Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kouzlení zatím nevím, mága chci rozherát až potom co dohraju za svoji lučištnici :D
  • Nevím, jestli to chlapci promysleli. Kdo by se přidával k obyčejným (ve videu tak prezentovaným) válečníkům, když se může přidat k upírům, létat si jako král a užít si víc zábavy? Místo spolku Dawnguard měli dát nějakou silnější protihodnotu. Vlkodlaky, speciální magickou školu atd...
  • Nebo se místo toho urážení z toho můžeš opíchat sám ... třeba by se ti pak v hlavě "rozsvítilo" a ušetřil bys nás pak těch svých primitivních komentářů
  • Hlavní problém je nemožnost blokovat když máš dvě zbraně (terve fanouškovský mód tuhle věc upravil). Ocenil bych také zásohové zóny (nohy- zpomalý, ruka-oslabí útoky, hlava-masivní dmg) taky by neuškodila lepší fyzika, když někoho přetáhnu obouručním kladivem tak očekávám, že kousek poodlétne a ne že se jen zapotácí. Údery takhle dost ztrácí na pocitu energie do nic vložené. Ale jinak je to samozřejmě krok v před co předvedl Skyrime, sice malý ale je to krok vpřed.
  • která hra nemá bugy?
  • Velmi zajímavé, bohužel zatím co jsem viděl z boje na koni mě to zklamalo. Chybí tam bonus za rychlost jako tomu bylo například v mount and blade. Ale jinak tleskám, že takhle zajímavý DLC vyjde. Teď jenom aby bylo bez chyb a jsem spokojený.
  • Cahir
    Vypadá to celkem příběhově.
  • Pozpádku? Jako vážně? Divná hra, kde drací zapínají zpáDečku... *8*
    Každopádně, za dobu, co Skyrim hraju jsem nikdy nic takovýho neviděl.
  • Jeee, prichazeji novy bugy
  • co je na skyrim combat systému špatného-nudného? chci argumenty a to ke všem způsobům boje - jak s mečem, tak luk, kouzla atd.
  • :D nevedel jsem ze nekde se pouziva F1-F... takze diky za info
  • taky tady nepisu skoro vubec nejspis si to pletes s jinacim uzivatelem
  • Vypadá to slušně. Pro mě překvapení. Nečekal jsem rozpracování upířího tématu, ale upíři holt nejsou v TES hrách bez významu a je dobře, že se DLC bude odvíjet kolem nich. Ostatně, třeba v Oblivionu se mi questy kolem upírů dost líbily, ač jich nebylo moc.

    Bohužel jsem odvěký nepřítel upírů, takže si moc nezalítám. *9*
  • Pardon 1-3, to je tak když člověk přispívá do diskuze mezi PvP v EVE *1*
  • ??????????? ja jsem toto nikdy nepsal a ja nikde nepsal kritiku ja psal ze je to jen zajimave
  • Misto Skyrimu jsem zapl Van Hellsinga :D a ja si rikal ze Skyrim je nejaky divny - no upiiri tam byli taky to jo :)
  • zajímavý, že když se objeví vyhipovaný sci-fi (i klidně RPG) plný nesmyslů a někdo na tyhle nesmysl upozorní, vždycky se ohradíte tím, že je to přece hra sci-fi (fantasy) která NENÍ REÁLNÁ a tak může mít jakákoliv pravidla...

    nejste objektivní, vlastně se už dopředu dá očekávat, jaké budou vaše reakce, viz snášení jakékoliv kritiky na tomhle serveru

    Vaše chování reprezentuje chování tupé masy.
  • ty upíři jsou dost divní(myslím pouze ty demonické) jinak celkem dobre to vyzerá
  • CRYPT
    Borci z Bethesdy oplyvajinotnou davkou smyslu pro humor :-)
  • F1-F3??? nepletes si to s necim jinym?:D wowku uz dlouho nehraju takze mozna se to nejak zmenilo (nedivil bych se ta hra je kazdym datacem jednodusi)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit