Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborně. Mám zatím 74 hodim ve Skarimu a do léta to bude akorát abych dodělal zbylých 12 achievementů. Diablo prokládám Skyrimem tak to bude přesně. Ale určitě koupím. Mlask.
  • To je nejspíš pravda. Ve Skyrimu tě NPC nevidí, ani když na tebe vysloveně civí z pár metrů. Sneak skill je holt sneak skill *15*
  • Na všech TES je prakticky stejně důvodů, proč je nemít rád. Stejně tak jako těch, proč je mít rád. Morrowind s pomalu legendárním statusem měl ten nejstupidnější bojovej systém, jakej jsem kdy viděl. O Gothicu 3 jsem vždycky četl, že je to prachsprostá klikačka. A je to pravda. O Morrowindu jsem to nikoho psát neviděl. A řekl bych, že je na tom snad ještě hůř. Statistiky ok, bojovej systém... Ne.
  • Trailer fakt hezkej. Teď jde jen o to, jak moc to Bethesda pobethesdí...
  • Shaker
    nevim, jak to bude koncipovany, ale jestli se porad hraje za zakladni charakter, tak se jim to tam s vlkodlakem chystam pekne vybarvit.
  • Shaker
    mrtvej jester, to byl chytak ze jo? :)
  • No já nevím jak ty, ale já se těším, až za Downguardy natrhnu upírum pr....
  • To jsem viděl, ale že by nějakej drak letěl pozpátku - to jsem neviděl. A to jsem i různě ty bugy vyhledával - katapult od obra, lítací kůň...
  • ne ne hrál jsem v únoru :D
  • Shaker
    :D:D:D:D:D:D ten byl dobrej :D
  • cechovní Q byly dost dobré no hlavně co se thief a assassin guild týče ... u skyrimu no.. nic moc
  • Asi šel ven .... :D Ne, to je blbost ....
  • 30 dní bez spánku? Nebo jsi hrál v měsíci co má 31 dní a tak ti pár hodin na spaní zbylo? :D
  • V 0:46 jde vidět aji pěkný zásobník za pasem *15*
  • Co fnukas, za 30 dni aspon bude opravny patch day one patchu :)
  • mal si radšej farmáriť v D3
  • budeme muset řešit asi modama z nexusu .. zas takové naděje si nedělám *7*
  • Stormangels
    F1 až F12 se používá v Tera Online ja mam na F1 bandáže F2 Heal pot a F3 Mounta třeba
  • Pardon koment který jsem omylem napsal omlouvám se. :-)
  • kterej ještěr neumí plavat? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit