Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tos nehral skyrim protože podle nás pološílených fanboyů skyrimu neexistuje lepší hra a vůůůbec nic se jí navyrovná. Pokud si myslíš opak a nebo chceš jen naznačit že má skyrim nějakou chybu, či že je snad dokonce na světě i lepší hra tak si totální noob a neumíš hrát, dostaneš na 10000dnů ban a zákaz chodit na tyto stránky.
  • Je velice důležié čistit ji i vevnitř, nebo se častým užíváním zanese. Povrchové umytí nemusí stačit a když ji nebudeš důkladně mýt mohl bys při používání něco chytit.
  • Dark souls nudná a koridorová hra? Ježiš...
  • rhaegar
    Za co ban? jsem zvědav za co by jsi mi dal ban?
  • Abel,
    v Morrowindu jsem používal jen textur packy, MGE, pár pluginů na faunu, pár vybraných pluginů na různé blbůstky (třeba na plovoucí loď) a vlastní modifikace. Rovněž jsem používal Tamriel Rebuilt s vlastními úpravami. Hodlám ještě zkusit tu novou velkou modifikaci - morrowind overhaul 3.0.
  • Na Morrowind existuje řada špičkových grafických modifikací - a s nimi vypadá relativně dobře i dnes. Zrovna nedávno jsem ho znovu rozehrál. Jen mi vrtá hlavou, proč se u něj i po těch letech bavím víc než u Skyrimu (a ne že bych se u toho nebavil).
  • Nikdy se mi nestalo, abych si takhle rozházel hru.

    Jednoduše to chce trochu přemýšlet a číst si popis modifikací. Když vidím, že dvě modifikace mění podobné či stejné věci, neinstaluju obě modifikace, ale vyberu si jen jednu. Když vidím, že má modifikace špatné hodnocení, nebo má problémy s kompatibilitou, neinstaluju, anebo instaluju s přihlédnutím na ty problémy. Při modifikování každé hry je vždy NUTNÉ dělat si zálohy. Je též vhodné se vyznat v adresáři hry.
  • Evidentně jsi nehrál Dark souls...
  • ale no tak *15* *15* *16*
  • Bohemund
    Já vím, já ti rozumím. Jen jsem si chtěl rýpnout, že prostě mi se ty bugy fakt vyhnuly! Já jsem třeba viděl videa na youtube s těmi bugy, vím že tam jsou, ale na vlastní oči jsem je v podstatě nikdy neviděl. Pravda je, že textury ve Skyrimu jsou otřesné, naštěstí jsou na to módy, uff :) Optimalizace je vždycyk trošku problém si myslím, především u her, které byly prvotně dělané pro konzole. Ale jak říkám, je hodně optimalizačních módů, Betsheda moc dobře ví, proč dělá dobré zázemí pro modery :D
  • tak to chce ty mody instalovat npr pres nexus manager a pouzivat npr wrye bash osobne si taky tes hry bez modifikaci predstavit nedokazu moje slozka z oblivionem ma neco kolem 39giga skyrim zatim 18
  • Bugy jsou na "Berhesďácky standardní" úrovni - pár couvajících draků, zabitý Ulfric se propadl do země a bylo potřeba loadovat atd. Ale nic hrozného...Já tu ale píšu hlavně o horší optimalizaci a o tom, jestli HW nároky Skyrimu odpovídají tomu, na co pak koukáme:-)
  • To Z.Z. Asi mám holt smůlu, už jsem zkoušel i komplet reinstal systému (což beztak dělám celkem pravidelně - přeci jen se mi toho za rok na disku vystřídá hromada). Jinak musím říct, že si nevybavuju hru, která by byla v té době lepší v exterierech než Oblivion. Ale máš pravdu, že to "objevování" se vzdálenějších předmětů vypadalo podivně. Teď jde ovšem o to, jestli tehdy měl někdo doma PC, které by zvládlo něco lepšího. Třeba v tom druhém Zaklínači se jim pohled do dálky podařilo vyřešit perfektně (a na konzolích třeba v Red Dead Redemption). Musím ale říct, že ani tohle mi tenkrát nebránilo kochat se krajinou.
    btw. Nezkoušel jsi overhaul pro Morrowind od Kingpixu?
  • a uplne nejlepší je kdyz nejsou dva pluginy kompatibilní a rozhaže ti to celou hru
  • Bohemund
    Evidentně jsi nehrál Skyrim na nejtěžší obtížnost.
  • Bohemund
    Já mám na Skyrimu nahráno něco přes 180 hodin a na razil jsem asi jen na dva NPC bugy... buď máš hodně velkou smůlu na bugy a nebo hodně špatnou verzi hry.
  • Bohemund
    Souhlasím, já třeba nedávno dohrál mod Morroblivion, skvělé, opravdu doporučuju všem, kteří milovali Morrowind jako já ale kůvli grafice už ho nechtěli moc znovu hrát. Mody k TES patří a mělo by v jejich šlépjejích jít více her!
  • tohle je určitě na ban.. tak redakce, prosím.. pryč s tím smetím.
  • jj prvni g15 byla na mmocka nej (hlavne na wowko), ted uz ty G klavesy pouzivam jen pri praci kde mam ruzny makra a klavesovy zkratky ktery si nechci pamatovat :)
  • "oblivion byl tenkrat graficky revolucni a je jasny ze si ukousl neco z tenkrat pomaleho HW"

    To je mýtus. Oblivion byl po technické stránce špatně udělaný a to je důvod, proč byl tak náročný. Už nedlouho poté, co Oblivion vyšel, fanoušci vydali řadu fixů, které zlepšily dost radikálně chod hry. Už jen ta špatně udělaná tráva v Oblivionu byl fail jak hrom a nějaký fanoušek to dokázal bez problémů opravit. Totéž problémy s vykreslování, problémy s poklesem fps v boji, v lese, u vody atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit