Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Já nevim... AC serii miluju, ale tohle mě nechává chladnou :( Doufam, že to dopadne dobře.
    • Cypri
      Souhlas. Sice se na to těším, ale ne tak jako kdysi na AC2 nebo Revelation. Tady se bojím aby to nešlo do kopru ta hra.
      • Fakt nechci nějak urazit fans tehlé série, ale právě od AC Brotherhood jde tahle série dle mého názoru jak ty říkáš do kopru a AC3 konečně vypadá, že se chce posunout někam dál a zatím je to první AC hra na, kterou se docela i těším.
        • Mě bavili všechny díly, zvláště Brotherhood. ACIII vypadá každýma ukázka víc a víc lépe viz. lezení domem, po skalách, luk, obří bitvy apod. Řekl bych, že i když to bude hlavně v přírodě tak to lezení a skákání chybět nebude *4* Doufám že tam bude i zmínka o Eziovi *14*
      • Izmæl
        To u mě je to právě naopak. Na tenhle díl se těšim ze všech úplně nejvíc. Když přišla jednička, těšil jsem se, to jo, protože jsem ani nevěděl o co jde, a bavilo mě to. Ostatní díly prostě už jen přicházely a po dohrání zas odcházely (a též mně bavily). Ale třetí díl nedočkavě očekávám už jen kvůli nový postavě, sněhu + pohybu v lese po stromech, New Yorku, Bostonu, tomahawku, luku se šípy a především jsem zvědavej, jak navážou na Revelations (viz. Desmond).
  • Už je to celkem nudné poslouchat ty stejné názory na to že se AC3 odehrává v americe. Buď to ty hatery ta hra tak bavila předtím, že jí to teď nemůžou odpustit a vylívají si zlost, nebo to dělaj z principu u každé hry. Já sem celkem spokojenej z videa a možnost probíháním skrz budovy je celkem zajimaví nápad :-D.
  • tak znova: tahle grafika v roce 2012 u AAA+ hry je nedostatečná. A je to pouze zásluha konzolí. Chápu to, vývojář i vydavatel taky musí z něčeho žrát, ale vydat 3. díly (resp. 5. dílů) v rozpětí 5 let na stejné konzoli, při velmi podobném grafickém zpracování je prostě sprosťárna. Taky s tím mohli počkat na nové konzole a vytvořit větší, detailnější a lépe vypadající svět...
    • To si ale nechají na 4 díl :) A nahodou je to dobře že si člověk muže zahrat celou serii na jedné generaci konzolí. Jak asi víš tento díl má ukončit příběh Desmonda.

      Tedy 4 díl pokud bude...tak bude uplně jinačí...
      • rancor1223
        Tomu sám nevěříš *7*
  • Danny28
    No z toho Anvilu už víc asi nevymáčknou *15*
  • Já nehrál ani jeden díl Assassina.
    • Cypri
      Já ještě nespal s asiatkou. Taky dobrý ne?
      • CrocoRay
        Já zase měl příležitost, ale nechtělo se mi. Ale Assassins Creed jsem hrál až do Bratrstrva a na Revelation už nemám peníze *1*

        btw: nemůžu si pomoct, ale to tu vypadá jak u zpovědnice :-)
      • Jneže já se ani žádnej díl Assassina hrát nechystám.
        • A já na tu asiatku zase jo... na druhou stranu, to asi i ten AC3 přijde dřív...
          co? čekal tu někdo topik rilejtyd informace?
        • Cypri
          OU MAAJ GAAAD! Dys is sou interesting!
      • A s černouškou jo?
        • 1. Aprila mas narodky?
          • Já jo, ale nikdo se mě neptal *3*
  • Kori
    Jak dnes musí všichni hned zmínit, že jde o pre-pre-pre alpha verzi =), to jim moc nežeru
    • PR... pokud tam uvidíš třeba postavu propadlou v zemi nebo špatně funkční AI, tak nemůžeš (nebo bys neměl) hned říct "Takhle to bude vypadat i v říjnu."
      • Kori
        Jojo, ale pod pre-alpha verzí bych si představil náčrtky na ubrousku v restauraci. Tohle na pre-alpha moc nevypadá
        • Miserius
          Mas recht, alpha sedi mnohem lip, nehlede na to jak vytrubujou do sveta jak uz na tom pracujou jakou dobu a kolik lidi...
      • Cypri
        Na druhou stranu, když se mu to stane ve finální verzi, může jít a říct "hele asi jste si spletli krabičky a prodali jste mi tu Pre-alpha verzi " *15*
  • Cypri
    Nejsem antiamerikanista, ale nelíbí se mi, že v týhle hře je propagace ameriky, jejich vlajky, vlastenectví a jinejch věci, jedním z tahounů. Už tam není ta neutralita. Od patriotismu tady máme CoD:MW-XY a BF3. Doufám, že to tam nebude moc bít do očí.
    • rancor1223
      Mě se zabíjení Britů docela příčí, jediná věc co mi na tomhle dílu zatím skutečně vadí.
    • Mechwarrior_bw
      in the name of liberty ! in the name of income maximisation !
    • Teoreticky su to spanieli
      • Cypri
        a Angláni, tam nebyli? Nebo Francouzi? ...
        • to je jedno len som reagoval na to ze su tam sami amici... (resp. indiani)
  • On tam bezi s tomahawkom sundat generala a ostatny vojaci sa nanho pozeraju wtf?
    • Co pozeraju, oni mu uhybaji z cesty...
    • Asi jim zvlhnul strelny prach. Jinak si ten "Rambo" styl neumim vysvetlit. *6*
    • Cypri
      Musí to jít uhrát na gamepadu... klasika. Musí mu dát přece šanci...
      • Miserius
        Ehm, je mi jasny ze trollujes, ale davno rekli, ze u tohodle dilu nebudou resit klavenici a mys a proste doporucujou gamepad *5*
        • Cypri
          Vubec netroluju, myslim to vážně. A tu informaci vím. Nic to nemění ale na faktu, že to na tom musí jít uhrát. Reakční doba na používání myši a gamepadu je přece jasná. S myší se reaguje na různý situace líp.
          • Miserius
            Dobra, chapu, ale opravdu veris ze jsou stupidni kuli gamepadu? Protoze v tom pripade bych to mohl rict o kazde druhe hre :) Jednoduchy, jsou nepratele retardovany? Vysla hra i na konzole? Tak je to gamepadem *8*
  • konecne ma luk ... *4*
  • Jak tak koukam, asasin na strome s lasem zdecimuje armady *1* . Inteligence z ty hry primo cisi ( jako z asasina vzdy *7* ).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit