Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připojoju se k názoru, že udělat jednu hru a ještě bez financí alá minecraft je dobrý...grafika je sice hnus ale byla to indie...todle už zavání fakt lemplovstvím...minecraft něco vydělal tak nevidim důvod tomu dávat stejnou grafiku....jo vlastně vidim protože "jůůů ono to má podobnou grafiku jako minecraft ale přidal tam ty úžasný efekty, to bude stejná bomba"

    čistě marketingovej tah spojenej pravděpodobně s lemplovstvím...protože oprostit se od vizuálního a herního konceptu minecraftu by chtělo asi nějakej i nějakej nápad...
  • Minecraft nehraju
  • walltar
    Naprosto příšerná hra ... akorát zajímavé, že sem ji hrál a bavil sem se u ní přes půl roku.
  • Copak? Radši si mazej dát Minecraft.
  • Sice se jedna pouze o technologicke demo a o hre samotne to moc nepovi,ale clovek by cekal,ze nebude pouzivat velmi podobny vizual i u svych dalsich her.
    K minecraftu to docela sedi i pres nektere nedostatky,ale delat v podobnem duchu dalsi hry?
    Udelat hru v retro stylu je jedna vec a delat tak vsechny sve hry je vec uplne jina.
    Zejmena s temi prostredky,ktere diky MC ma je to docela smutne.Prece jen to je na dnesni dobu dost zastarale.
  • Ses chudak *1*
  • Srovnavat to s hrou,ktera po graficke strance ve sve kategorii take zrovna nezari.No nevim *1*
    Ale jinak taky nechapu,proc dalsi hru dela v dost podobnem vizualnim stylu.
    U toho minecraftu to docela sedi,ale delat takhle dalsich 20 her?
  • Lenost a fakt,že má dost fandů, kteří budou bránit cokoliv, co udělá. Tak proč se otravovat s něčím lepším než Java?

    Doufám, že ty fanboye aspoň pořádně obere se Scrolls.
  • Plná pravda o Minecraftu z úst ROCKCOCKa64.
    http://www.youtube.com/watch?v=SnhBQ311vb4

    Krátce - Minecraft je naprosto otřesná hra, možná decentní simulátor lega, Notch je línej blb a většina Minecraft fandů jsou buď děti nebo autisti.

    Žijte blaze.
  • walltar
    No jo nebýt to v javě tak to není ono ... Já nechápu co ho u javy tak drží *9*
  • No fakt nevim proc se rozcilujete...Vypada to opravdu strasne...tak strasne jako minecraft..Jak jsem nekdo da svuj nazor hned po nem pasete jak mago*i.No ruku na srdce...ttohle melo vychazet v dobe amiga atd---a ne v 21 stoleti
  • HNUS stejne jako Minecraft a Mííínusujte jak je libo Vas nazor me moc nezajima *15* *15* *15* *15*
  • Tentokrat se k tomuto nazoru priklanim...Na rok 2012 teda rozhodne neni na co koukat...pred 20 lety bomba ted max na mobil--
  • Taky že to dělá v Javě, v ničem jiném on dělat nebude.
  • Doufám, že to bude dělat zase v javě aby se to sekalo i na těch nejlepších kompech, bude švanda
  • No to je právě ono - pořád to částečně bere tak, že ty tweety jsou takové neformální jako by to psal jen pro své známé nebo fanoušky. Zaručuju ti, že někteří jiní (hlavně indie) vývojáří mají ty tweety mnohem víc šílené, akorát to nikdo neřeší. Udělal velmi zajímavou a kvalitní hru, která "explodovala", média z něj dělají nějakého herního vůdce a proroka, protože takové postavy potřebují. S tou kanceláři jsem to nějak nepochopil, něco jsi naznačil, ale nějak nevím co (fotky jsem viděl)... Jako že by lidi 0x10c klidně hráli a považovali za kvalitní, ale když teda mají takové kanceláře, tak nebudou? Moc mi to nedává smysl. Jasně, uvidíme, co z 0x10c bude, to můžeš ostatně říct o jakékoliv jiné připravované hře.
  • walltar
    To je srovnání grafiky hry s tech demem něčeho čemu se ještě hra nedá říkat. Třeba už původní minecraft kdyby měl grafiku kvality MW3 tak by musel mít i voxelový fyzikální engine protože jinak by to vypadalo dost divně ty realisticný postavy a stromy a k tomu kostky. A kdyby tam všechno tohle bylo tak by to nejenom trvalo naprogramovat asi 50let, ale ještě by člověk potřeboval PC čerstvě dovezené z NASA. Takže fakt pragmatický srovnání ....
  • BLADIA-AMNESIA
    Dalsi ret4rd co srovnava nesrovnatelne...

    Btw minecraft se mi zda propracovany mnohem vic nez vsechny moderni CoD dohromady. Ale co, nemohu srovnavat jablka s hruskami.
  • Ale to není trollování'to je pragmarické srovnání dvou her
  • jindra.veliky
    na Indie hry se nesmi nadavat...to ti Ucho spocita *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit