Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby ses opravdu zajimal o 0x10c tak vis ze video obsahuje objekty vytvorene v editoru interieru a fyziku.. jinak taky nesouhlasim s tim bulvarnim titulkem, minecraft s 0x10c ma spolecnyho maximalne autora..
  • walltar
    Já vůbec nechápu proč se v dnešní době snaží ještě někdo takhle trollovat.
  • Vůbec nerozumím tomu proč mne mínuskujete když mám pravdu
  • ty jsi ale blbec jindro
  • Já nechápu proč v dnešní době dělá někdo něco s takovouhle grafikou,když to srovnám s Call of Dutý:Moderní Warfere 3,tak je prostě na první pohled vidět,že to je odfláknutý
  • Chapem ze kritka nie je nikdy prijemna ale ak sa chcete ironicky dotahovat prosim. S hrou, opakujem hrou 0x10c to video naozaj nema nic moc spolocneho, maximalne ukazuje potencionalne moznosti grafickeho enginu na ktorom pravdepodobne pobezi. Ale neukazuje nic z interfejsu, postav, pribehu, hernej logiky proste nic. Toto neni ani alfa to je proste len tech test.
  • Hmm priznavam ze moja reakcia bola prehnana a osobne ho nepoznam takze tazko sudit do akej miery je to jeho "praca" a do akej to z neho robia media. Na druhu stranu to jeho vymedzovanie sa voci indie je jeho praca a jeho vyjadrenia, a tie jeho tweety su tiez niekedy pekne uletene. Mimochodom staci si pozriet posledne fotky z kancelarii mojangu alebo velka minecraft party. Ako v pohode sak ma na to peniaze, na druhu stranu cas a ludia ukazu ci mu znova prejde low cost grafika a mozno kopia minecraftu (akurat ze to bude scifi). Cas ukaze co sa nakoniec z 0x10c vyklube
  • Hej robi to cele kompletne. Davnejsie som cital s nim rozhovor alebo nejaki jeho tweet, uz sa nepametam, kde akurat riesil ako sa najprv vytesoval ze ma hotovu fyziku a nasledne na to po par dnoch zasa bol rozladeny ze mu blbnu kolizie hlavne co sa tyka schodov. Nemam moc prehlad v jave a knizniciach pre javu ale nemyslim si ze zrovna v nej bude nejake kvantum implementacii fyziky a hlavne dostatocne optimalizovanych na rychlost. Hmm ale kto vie, teraz ma napadlo ze mozno aj su vdaka androidu ktory bezi v podstate nad javou (dalvikom).
  • Já si myslím, že to, že se hned nevrhl na nějaký šílený projekt s hollywoodskou grafikou a pokračuje v tom, v čem se asi cítí nejlíp, je velmi rozumné. Jinak já ho moc nesleduju, ale takové ty řeči jak mu ruplo a kdesi cosi mi to přijdou přehnané. Podle mě to je člověk, který se "celebritou" nikdy nechtěl stát a občas si se svou pozicí moc neví rady. Zaznamenal jsem plno situací, že nějaký jeho nepodstatný tweet rozpoutal internetovou bouři nebo že po něm novináři ihned chtěli komentář k nějaké události, o které toho ani neměl šanci moc vědět, ze zdvořilosti jim něco řekl a pak to zas po herních mediích putovalo jako strašná kontroverze. Myslím si, že být v takové pozici musí být občas dost náročné.
  • jindra.veliky
    za 50 budes mit slevu na shop.tiscali.cz/
  • PS: jo, tebe tam vůbec nic nepřipomíná... proč by vlastně mělo? :)
  • jdu si pro lajky: sam vypadas priserne a trapne zrzku
  • jindra.veliky
    hnusne stylizovana grafika *5*
  • jindra.veliky
    to vypada priserne a trapne...
  • no přece takový to trčící brčko dole :D
  • walltar
    Tak to bych chtěl ty žáky potkat protože musí mít nějaké extra znalosti na žáky prvního stupně základní školy, když sami vědci, kteří se tomuhle věnují celý život mají teorie, které jsou od 20+ miliard let do 10na150let ....

    Dneska pořádně nevíme, co se vlastně stalo na začátku vesmíru a žáci základní školy už ví za jak dlouho bude konec. Fíha co dneska ty děti na základce neučí co?
  • editor interieru je vicemene jednoduchy 3D editor s ruznyma snapovacima funkcema
    http://www.youtube.com/watch?v=L-rbH58p1wg&feature=player_detailpage#t=153s
  • walltar
    Hmm tak to vůbec nevím... já už sem minecraft neměl celkem dlouho zapnutý. Je to nějak podobný systém jako v posledním diablu, kde mě někdy tak lagoval single, že to bylo nehratelné?
  • walltar
    Abych řekl pravdu tak mě u minecraftu vždycky překážela jedna věc .... velikost kostek. Ta kostka tvořící svět byla prostě moc velká na to, aby se z ni dalo něco kloudného postavit. Doufám, že pokud bude 0x10c pořád založené na kostkách, že je aspoň zmenší. Jinak škoda taky, že pořád dělá v javě ta se imho moc na takovouhle hru nehodí.
  • Zerathus
    http://www.youtube.com/watch?v=qjhtjDnneLQ *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit