Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Celé video je jeden velkej skript, proskočení interiérem bude v jediné misi a bude to videosekvence...
  • Mě bavili všechny díly, zvláště Brotherhood. ACIII vypadá každýma ukázka víc a víc lépe viz. lezení domem, po skalách, luk, obří bitvy apod. Řekl bych, že i když to bude hlavně v přírodě tak to lezení a skákání chybět nebude *4* Doufám že tam bude i zmínka o Eziovi *14*
  • ZvacA
    Britská disciplína je sviňa - bez rozkazu ani ránu... :D
  • Co pozeraju, oni mu uhybaji z cesty...
  • Divotvurce
    Konečně dal někdo do hry i lezení po skalách. Takhle by to mělo být i ve Skyrimu.
    Jinak animace nejsou špatné, líbilo se mi třeba, jak proběhl tím domem. Jsem zvědavý, jaké to bude v porovnání s předchozími díly.
  • Červenokabátníci maj zřejmě zákaz na toho typa střílet... *7*
  • rancor1223
    Mě se zabíjení Britů docela příčí, jediná věc co mi na tomhle dílu zatím skutečně vadí.
  • nj, tak přecijen to může fungovat, sice tam je fakt strašně nenápadnej v tom hábitu, vojáci reagujou poněkud - no, jsou v šoku a je fakt, že ty pušky trvalo dlouho nabíjet - navíc, co jsem viděl dokument, Američani měli pušky modernější než Britové - Červenokabátníci, takže i díky tomu vyhráli, ale přecijen na můj vkus jsou ostatní vojáci nějak málo akční v jistých pasážích, měst v tý době moc nebylo, ikdyž nakonec by se dalo říct, že srovnatelně s tim středověkem, sice né hrady a tak, baráček na baráčku, ale tady zase přišli s možností jít skrz interiér, to se mi celkem líbí, jsem zvědavej na další možnosti....
  • rancor1223
    Tomu sám nevěříš *7*
  • rancor1223
    První dojmy z AC odehrávajícího se v Americe byly celkem chabý, ale čím víc jsem toho viděl, tím víc se mi to líbí. Boj, přiznejme si začínal být po "4 hrách" dost stereotypní a tohle vypadá na výrazný posun vpřed. Boj je svižnější, rychlejší, možná by se dalo říci efetivnější. Těším se.
  • Vypadá to velmi pěkně,zvlášt prostředí americké revoluce se mi zdá velmi zajímavé,akorát ta grafika už trochu zastarává...
  • opět jedno velké násilné NIC. *13*
  • http://www.youtube.com/watch?v=-GHX8dvuFUQ
  • Hairy_Ass
    Prostředí by mě docela zajímalo, ale zatím z toho vidím jen další oslavu americké demokracie vs zlá imperiální Británie. Třeba to nakonec bude zajímavější, ale ze zkušeností z dosavadních dílů AC mi vychází, že se opět bude hrát na dobro a zlo.
  • jesusek
    A ta slíbená revoluce značky je kde?
  • To si ale nechají na 4 díl :) A nahodou je to dobře že si člověk muže zahrat celou serii na jedné generaci konzolí. Jak asi víš tento díl má ukončit příběh Desmonda.

    Tedy 4 díl pokud bude...tak bude uplně jinačí...
  • CrocoRay
    Já zase měl příležitost, ale nechtělo se mi. Ale Assassins Creed jsem hrál až do Bratrstrva a na Revelation už nemám peníze *1*

    btw: nemůžu si pomoct, ale to tu vypadá jak u zpovědnice :-)
  • Fakt nechci nějak urazit fans tehlé série, ale právě od AC Brotherhood jde tahle série dle mého názoru jak ty říkáš do kopru a AC3 konečně vypadá, že se chce posunout někam dál a zatím je to první AC hra na, kterou se docela i těším.
  • Izmæl
    To u mě je to právě naopak. Na tenhle díl se těšim ze všech úplně nejvíc. Když přišla jednička, těšil jsem se, to jo, protože jsem ani nevěděl o co jde, a bavilo mě to. Ostatní díly prostě už jen přicházely a po dohrání zas odcházely (a též mně bavily). Ale třetí díl nedočkavě očekávám už jen kvůli nový postavě, sněhu + pohybu v lese po stromech, New Yorku, Bostonu, tomahawku, luku se šípy a především jsem zvědavej, jak navážou na Revelations (viz. Desmond).
  • jezis.. ve dvojce mel vystrelovaci nuz... a tady beha s lukem ... *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit