Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak si je navleč
  • Divotvurce
    Aha... tak to pak jo :)
  • Hairy_Ass
    Vtipné je, že to bylo spíš naopak. Indiáni spíš stáli na straně Britů. Ale není to poprvé, co AC trochu promíchalo strany - v AC2 je Machiavelli jedním z předních protivníků Cesara Borgia, ale ve skutečnosti byl jeho obdivovatelem...
  • zdeeneek
    Nedelat prudky pohyby plati jen pokud medved stoji na miste a odhaduje jestli budes snadna korist nebo ne. V okamziku kdy se na tebe vrhne uz muzes klidne vybalit svoje nejprudcejsi pohyby, ktery zvladas *4*
  • Nejsou to videa jako na předešlé AC, špatně sestavenej trailer nedělá špatnou hru a i naopak :-D
  • No vzhledem k tomu co jsem našel na netu za test : "Při zkouškách pálili zkušení vojáci na terč ze vzdáleností 70, 140 a 200m. V prvním případě zasáhlo cíl 60% střel, v druhém 40% a pak už jenom 25%." Jednalo se o stojící terč. Pokud tedy neměli možnost onoho assassina už z dálky a vyběh někde z křoví a běžel celkem rychle tak pravděpodobnost zasahu bude fakt velika :) . Pak nesmíš zapomínat že máš určitý život a zemřít po jedne ráně by bylo časem unavující a dělalo by hru krapet nehratelnou. :)
  • jop deus human revolution a rage
  • Hairy_Ass
    V tom bych neviděl problém, když se asásini dostali z hašišového ráje ve Svaté zemi až do Itálie, tak mohli prostě přeplout Atlantik, jako tisíce jiných, do Ameriky. Sice nevím, co bylo v tehdejší Americe zajímavějšího než ve staré Evropě, že za to stálo tam přesouvat boj proti templářům, ale ono se už něco najde (další magické jablko od emzáků a tak).
  • no jo furt musí mít unikatní postavy :D ja si to nekoupím a mnoho evropanu taky ne ziskaji zakazniky na americkém trhu ale ztratí evropské
  • Já musím říct že já jsem docela antiamerikanista ale řekl jsem si o co jde vzhledem k tomu že to je indián tak asi amíky moc zbožňovat nebude. Ale prostě tohle je indián co je ochotnej se přetrhnout pro demokracii. A tady mě možná zastavte kterej indián v roce 1775 byl zarytý americký patriot ?
  • to se snadno radi, ale ono je tezke nedelat prudke pohyby, kdyz se te snazi sezrat medved :D
  • Docela se nemuzu dockat jenom kdyz sem videl tu scenku s medvedem tak sem si vzpomnel na nedavno videnej dokument o medvedech kde rikali: Kdyz potkas medveda nedelej prudky pohyby. Jakmile ho totiz vydrazdis tak mu neuteces ani po zemi ani ve vode ani na strom :D
  • jaj urcite by bolo zaujimavejsie keby borec vybehne dostane prvu ranu do hlavy a padne na zem:D nechapem taketo reakcie ako keby kazda ina hra bola realita
  • skalpovani tam prej melo byt ale pak se prislo na to ze kmen do kteryho ten typek patri neskalpoval.
  • Doufám že budu moct své nepřátele skalpovat *1* Těším se na cestování v kánoi po řece a kombinace tomahawk+nůž.
  • Lawliet
    Ty pohyby v tom bytě se mi zamlouvaly *5*
  • xixixao
    1) Je to akční hra. Už si viděl akční hru ve které by byli nepřátelé realisticky dobří v zabíjení hlavního hrdiny?
    2) S puškou co má jeden náboj, která je těžká jako prase a ještě nepřesná se jeden člověk dost těžko zaměřuje - proto taky ten styl bitvy "jdeme v řadě a někoho to určitě trefí" - což si dneska dokážeme jen těžko představit.
  • xixixao
    To prostě vypadá tak neskonale dobře. Asi nejvíc se mi líbí ten zasněženej lesní terén - absolutní bomba.
  • PreidaQ
    Otázka je, aby z toho nebyl velký poprask, pokud Connor náhodou vztáhne ruku na nějakého "Američana". *13* Moc nevěřím, že by se tvůrcům chtělo tolik riskovat. *7*
  • Veskoslav
    On to myslel ironicky:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit