Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    já myslel že s touhle novou vlnou kostiček přišel on. Takže myslim že je.
  • walltar
    Náhodou hrát na velkým serveru s lidma taky nebylo špatné.
  • walltar
    Jednu věc ale můžu říct ... ta cena tam nesedí. Imho je moc vysoká na takovouhle hru. Já sem minecraft koupil za 5 nebo 10€ a podle toho ho hodnotím ... ani sem nevěděl, že se teď prodává za 27$ ... to už by část těch peněz měli dostat modeři.

    A zatím jediná hra tohohle typu, která byla imho lepší nez minecraft byla terraria taky sem s ní trávil hromadu času. A jenom málokterá hra se přiblížila času, který sem ztrávil u minecraft nebo terrárie ... bude to pár MMO, Fallout1, Mafie1, Nexus, Supreme commander a Homeworld 2. Já hry hodnotím podle toho jak dlouho mě dokážou udržet a tím pádem se minecraft dostal do kategorie kde sou jedny z nejlepších her co sem hrál ať je tam kolik chce nedostatků.
  • Ne, to není umělecký ztvárnění.

    Žádná z indie neher, co vychází poslední roky nemá umělecký ztvárnění,. Jen hnusnou kostičkouvou grafiku, která má být retro. Ale retro hry takový nebývaly. Poslechni si ROCKCOCKa v jeho review Minecraftu 1.0 a FEZu a dozvíš se proč ne.

    Ano, lidi si na hnusnej Minecraft zvykli. A nebo si daly mody. A tak skončí všechno, co Notch udělá.
  • Kozy
    minecraft byl zábavnej dokuď to byl singl, nevim já bych tyhlety sandboxy zakázal.
  • Kozy
    Co to povídáš, je to jeho umělecký ztvárnění, tak proč ne. Lidi si už pod tim něco dokážou představit, drží se svýho stylu a to je dobře, než aby dělal nějakej hokus pokus.
  • >Já bych řekl, že notch dělá hry podle toho co ho zrovna napadne a nechce se mu u toho trávit moc času.

    To zní velmi pravdivě. Nechápu, že mu to lidi žerou.

    Ale whatever.
  • walltar
    No high res textury moc grafice minecraftu nepomohli ... chtělo by to totálně překopat celý engine a hlavně nepoužívat javu. Já bych řekl, že notch dělá hry podle toho co ho zrovna napadne a nechce se mu u toho trávit moc času.

    Zase vezměme si, že tohle je nějaký prealfa test a cokoliv tu vidíš může být placeholder. Já abych pravdu řekl tak o téhle hře nevím dost na to abych ji hodnotil a z jednoho videa zatím hodnotit nebudu.
  • Reakce pro Take a guess
    Jasně skyrim, byl taky samý bug a kdo ví co ještě a je taky až moc oblíbený, já minecraft hrál od přechodu do bety a znám hodně dospělých lidí co to hrají, je to zábavná hra pro kreativní lidi a především sandbox, přestal jsem to hrát několik měsíců zpět, už mě to vůbec nebavilo, problémů je tam dost, ale jinak jsem spokojený, za pár prašulí zábava přes rok
  • smejki
    hi-res textury jsou otázkou rozpočtu?
  • Ano, tak funguje fanboyismus.

    Své oblíbené hře odpustíš cokoliv, i to, na co si u jiných stěžuješ.
  • Uuups, no need to take a guess anymore. *3*
  • Slovutný, protože souhlasím s naprostou většinou toho, co říká ve svých videích. Chce aby hry byly zábava, aby měli dobrou grafiku, byly originální, aby nebyly jen cash grab atd.

    Ne, RC nezní tak teple jak Minecraft videa. Poslechni si Minecraftaka. Ten má hlas jako by mluvil ke třídě na základce. (To protože mluví.)
  • PC playerbase:
    mw3 - "shit grafika, proč neinovujou hovada, vypada to jako cod4!!!"
    minecraft - "grafika není všechno žejo..."

    jo, grafika není všechno, minecraft je dukazem, že muže byt super hra i s čtverečkovanou grafikou s minimálním kapitálem

    ALE ... vydělal už dost peněz, aby alespoň použival high-ress textury, udělat copy+paste, vložit lighting efekty a avizovat "toto je ulplně nova hra, gimme money", takhle se projevuje nenažranost...
  • walltar
    Proč je ten maník slovutný? Já osobně najdu skoro na každé hře špatné věci a i dost ostatních her žije z obsahu co vytváří fanoušci.

    Btw ... nevšiml sis, že ten maník co dělá ti video taky zní teple? Třeba to dělá pro 12ti letý co nemjí rádi minecraft.
  • Napsal jsem "pravda", protože slovutný ROCKCOCK64 ve svém komentáři jasně řekl, kde jsou objektivní chyby Minecraftu. Věci, které jsou prostě špatné a je jich hodně. Ale je jasné, že celé dohromady je to jeho názor. Názor hodný slova "pravda" podle mého názoru.

    Jistě, stejně jako GW2, i Minecraft tě může bavit, ale to nic neměni na tom, že je na něm tuny špatného, žije jen kvůli tomu, co pro něj dělají fandové i když Notch rejžuje, a má miliony retardovaných fanboyů.

    Minecraft je prostě kombinace stavebnic ze kterého se lidi z nějakého důvodů posr*li... asi nikdy neměli LEGO.

    Prostě přehypovaný nic jako většina indie her. Prostě ostuda. A všichni lidi, co dávají Minecraft videa na YouTube mají teplej hlas. Asi protože vědí, že na jejich videa čučí 12letí, tak se snaží znít jako jeden z nich.
  • walltar
    Nahoře so psal, že to je pravda ne že to je názor ..... navíc já nepíšu názor, ale fakta. Názor je, že minecraft je dobrá hra (a ten názor je za ložený na faktu, že sem ho hrál půl roku a celou dobu mě bavil)

    A proč by můj názor měl být validnější nevím ... je to názor jednoho člověka stejně jako ten Barockův ... nebo jak se menuje.
  • Jo přesně tak.

    Těšíš se na ty 10/10, co to dostane?
  • Aspoň jedno chytrý rozhodnutí v tvým životě
  • A co jako? Co dělá tvůj názor validnější než ROCKCOCKův?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit