Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spisy s trolovou recenzí budou zpřístupněny až za 50let. Údajně jsou v ní i informace týkající se atentátu na Kennedyho a oblasti 51. A zvlášť to druhé se některým lidem nelíbí.
  • rhaegar
    Tahle hra se musí hrát jinak kouzlo hry člověk nepochopí.Já sem taky na hru ze začátku nadával...pak jsem se do toho pustil a nestačím se divit jen takový moment,když zaboucháš na druhý zvon po zabití Chaos Witch Quelaag... nádhera a takových momentu je tu plno....
  • Nedohrál to ani jednou, třikrát ho zabil asylum demon a pak to s brekem vypnul.
  • No když si kkt a hraješ to na pc je to tvůj problém. Na PS3 to fachá a vypadá luxusně. Ale chápu že jsou lidi kteří prostě nemají dostatečný skill k hraní podobných her a proto se radši uchýlí k blbostem typu Kingdom of abladur (nebo tak nějak už si to nepomatuju, ale demo byla fakt nuda), nebo rádoby RPG pro mlíčňáky ala skyrim. A říct že je DS koridor a že nepotřebuješ znát taktiku při soubojích z bossy? Chápu že ty si boss fight představuješ tak že na sobě má nepřítel velký červený místo do kterýho střílíš a pak to zakončíš heroickým QTE, ale to jen dokazuje že jsi druhořadý hráč. *5*
  • rhaegar
    ukaž mi ten screen kolik jsi toho odehrál...pak se s tebou budu bavit
  • Možná je ta tvá v blbým stavu protože ti kvůli tomu jídlu co ti do ní zapadalo nejdou mačkat klávesy.
  • Veskoslav
    Kam jsme to pracovali? Že nedodělek, co byl zpráskaný na pc si zaslouží to, co si zaslouží. Já hlupák podepisoval petici, ať je to na pc a jak to dopadlo....Grafika vypadá lépe i na konzolích než na pc, fps se pohybuje od 25 do 35 max (Skyrim či Zaklínač II mi jede na 55-60 fps), občas naprosto katastrofální kamera, obzvlášť při soubojích s bossy atd. Kdyby jsi jako příklad RPG, co je leší jak Skyrim dal například ZAklínač, nikdo neřekne popel. I takový Kingdoms of Amalur je lepší přílad než Dark Souls. Asi by sis měl nastudovat, co je to RPG, DS sice je RPG, ale tak osekané, že vskutku je mnohem více lepších her. A o přístupu k herní komunitě jde jasně vidět, že šlo čistě o prachy, když jim tam ostatní musejí dodělávat například věci jako je rozlišení;)
  • Magister_Peditum
    Mně přišel Skyrim jako tady mnohem lépe optimalizovaný než Oblivion.
  • Názory na příběh, zbraně atd. jsou samozřejmě subjektivní záležitostí - mně se třeba víc líbila hlavní linie v Oblivionu.

    Co se ale dá posoudit už hodně objektivně je technická stránka a v případě Skyrimu se jedná o velký propad oproti předchůdcům. Nemluvím o moři bugů, ktere Bethesda tradičně má problémy zvládnout, ale o tom, že zatím všechny díly byly po stránce grafiky na špičce své doby. Skyrim působí dost archaicky a třeba v jiné multiplatformoce - Assassins Creed 3 je vidět, jak perfektně je možné zpracovat sníh. Navíc optimalizace je hodně mizerná - stejný engine jako v Oblivionu (je fuk, že se jinak jmenuje, je to to samé) a vyžaduje třikrát výkonnější mašinu. O kousající se PS3 verzi ani nemluvit... To je za trochu rozfoukanézo sněhu a polární záři dost krvavá daň!
  • Nemohli by ste radšej videá preberať z youtube.com? Toto sa mi zasekávalo, aj keď načítané bolo dosť dopredu. Pozeral som ho vo fullscreen na stroji Intel i3-2100, 4GB DDR3, Windows 7 Proffesional 64-bit, Gigabyte HD7850 2GB GDDR5, Mozzila Firefox 16.0.2. Videá z youtube idú bez problémov.
  • Magister_Peditum
    Vskutku? Nějak rozvinout tu myšlenku by nešlo?
  • Magister_Peditum
    Trockij byl taky žid a komunista. A Rudolf Slánský taky. *2*
  • Nevím, mě tedy oproti Oblu přijde jako celkově lepší hra Skyrim. V Oblu byli sice lepší úkoly jednotlivých cechů, ale hlavní linka mi přišla ještě nudnější než u Skyrimu, ale já stejně nejvíce času strávím na vedlejších úkolech. Jinak si myslím, že Oblivion je na tom co se týče počtu zbraní, armorů atd. tak nějak stejně. A technicky je rozhodně nejlepší Skyrim, to snad nikdo nepopře.
  • Mě Skyrim baví pořád a stále a myslím si, že ještě dlouho bavit nepřestane. Nechápu nářky typu, že ve hře je málo věcí a zbrojí, když na Nexu je tolik super modů, které přídávají obrovské množství zbraní, zbrojí, kouzel a všeho možného. Taky mě dostávají hlášky typu, že jsou tady malé dungeony apod.. Mě se líbí spíše menší dungy, kdy třeba jeskyně vypadá jako jeskyně a ne podzemí provrtaný sto chodbami. Série TES je založena právě na modifikacích a na tom jak si chcete hru přizpůsobit. I Morr a Obl byl hlavně o modech a v základu to byli spíše průměrné hry. Ale když je někdo neschopnej nebo neumí stáhnout a nainstalovat modifikace, tak ať se radši drží nudných a koridorových her typu Dark souls, Dragon age, Diablo apod. P.S. neříkám, že jsou to špatné hry, ale ...
  • Jo, zato DS je herní skvost že? Všichni čekali skvělou pecku a dostali jen "posraný port" z konzolí, který se ani nedal ovládat.
  • Tvůj antisemitismus je známkou toho, že jsi hlupák ty.
  • presne tak ,uz jen ten pocet veci ,cim dal tim mene zbroje, cim dal tim jednodusi rozdeleni armoru.. v morru byla kus a kopi zakladem tady na to musime cekat rok :)... samozrejmne se to tyka i jinych veci ..
  • rhaegar
    Jsou to paradoxy vzpamatuj se ty kamárade! kolik procent židů tu je? a proč tedy byla revoluce,aby zas lidi dobrovolně šli volit komunisty..tady máš paradoxy inteligente
  • rhaegar
    haha ukaž mi screen koliks toho odehrál a ještě maš aji plusy.. kam sme to dopracovali
  • nekdo tu píše pod mojím nickem, ja tady ješte nenapsal jediný prispevek. je to trapny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit