Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim co vsem ruplo v hlave, notch je stale na zacatku vyvoje a rad ukazuje jeho fanouskum (kterym to video bylo urceno, nikoliv siroke verejnosti) jak vyvoj postupuje stejne jako to delal u MC.. lidi to komentujou jako by ta hra mela byt hotova a vyjit za tejden.. jinak s 0x10c ma to video spolecnyho editor interieru (viz. stary zaznamy streamu na twitch.tv)
  • "První video z 0x10c připomíná sci-fi Minecraft"

    Co presně v tom videu vám připomíná Minecraft? Mě totiž vůbec nic.
  • ales.smutny
    Jen se jmenuje 0x10c test a vydal ho persson...ale jinak s tou hrou vlastne nema nic společného :))
  • pohyb zarovky zpusobuje nejaka testovaci funkce (notch to kdesi psal)
  • naopak, je to ukazka editoru interieru lodi (lidi si budou vyrabet schody) :P
  • každej pprumerenj zak prvniho stupne zš vi ze v tom roce uz nebude vesmir jestvovat
  • Robotron3
    To by bylo dost hloupý, programovat od základu složitější fyziku a osvětlení, ale jestli je to to, co chce a baví ho to... I když v každý knížce o programování je na začátku napsaný jako zlatý pravidlo, nikdy nevynalézejte znovu kolo. Což tohle by přesně bylo, protože takových už hotových free věcí je celá řada.
  • Programovat to pravdepodobne programoval pretoze jeho programovanie este stale bavi. Co sa tyka grafiky tak to zasa nie je zle na to ze je to cele v Jave. A kedze cela hra je vyvyjana v Jave neda sa ocakavat ze to bude mat grafiku ako Unreal Engine. Na druhu stranu je fakt ze Mojang zacina trpiet urcitou schizofreniou. Na jednej strane su v podstate Indie studio, aj ked tusim Notch sa dost proti indie vymedzuje, na druhej strane uz maju dost financii aby svoju produkciu posunuli o level vyssie, teda minimalne co sa technologie tyka.
  • No uz aj games.cz robi bulvar co. To video, ma to mimochodom aj v nazve, je test video ! Je to len ukazka niektorych moznosti noveho enginu a nezobrazuje ani nema nic spolocne s 0x10c. Citate obcas vobec aj tie spravy po sebe ked ich napisete ? Popripade si ich aj pred vydanim overite ? Mimochodom ani sa neda ocakavat ze by sa technologicky Notch nejak posunul, aj ked financie uz asi na to ma, lebo asi to znovu robi komplet v Jave kde sa nejake graficke orgie ocakavat nedaju.
    Inak celkovo mam pocit ze Notchovy trochu z toho ruplo a asi z neho bude taka one title star bud bude robit klony Minecraftu alebo len nevyrazne veci.
  • Robotron3
    Každopádně ještě tak rok vývoje, a už by to mohlo vypadat aspoň jako Quake 2.

    Neee, to bylo krutý,... nebo ne? :)
  • dal bych ti deset plusů, ale jde jen jeden :)

    samozřejmě je to děsná pakárna... ovšem záleží na tom, zda to vůbec někdy někdo koncipoval jako "ukázku ze hry pro lid" a jestli se to vůbec mělo dostat mezi lidi, nebo to jen někde někdo vyšťoural...
  • Robotron3
    Stejně to určitě ani neprogramoval, to je pravděpodobně nějaký plugin, který se tam dá přidat do pár minut :)
  • Asi si říkám o přibití na kříž od radikálních fanboyů Minecraftu, nicméně - jsem jedinej, komu to přijde jako totální blábol? Kdyby to nebylo od Notche, věnoval by někdo tomuhle videu víc než pět vteřin života? Není chlubení se dynamickými světly v roce 2012 na úrovni zastavování kolemjdoucích s tím, ať se podívají, že můj telefon není připojený drátem a stejně může volat?
  • Robotron3
    Takovou slabotu bych být Notchem zatím neukazoval. I když hra mě docela zajímá.
  • Vazne?! A co ty zombie, nez je prastis tak chodi normalne a potom ze zaseknou a cumi. Creeper bouchne jeste nez ho vubec prastis kvuli lagu. Vlaste vsechno na tebe nejdriv skoci nez to vubec zareaguje na nejakej uder. Sorry ale nechci tady o tom napsat celou knizku, strasne me to rozciluje, kdyz si na to jen vzpomenu :(
  • Zajímavé. Já jsem po přechodu "ze singlu na lokální multiplayer" rozdíly nepoznal.
  • Zmizela "hladkost" hry, jestli neopravi ani to co tam pribylo po verzi 1.2.5 tak uz to ani nehraju. Ty poskakujici a propadajici potvoraci je vazne opruz
  • A v čem máš konkrétně problém?:)
  • Vypadá to, že 0x10c bude mít trošku větší grafické možnosti. Dynamické osvětlení, hezky je vidět jak i ta obrazovka emituje barevné světlo na ruku a projektily vypadají, že způsobují za sebou nějaké vzdušné víření, které způsobuje pohyb žárovky a drátu. Hezké. :-) *14*
  • Od zruseni singlu v minecraftu muze zapomenout, ze si od neho jeste neco koupim. Kdyby to alespon neprineslo vsechny ty neduhy multaku :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit