Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1. Aprila mas narodky?
  • A s černouškou jo?
  • Teoreticky su to spanieli
  • Cypri
    Na druhou stranu, když se mu to stane ve finální verzi, může jít a říct "hele asi jste si spletli krabičky a prodali jste mi tu Pre-alpha verzi " *15*
  • PR... pokud tam uvidíš třeba postavu propadlou v zemi nebo špatně funkční AI, tak nemůžeš (nebo bys neměl) hned říct "Takhle to bude vypadat i v říjnu."
  • Cypri
    Já ještě nespal s asiatkou. Taky dobrý ne?
  • Já nehrál ani jeden díl Assassina.
  • Cypri
    Musí to jít uhrát na gamepadu... klasika. Musí mu dát přece šanci...
  • Kori
    Jak dnes musí všichni hned zmínit, že jde o pre-pre-pre alpha verzi =), to jim moc nežeru
  • Cypri
    Nejsem antiamerikanista, ale nelíbí se mi, že v týhle hře je propagace ameriky, jejich vlajky, vlastenectví a jinejch věci, jedním z tahounů. Už tam není ta neutralita. Od patriotismu tady máme CoD:MW-XY a BF3. Doufám, že to tam nebude moc bít do očí.
  • On tam bezi s tomahawkom sundat generala a ostatny vojaci sa nanho pozeraju wtf?
  • konecne ma luk ... *4*
  • Jak tak koukam, asasin na strome s lasem zdecimuje armady *1* . Inteligence z ty hry primo cisi ( jako z asasina vzdy *7* ).
  • by tam mohli zakomponovat i nějakej faktor, že by mu to po té zmrzlé větvy ujelo *1* a juch by nazem :D ať není takovej "suterén" *15*
  • BoB.2
    To snad věděl každej že to bude bomba.
  • Většina z toho jsou pouze animace.Co takhle ukázet pořádně pohyb Connora,který se prý tak zlepšil,nebo souboj kde nejsou jenom animace?
  • Jazz
    Hned jak se to zaplo, spadly mi kalhoty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit