být i ve Skyrimu.
    Jinak animace nejsou špatné, líbilo se mi třeba, jak proběhl tím domem. Jsem zvědavý, jaké to bude v porovnání s předchozími díly.
    • PreidaQ
      K čemu by bylo ve Skyrimu lezení po horách, když se dají všechny vyjet na koni? *3*
      • Divotvurce
        Jasně... a pak si každý stěžuje, jak je to špatně udělaná hra. Já s koněm na skály nechodim a nemám důvod si stěžovat.
        • Veskoslav
          On to myslel ironicky:)
          • Divotvurce
            Aha... tak to pak jo :)
  • Červenokabátníci maj zřejmě zákaz na toho typa střílet... *7*
    • Se podívej na film Patriot ... :) tam to máš taky;)
    • ZvacA
      Britská disciplína je sviňa - bez rozkazu ani ránu... :D
      • Hairy_Ass
        Pak je cíl hry jasný. Sejmout všechny britské důstojníky a pak si celou britskou armádou bude moci poradit klidně sám Washington s plácačkou na mouchy. *15*
  • nj, tak přecijen to může fungovat, sice tam je fakt strašně nenápadnej v tom hábitu, vojáci reagujou poněkud - no, jsou v šoku a je fakt, že ty pušky trvalo dlouho nabíjet - navíc, co jsem viděl dokument, Američani měli pušky modernější než Britové - Červenokabátníci, takže i díky tomu vyhráli, ale přecijen na můj vkus jsou ostatní vojáci nějak málo akční v jistých pasážích, měst v tý době moc nebylo, ikdyž nakonec by se dalo říct, že srovnatelně s tim středověkem, sice né hrady a tak, baráček na baráčku, ale tady zase přišli s možností jít skrz interiér, to se mi celkem líbí, jsem zvědavej na další možnosti....
  • rancor1223
    První dojmy z AC odehrávajícího se v Americe byly celkem chabý, ale čím víc jsem toho viděl, tím víc se mi to líbí. Boj, přiznejme si začínal být po "4 hrách" dost stereotypní a tohle vypadá na výrazný posun vpřed. Boj je svižnější, rychlejší, možná by se dalo říci efetivnější. Těším se.
  • Vypadá to velmi pěkně,zvlášt prostředí americké revoluce se mi zdá velmi zajímavé,akorát ta grafika už trochu zastarává...
  • opět jedno velké násilné NIC. *13*
  • http://www.youtube.com/watch?v=-GHX8dvuFUQ
  • Hairy_Ass
    Prostředí by mě docela zajímalo, ale zatím z toho vidím jen další oslavu americké demokracie vs zlá imperiální Británie. Třeba to nakonec bude zajímavější, ale ze zkušeností z dosavadních dílů AC mi vychází, že se opět bude hrát na dobro a zlo.
    • To by mne celkem zklamalo. Doufám že nemáš pravdu :). (neber si to osobně)
      • Hairy_Ass
        Já taky doufám, ale tenhle trailer mě nepřesvědčil.
        • Nejsou to videa jako na předešlé AC, špatně sestavenej trailer nedělá špatnou hru a i naopak :-D
  • jesusek
    A ta slíbená revoluce značky je kde?
  • jezis.. ve dvojce mel vystrelovaci nuz... a tady beha s lukem ... *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit