Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Ty máš něco proti klávesnicím z tesca? Kámoš jednu má a zatím mu bez problému vydržela tak dlouho jako moje G15. A řekl bych, že je i v lepším stavu.
  • MrSanta
    Právě díky skutečnosti, že později byl odemknut Fallout 3 i F:NV doufám, že stejně to bude i u Skyrimu. Když odemknou i Rage, tak přibalím i Rage. Tou dobou už budu mít nejspíš nové PC s Win7, tak to aspoň testnu.
    A když nebude, tak se nepo*eru. Skyrim jsem si užíval přes 300 hodin a na další hraní s komplet DLC si klidně počkám rok dva až třeba bude GOTY krabicovka za dvě stovky. Herní nouze nebude a až vyjde Project Eternity tak budu mít o zábavu vystaráno minimálně na půl roku *1*.
  • Zlatej Morrowind..Skyrim není špatnej, ale připadá mi jako osekanější verze Oblivionu, a ten je zase osekanější verze Morrowindu.
  • Většina populace možná jsou hlupáci bez vlastního názoru, ale co to má společného s tématem?

    A proč by proboha nemohl být žid komunistou? Spíš to vidím tak, že patříš k té většině, akorát papouškuješ názory někoho jiného...
  • Viktor_H
    Uff, tak tenhle příspěvek je na mě moc hardkór.

    Neuvažuje redakce o smáznutí? Než nám tu ty kecy o komunistech, židech a hloupé populaci nabobtnají do obřích rozměrů...
  • Jak může být paradox etnická příslušnost a bývala politická příslušnost?

    Sorry rhaegare, ale ty když něco vyplodíš tak to stojí fakt za *11* *11* ... A ještě začínáš tak debilně tu diskuzi... Vzpamatuj se
  • Viktor_H
    "nechci nadávat na Skyrim,ale je to odpad moderní doby" - No, právě jsi to udělal.

    Raději nech ostatní, ať si udělají názor sami. *3*
  • Myslím si, že bethesdě se daří plnit to, co řekla: Vydávat objemnější a hodnotnější DLC. Mně se to líbí a i přes špatný start Skyrimu dávám Bethesdě velké plus.

    Skyrim asi není nejlepší díl TES série, ale nikdo nemůže Bethesdě upřít snahu Skyrim dále rozvíjet.
  • Viktor_H
    S tím steamem nevím, každopádně to, co říkáš, praktikovala Bethesda, resp. Cenega už s Falloutem 3. Zní to tedy dost pravděpodobně.
  • Což o to post-apo mi nevadí, třeba metro mám rád. Co jsem to zkoušel hrát tak mi vadilo že jsem tomu světu prostě nevěřil
  • *1* Hodně dobrý. Fakt jsem se i zasmál.
    +1 samozřejmě
  • Nechci nadávat na tvůj příspěvek, ale je to odpad moderní doby. *3*
  • Ty jsi tupá rubačka. Lidi, co k tomu přistupovali takto, se nedostali přes prvního bosse. Koridorovka byl možná předchozí díl, tady je to mnohem otevřenější. A stereotyp při boji s bossy? Vždyť je každý úplně jiný, každý má jinou taktiku na poražení.

    Hloupost některých lidí dosahuje nebeských výšin. Ale se Skyrimem se srovnávat nedá, funguje na úplně jiných principech.
  • Posledni o co mam zajem , bavit se o politice na hernim webu. A fajn , mas vlastni nazory a nejsi hlupak..tak bez ven a ukaz se , tady na hernim webu to nikoho nezajima.
  • Veskoslav
    Až na to, že DS je "tupá" rubačka s prvky RPG. Nic víc. Navíc koridorovka. A to raději nemluvit o někdy až šílené kameře, steretypu při boji s bossy či ne moc pěkné grafice na pc.....
  • rhaegar
    takže kvalitu posuzuješ podle prodejů...ach ty ubožáku.. a k té inteligenci... ano většina dnešní populace jsou hlupáci bez vlastního názoru... stačí se podívat kdo vede volbu na prezidenta... žid a komunista nejsou to paradoxy?
  • Tak to je dost zasadni. Pribeh jak pribeh(stejne je to porad dokola),ale pokud te nebere postapo svet... Ono u F:NW spoustu lidi odradi i grafika. Jede to na enginu F3 a ten nebyl nic extra uz v dobe vydani,natoz ted.
  • No tak fajn , je dobre vedet ze tech par milionu lidi co si Skyrim koupilo a dohralo jsou vlastne jen hloupi zakaznici. A ze tech par desitek tisic co si koupilo DS jsou ty chytri zakaznici. Konecne v tom nekdo udelal jasno..a clovek by necekal ze takovahle spasna myslenka prijde z cech a webu tiscali..super..muzu klidne spat:D
  • rhaegar
    Já neporovnávám DS a Skyrim...to opravdu nejde... Skyrim je postaven na základech hlouposti zákazníka
  • Dark Souls je kvalita, jen to kolísání FPS v některých lokacích (takový Blight town) mě docela štve, kor když je to na všech platformách. Marně jsem doufal že by to poslední patch spravil, ale nic se nestalo. Jinak ale boží hra a přímo luxusně vyvedené lokace a bossové. (hned se pozná že to dělali japonci)
    Toto je hra kterou GGG schvaluje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit