Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude novej... Jen by mne zajímalo jestli neudělali nějaké nové animace pro stealth akci....
  • pschéé tak nee.. muj assassin je někde v scrollovském nebi po reinstalu windows.. škoda ho *7* *1*
  • Oblivion měl alespoň normální a, ať už byla jakkoli laciná, poměrně podařenou zápletku + cechovní q byli parádní. To se o skyrimu říci nedá.
  • To je Elder Scroll ty kouzelná mapo
  • bude to picovina !
  • To já ho zas hrál jenom měsíc a mám odehráno 720 hodin *8*
  • Vypadá to zajímavě. Hlavně ta kuše na tu se těším :-)
  • Cahir
    Nejhorší je Oblivion.
  • Hral si Obla? Ten bol as Morr 90%, Obl75%, skyr86%
  • Je to naprosto úžasný komentář!!!
    Ps: Ne nejde o ironii
  • Skyrim je nejhorší díl série a žádné DLC to nespraví.
    PS: nejde o trolování
  • a ty kuše.. *5* už teď bych si to ze svým assassinem vymydlil ten hrad upira za upírem a nikdo by mě nikdy neviděl :P
  • Dobre že som si kúpel Skyrim a nie World of wDiablo III, Toto nebude obyč DLC ale DatadiskCelkomLacno.
    Inak v skyrime mám odohratých 260 hod a to som ho mesác nehral. *8*
  • Tak až na ty samotný upíry se mi líbilo všechno... Ty jejich zakrnělí křídla mně nějak nevzrušují, ale ten drak co se ponoří do vody- to byl dobrý efekt *14*
  • I ve WoWku je slozitejsi combat system trotliku.
  • dik za opravu jsem si toho vubec nevsiml ... to bylo v tom trailleru ze skocil do vody se koukni znovu
  • Tak nejak je mi u pr*ele co ty chces... Za to, ze nemas lepsi predstavivost nebo jsi nikdy nehral hru s lepsim combat systemem ja nemuzu.
  • 30ti denní exkluzivitu???? *8* serte mě a stáhnu si to *7* ... jinak vypadá to mnohem líp než třeba DLC horse armor k oblivionu... to se musí nechat doufám že s tím "bude jich míň ale s větším obsahem" nelhali.
  • ImDeath
    Novinka je tu od 17.20 a Troll Diskusni nikde. Sem cekal ze bude zatroleno.
  • Já jsem malá ovečka, a toulám se po zelených pastvinách a ráda kupuji DLC a poté si ve své salaši pohvizduji, jak jsem šikovná ovečka. Nebo jsem starý zlý vlk, trhající hloupé ovečky, které kupují DLC. Jsem sám v hlubokém a temném lese bez své smečky. Jsem vlk požírač DLC

    Teď, vážně přenecháme témata DLC alias placení, ždímání peněz, atd. A raději se koukneme co nám přichystali vývojáři. Inu, koukal jsem, jako sůva. Nečekal jsem, že se nám dočká takto zajímavého přídavku, doufám že příběh bude zatraceně kraví a plní těl, že by bez krve ? Uvidíme na jakou stranu se přidám, ale vypadá to slibně. Z videa bylo patrné, že bychom se měli dostat do jiné sféry, přisněna na lítající potvoru pěkné. Hlavně jsem zvědaví, jestli se dočkáme nějakých zajímavých momentů, jako tomu bylo ve videu, např. s tou kouzlenou mapu. Doufám, že nám k přídavku hodí další věci, jako nové zbraně, místa, ruiny. Uvidíme, ale Skyrim mě bavil a rád si ho opět zahraji s dávkou nových novinek :)

    Váš Werdes, alias Werde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit