Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sympatický je ten napájecí kabel zapojený při předváděčce .
    No ale co mi vůbec nesedí je použití gyroskopu a už vůbec se mi nelíbí touchpad na zadní straně (docela problém pro různá ochranná pouzdra :/ )
    • xMort
      Prý to není napájecí kabel, ale video výstup na to plátno.
  • Touch-Display jim schvaluju !... ale od HANDHELDU takový výkon neočekávám protože pořádné hry si "vychutnám" jen na PC... na cestování atd kde si PSP beru mi stačí nějaké oddechovky nebo RPG (pokemoni s GBA emu..) či nějaké Homebrew předělávky staré klasiky *5* .. a další mínus bude asi životnost baterky na takový výkon.. takže nevhodné na delší cesty kde není možnost napájení
    • Ano správně ! hanheldy by se měly specializovat na to aby zabavily když není k dispozici PC nebo PS3 a nesnažit se je napodobovat *4* a stakovým výkonem to vydrží baterka tak 2 hodky *10*
  • Hmm, já teda nevím, coby už opravdu zasloužilý pařan vyrobený v roce ´80 si myslím že klasické handheldy jsou překonaná záležitost. Je to pořád jen herní konzolka a navíc za docela velké peníze, a obávám se že i cena her bude dost vysoká. Dáávno pradávno jsem už na telefonu nehrál a přišlo mi to jako zábava pro děti, ale pak jsem řízením osudu příšel k iPhonu a začal zase hrát... Ač nemá vícejádrový procesor zvládá (3GS) i upravený Unreal Engine a krom toho tu jsou tablety jako iPad. Krom toho hry na iPhone či jiné smartphony jsou oceněny jen na pouhé desetikoruny, připadně stokoruny. Příjde mi dost divné dát za hru víc než maximálně deset eur (a to většina stojí mnohem méně...) Takže sice jsou HW specifikace PSP 2 velmi zajímavé ale otázka je jestli má ještě v souboji se stále populárnějšími (a v USA stejně drahými) chytrými telefony šanci, nemluvě o tom že na západě se chytré telefony rozdávají k tarifům za babku, případně prý i zdarma....
    • Ja jsem taky pametnik a PSP mam rad, za prekonanou zalezitost je nepokladam. Hrani na mobilech je imho neco uplne jineho, mam galaxy tab a koupil jsem si HD hru dungeon hunter od gameloftu. Ano, grafiku to ma lepsi, ale to je vsechno. Emulace packy a tlacitek na dotykovem displeji je dost slaby, porad jsem litoval, ze gameloft tu hru radsi neudelal pro PSP, za cenu 50 Kc by byla bombasticka.

      Ale souhlasim s tim, ze krome nakladnych AAA titulu bude psp2 potrebovat i obstojne levne tituly jake dela treba prave gameloft. Sony to uz nastesti pochopila.
    • No na západě funguje jiný prodejní model . Tam si opravdu kupujete především službu a telefon i mobilní data tam máte v ceně tarifu, či za pakatel . Bohužel i přesto jsou ceny mobilních tarifů u nás plně srovnatelné s vyspělými trhy :( ....
  • Kdyby tam byl jeste vystup mini HDMI tak nevaham ani chvilku. Bylo by to mnohem lepsi nez normalni konzole.
  • Hmm pěkná mašinka!a co zpětná kompatibilita s PSP?
    • O tej sa myslím spomínalo. Mňa by ale zaujímalo viac, či PSP2 zvládne emulovať PS2 hry. Uvidíme, keď nepomože Somy, tak komunita určite ...
  • Co teprve až vyjde další generace Playstation, to bude hardware jako hovado :D
    • Tak v PC budem mať 2x lepší *3*
      • Ano tak tomu je skoro již dnes , bohužel k čemu máš nejnovější grafiku , když se 90% her dnes optimalizuje především na konzole ...
        Opravdová nutnost upgrade PC nastane až s příští generací konzolí (latest next generation ?)
      • Ale zase bez her. Si nevybereš a já si raději dobře zahraju.
        • Hry na PC boli, sú a aj budú a okrem hrania, viem robiť aj iné veci.
          • To jsi hodný, že s PC umíš i jiné věci, ale psát to na herním serveru je poněkud irelevantní.
  • Ovládání Uncharted 2 vypadá neuveřitelně namáhavě, složitě a komplexně...obrazovka vypadá dobře.
    • Přesně tak , zbytečně strašně namáhavě . Jako by chtěli ukázat , co všechno bude možné ;) . Ale ve hře bych o takové kombinace nestál .
      • gtamaniak
        omg oni to chtěli ukázat.To všechno není povinné, můžeš si vybrat.
  • No nic,jezisek bude muset asi vyloupit banku:),PSP si sebou beru doprace pravidelně,ale hry me na tommoc neberou jen par titulu jako LBP,killzone,ratchet,ale s timhle malym dablem se to zmeni:)
  • honza.skypala: Hele, a kolik ty 3 a 3 konzole měly prodáno? Zhruba nějakých 140 a 180 milionů. Těhle čísel PS3/X-Box360 také dosáhnou. Nebo snad ne? Tak jak to může být menší skupina.
    Víš proč půjde Sony vždy cestou co možná nejvýkonějšího HW? Protože je to prostě jejich filosofie. Po těch letech ve videoherním průmyslu je to vidět. Cesta Nintenda je trochu odlišná.
  • rage
    350$ se vam zda hodne? a mate vubec predstavu kolik stalo psp pri jeho uvedeni do prodeje?
    • O to je divnejsi, ze se Sony opet profiluje do segmentu hitech modniho doplnku, namisto cileni na hrace. Snad to maji dobre spocitany...
    • Stálo $250, viz http://en.wikipedia.org/wiki/Psp#Launch

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit