Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je zas nablito jak na pávláči hlavního nádraží, ještě chybej cikání, nějaký ty fetký a budeme tu všichni.
    • Bohuzel, Mizerius a jeho parta jsou mistri demagogie. Dokazou obelhat i sebe samotne.
      • TheGGG
        to ty tady špiníš tu diskuzi a děláš voli z pchráčů i konzolistů
        • Z konzolistu nemusim, ti se vyvolili uz nakupem lowendu za cenu kvalitniho pc.
          • Posledni PC co jsem kupoval na podzim byl book a stal me 25 kKc a na hry to moc neni. PS4 ktera je na hry dobra stoji mene nez polovinu. Solidni herni PC me vzdy stavalo kolem 40 kKc. Za cenu konzole se urcite da poridit i PC, ale bude to slabota, zvlaste pokud by se melo nazyvat herni.
            • Kozy: Veškerý hry, který nebudou mít zmršenou optimalizaci na PC poběží líp a budou vypadat líp. Co nechápeš na tom, že tady konzole nikdy nebude výkonnější než (pod)průměrné PC, protože to prostě není možné. Nastuduj si, jaký HW je v konzolích. Je tam PC architektura, žádný zázračný CELL.
            • "Uz jsi pochopil, ze jemnost rastru 42" TV HD z 2,5m (u konzolistu bezne) je ekvivalentni 24" monitoru 4K z pul metru."

              Slušnej blábol. Očividně nevíš, co je jemnost rastru. Jemnost rastru je u obou případů naprosto odlišná, akorát se vzdáleností se snižuje schopnost oka vnímat jednotlivé pixely. Máš v tom guláš a ještě se tady snad snažíš naznačovat, že HD TV má stejně kvalitní obraz jako 4K monitor. Dobrá demence. Ty si solidní fanatik.

              Co se týče těch cen, tak tady asi nemá smysl už komentovat. Prostě podle jejdáska se nedá postavit PC o výkonu konzole za cenu konzole, protože to v ČR stojí jinak než v USA/jinde. Makes sense. Aneb když se zoufalec ho*na chytá...
              • Reakce na příspěvek:

                Takze ty nechapes , ze jemnost rastru je jedina velicina definujuca kvalitu vnimania obrazu, ze pozorovacia vzdialenost je konstanta a, ze konzolisti maju roky to po com hraci na pc len tuzia? Z toho si nic nerob, to nechape nikto.
            • Kozy
              Hele del, můžeš mi vysvětlit to "prostě výkonější"? K čemu ti to je? A to ve prospěch pc, to znamená co? Nenech se vysmát.
            • jejdasek: Takže ceny v ČR jsou rozhodující v debatě o tom, jestli se dá postavit za cenu konzole stejně výkonné PC. Makes sense, peasant.

              De-ží: Máš problém s chápáním textu, ty hry poběží na PS4 líp, protože jsou na ní víc optimalizovaný, ale to se týká jen her, který nejsou taky dobře optimalizovaný i pro PC a za druhý to nemění nic na faktu, že PC je za ty peníze prostě výkonější. Další věc je, že ten test je starý pár měsíců. Za rok bude situace úplně jinde, ještě víc ve prospěch PC. Taky nevim, proč sem pleteš cenu TV, když ta v testu není započtena. Keep trolling.
              • Reakce na příspěvek:

                Ty mas nejake omezene chapani. Musis porovnavat stejne ceny, je jedno jestli v korunach nebo dolarech, ale musi byt stejne a se stejnou danovou zatezi. Zahranicni cena v dolarech se nerovna ceske cene v korunach pri primitivnim aplikovani kurzu, to uz bys mohl davno vedet.
            • Slabota? Většina testovaný her jela plynule ve full HD a AA, lépe než na těch konzolích. Gamepad se do ceny vejde, viz reakce dole (ale hezký pokus). Sakra, zdá se mi to, nebo ty skutečně popíráš realitu a tvrdíš, že slabota = jelo to líp a vypadalo to líp, než na konzolích. Zabal to, peasante. Takoví trotlové jako ty dělají konzolistům největší ostudu.
              • Reakce na příspěvek:

                Neni to za obdobnou cenu a protoze na monitor koukam z blázka, potrebuji na pc mnohem vyssi kvalitu, pro stejny vjem.

                Uz jsi pochopil, ze jemnost rastru 42" TV HD z 2,5m (u konzolistu bezne) je ekvivalentni 24" monitoru 4K z pul metru (u vetsiny pc hracu nedosazitelny sen)? PC a konzole se primo srovnavat nedaji a kdo to nechape, ten potom neni sto pochopit vysokou oblibenost konzoli.
              • Reakce na příspěvek:

                Cize je slabsie to, co za obdobnu cenu, funguje lepsie ako konzola (vid testy multiplatforiem) a ma este aj omnoho vacsie vyuzitie ako konzola?
              • Reakce na příspěvek:

                Presne tak, takove herni pc je slabota a ja bych si ho rozhodne nekoupil. S tou cenou se nad tim jeste zamysli, mozna ze i ty pochopis, ze srovnavas sestavu, ktera vyjde o 50 % draz nez konzole a neni schopno fungovat jako nahrada te konzole. Konzole nejsou zarizeni primarne zamerena na vykon, jsou na ne kladeny i dalsi dulezitep pozadavky. Kdo si to neuvedomuje nebo to dokonce nedokaze pochopit, pak tezko muze neco srovnavat.
            • TheGGG
              lol dele, ty si fakt kus vola, že tomudle věříš. Papírově je to PC možná lepší, ale rozjedeš na něm úplné h*vno a nakonec budeš brečet, že nemáš PS4. Jinak TV do ceny nepočítej, tu má doma každej.
              Jinak, přečti si to pořádně:
              Keep in mind, too, that current cross-platform games on consoles perform best on a PlayStation 4, which currently sells for $100 less than an Xbox One. If you were to try to build a gaming PC for $400 to $450, our experience has taught us that you would end up with a machine that can't compete with either next-gen console.
            • Psali tam 550 dolarů, coz je 11000 cca a bezna konzole na Playstation stoji 11-13 tisic cca. Takze se tam gamepad v klidu vejde. Ale ten kupodivu nepotrebujes. A podle tech testu mas dokonce i lepsi vykon nez na PS4 a to jeste nezminuji to, ze jsou PS4 dotovane, aby snizili cenu.

              Nejak nechapu proc tohle ale resit. I sami vydavatele na PS4 a Xbox zminili, ze jsou krabice dotovane a ze je to normalni PC hozene do mensi krabicky. Nic to stejne nezmeni, kazdy bude mit svou :). Kazdemu se libi neco jineho.
              • Reakce na příspěvek:

                Ty vole, musis prece srovnavat srovnatelne a ne ceske dph versus kdo vico. Oficialni zavadeci cena PS4 je 400$. Takze porovnavas konzoli s kvalitnim gamepadem za 400$ vs pc za 550$ a bez gamepadu. Realne tedy 400 vs 600, tedy sestavu o 50 % drazsi a presto nic moc.

                O lepsim vykonu nez ps4 si muzes nechat leda zdat, pac ps4 ma vyrazne efektivneji vyuzitélny vykon.
            • http://www.gamespot.com/articles/can-we-build-a-gaming-pc-on-a-console-budget/1100-6418829/

              Vzdej to, peasante.
              • Reakce na příspěvek:

                Proc, vzdyt o tom presne mluvám, da se to, ale bude to slabota. Navic tomu pc chybi kvalitni gamepad a i tak uz prekrocil cenu. Schvalne, umis spocitat o kolik procent prekrocila cena uvedene sestavy cenu ps4? Dodrz rozpocet a bude to jeste slabsi. Ale nevzdavej to, verim ze jednou pochopis.
          • TheGGG
            Ty máš doma PC za 10 000,- a věříš že je kvalitní? Tak teď jsi potrollil sám sebe. Lituju tě, beztak hraješ v rozlišení 800x600 a seš rád za 30fps, ale jestli ti trollování pomůže.
            • No vidis, ty mas doma konzoli za 15 k tomu televizi za 30 a hrajes 800x600 pri 30fps ...
            • TheGGG
              Fordzy má tak dlouhé vedení, že by s ním mohli postavit výtah až na oběžnou dráhu.
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                TheGGG má tak dlouhou pupeční šňůru, že mu jí zapomněli přestřihnout. :D
            • TheGGG
              pro faráře:
              NÉÉ, kompl je nespisovná zkomolenina slova computer? Sem netušil že jsi taký chalan můdrý. Ještě mě o něčem pouč, očividně tu mám co dočinění se špičkou v oboru totální vypa*lanosti.
            • TheGGG
              Ty, co máš na profilovce toho chlápka z reklamy na sluneční brýle, poslůchaj. Carmack je něco úplně jinýho než ten vlasáč, kvůli němuž se tady teď bavíme. C. je pořád aktivní v herním průmyslu a kdo se trochu zajímá o Oculus, nebo o id Tech 5 ho samozřejmě zná.
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                No vidíš meleš o Matrixu a ani nevíš kdo tam hraje.Toho "vlasáče" si nech od cesty. Ten toho dokázal víc, než na co ty vůbec pomyslíš. :D
            • Co mas porad s tim komplem? Ve slove computer je nejaky L? Nebo to tam davas protoze mas lowend? Computer lowend je kompl?
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                Ten má všechno lomend, televizi, poličku a hlavně ten topinkovač pod televizí je 100% lomend. :D
            • TheGGG
              ajeje, zašel sis na stránky nějakýho obchodu s HW, dal hledat grafárny podle ceny, našel nějakou předraženou nvidiu a teď nám tu budeš vystupovat v roli fanboye zelených? Musíš přemluvit rodiče, že potřebuješ kompl, na studium, tak to na tuty udělala půlka lidí tady na games. Zvlášť ti co jim je údajně 30 let a mají dvě vejšky. Hlavně ať se kvůli tobě rodiče nezadluží, nebo bude vaše famílie kazit průměr ČR v EU.
            • Bych se docela i vsadil, ze v tom superpc mas grafarnu od Amd. *15*
            • TheGGG
              Hej Carmacka náhodou znám, ale proč na mě posíláš zrovna ho netuším.
              • Reakce na příspěvek:

                Carmack je slavny a hlavne cinny v hernim prumyslu dodnes, takze ho budou znat i mladsi hraci. Romerova hvezda pohasla velmi rychle po to, co opustil ID, coz dava tusit, ze se spis vezl, nez ze byl tahoun. Kazdopadne dnes je to outsider a jeho nazory spis kuriozni nez zajimave. Ale tak tonouci se i stebla chyta.
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                Prd znáš, zrovna sis ho vygooglil a děláš chytrýho. :D
                Už jsem vzdal jakýkoli pokus o normální diskuzi. Tak aspoň nějaká sranda.
            • TheGGG
              ano, čekáš od pana faráře odměnu? Je mi jasný že zdejší PC MASTER RACE budou držet pohromadě, ale prosímtě alespoň nemoralizuj o tom jak konzolisti s*rou diskuze a pak se paktuj s lidmi jako farář.
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                Carmacka na tebe, ty moralisto. :D
            • TheGGG
              Som malé dítě a volám sa farář (i když nevím co to znamená). Pošlete mi peníze a přispějte mi na PC, abych furt jen nezáviděl a neotravoval na diskuzích.
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                Ano jsi 10 letý chlapeček, co má potřebu se navážet do PC a Romera.Jdi si radši na své krabičce u smažit topinku a diskuzi nech dospělým. :D
            • Nemam na PC. Jsem socka jak GGG, rodice mi nedavaji kapesny a tohle musim psat z telefonu napojenyho na sousedovu wifi. *5* Jsem proste GGGay.
            • TheGGG
              škoda že já nemám jediný důvod ti věřit že máš doma něco co by výkonem předehnalo PS2, jak nám tu pořád tvrdíš. Najít si na internetu nějaké vysoké rozlišení a pak se tu ohánět kecy o tom jak je pro tebe ultra nastavení standart, to obvykle dělávají děti ve školce, co se vytahují před kamarády.
            • Skoda, ze nemas zadny argument cim bys to dokazal. Ostatne jako jsi nemel podlozenou odpoved na otazku v cem je konzole lepsi nez pc. To musi byt deprimujici byt schopnej akorat mlet hubou. *3*
  • Tak si konzolisti poplakali jak jsou jejich lowendy marny a muzeme zase rozumne diskutovat. *4*
    • TheGGG
      tak sis trochu vyléčil svůj komplex, nakecal jsi nám že máš ultra mašinku a snad bude zase klid.
      • Kdyz reagujes uplne tim samym, vypada to prinejmensim jak kdybys nemel vlastni napady. *4*
        • kennyB
          Faráři, co chceš slyšet za argumenty, když tu sám meleš to samé dokola??? Začni nejdříve řádně argumentovat sám a pak začnou i ostatní *1*
        • TheGGG
          ne, jen nevím, proč bych měl na někoho kdo tu opakuje pořád dokola jednu věc vynakládat nějakou extra námahu s vymýšlením složitých urážek a obratů. Pro tebe je největší trest tvoje vlastní existence.
          • A nejaky argument by nebyl? Nebo zase jenom jedna pani povidala.
            • TheGGG
              já brečím? To tvůj kamarád del tu dostal záchvat a ty jsi upadl do nudného stereotypu a smajlík s brýlemi ti nepomůže *5*
            • Te bavim tak moc az te to donutilo zacit brecet na diskuzi kde konzolisti zacli prohravat na plne care. Chapu. *5*
            • TheGGG
              zatím bavíš hlavně ty mě
            • Tvuj pokrytecky pohled na svet me zacina nudit, nemas tam neco co by me opet pobavilo?
            • TheGGG
              VSE? v tvém případě tak možná vyleptaný spolek exotů. I když je úroveň VŠ v posledních letech nízká, pořád vím, že takové jako ty by tam nevzali.
            • To uz jsem delal pri studiich na VSE, podepisoval jsem se LH
            • TheGGG
              Nevím, nemohl bys šířit moudra někde na dveře veřejných záchodků, třeba by tam šel někdo kdo má zácpu, přečetl si je a hned by mu to šlo líp. Protože ano, tvé příspěvky jsou k p0srání.
            • A nemohl by ses stydet offline? Stejne ty tvoje nepravdy nikdo vazne nebere. *5*
            • TheGGG
              myslím, že z příspěvků, které jsou na úrovni tagů zfetovaných sprejerů, moc mouder nepoberu. No, já na rozdíl od tebe mám dost peněz nejen na plejáky, ale i na kompl a pořádně nabitý steam účet. Znám výhody PC hraní a taky se hluboce stydím, že si lidé jako ty říkají PChráči.
            • Vidis a mohl ses dozvedet neco noveho. Takhle jsi zustal zaslepen konzolebojstvim a jsi porad stejne duty.
            • TheGGG
              Psst, ještě jsem žádnou pravdu neviděl, zatím jen nějaký ubohý trolling. Upoutávat na sebe pozornost takovýmto způsobem není pěkné. *3*
            • Kdyz te boli cist pravdu protoze jsi fanboy, chapu ze ti to prijde jako flame. Ale dokud to nevyvratis, je to porad pravda, to je na tom kouzelny.
            • Asharak
              Musíme počkat na ježíše, jedině on jej může zkrotit!
            • TheGGG
              a na co chceš slyšet argument? Že jsi troll (v pro tebe lepším případě), nebo men*l (v tom horším)? Tato diskuze krásně ukázala že PChráči obvykle flame začnou a konzolisté se jen brání. Doufám, že nejsi obrazem celé PC komunity na games.
  • Fordzy
    Koho by to zajímalo nebo se chce dovzdělat. Historie id Software kde začínaly J.Romero a J.Carmack.
    http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/historie-hernich-spolecnosti-id-software-1
    • Děkujeme, oceníme. A kdyby si se taky chtěl dovzdělat - http://www.ujc.cas.cz/sys/galerie-obrazky/mluvnice-cestiny/index.html . Děkovat nemušíš, revanš.
      • Fordzy
        Tak si ji kup taky "nemušíš".Ale děkuji za zájem.
        • Prosím. Přece nebudem mít republiku primitivů.
          • Fordzy
            Když bude plná takových jako he/he a TheGGG, tak ano.
            • Jako paňáca svý doby, ve které se ještě drtivá většina rozhodovala, co dál dělat a stála na rozcestí vajíčka nebo kopřivy, těmahle hrama samozřejmě procházel. Ale jsem spíš na sofistikovanější záležitosti, jak jsem níže poznamenal - mimo jiné hlavně Mario, Contra a taky bych přihodil Tetris - zcela jasně ty největší milníky v herním průmyslu.
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                To jsou legendy všech legend. Co říkáš na Sonica?
            • Co by ses omlouval - PCčkář s kalkulačkovým zaměřením - je čest, jsem na to hrdý. A co jinak budeme konrétně tady řešit za hry? Referáty od subjektů s únikem mozkových buněk na téma superiornost dalšího krámu tu už svý místo dostaly, ne?
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                Tak třeba, hrál jsi Doom,Wolfenstein nebo Quake a jak se ti líbily?
            • A podle čeho si tak usoudil?
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                Nechceš přestat řešit krav*ny a začít diskutovat o hrách? Jestli tě štve, že jsem tě nazval "PCčkář s kalkulačkovým zaměřením" mimochodem tvoje vlastní slova, tak se omlouvám.
            • Takových jakých?
  • Co to je za fetku?
    • vyrobil Doom a Quake.. a co jsi vytvořil ty? *1*
      • Jop, a taky "vyrobil" daikatanu ... cos posral ty?

        BTW: Az prijdes do hospody, pevne doufam ze ti kuchar nabelje do talire a az si postezujes, tak ti to i nacpe do krku stim, ze umis howno varit.
      • Co s tim ma spolecnyho, co jsem stvoril ja?
        • Pro začátek to, že té "fetce" nesaháš ani po tkaničky u bot *4*
          • Aha, takze jsi klasicky cesky internetovy diskuter, jehoz jedinym argumentem je "chtel bych videt tebe na jeho miste/co jsi dokazal ty, ze ho kritizujes" *1* Podle tvoji logiky nemuzu rict o jidle, ze je hnusny, pokud nejsem Pohlreich, nemuzu rict, ze nekdo ridi spatne auto, pokud nejsem Schumacher atd. Genialni mysleni, gratuluju ti!
            • Fordzy
              Další Troll co má potřebu se navážet do někoho koho nezná. Dál se rozepisovat nemá cenu.
          • A kde bereš jistotu?
            • TheGGG
              Když uslyšíš, že nějaký Pepa Novák z Horní Dolní, o kterém jsi nikdy neslyšel, prohlásil nějakou totální blbost, jen za účelem zviditelnění, taky o něm nebudeš mít nějaké extra mínění.
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                Jenomže Romero něco dokázal a v herním byznysu udával směr. To, že něco dokážeš neznamená, že musíš být úspěšný do konce života. Ale jinak s tebou poprvé souhlasím.
            • Hele, já tady taky neznám plno lidí a přesto vím, že to jsou gumy. To je prostě vrozenej a vzácnej instinkt. A Romero si určitě občas nos nějakým cukrem projel.
            • no však, proto jsem se ho taky napřed zeptal co dokázal on, kdyby bylo čím se chlubit, určitě by to sem napsal

              a neznat někoho a vyjadřovat se o cizím člověku slovy "co je to za fetku" jen proto že má dlouhý vlasy sou dvě dost rozdílný věci
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                Ono je těžký zapojovat se do diskuze, které vládnou děti.
            • Já mluvím o tom, že to může bejt úspěšnej a spokojenej člověk, kdo může vlastně vědět. To, že nezná Romera by mě netankovalo tím víc, že zrovna Romero je takovej symbolickej dinosaurus, o kterým je slyšet jednou za uherák, když si vzpomene, že by mohl trochu jako správná konzerva pofilosovat jakože na aktuální téma. Jeho podíl na Doomovi a spol. je sice hezká věc, ale po Daikataně je po něm obecně ho*no. To, že se dneska podílí na nějakých srandičkách nějak neoslňuje. Takže v tuhle chvíli mu přes tkaničky šplhá i prodavačka ve stánku.
            • TheGGG
              ken levine, hideo kojima, nebo shinji mikami strčí toho vlasatýho strašáka do kapsy.
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                To, že ho neznáš neznamená, že ho musíš urážet. Trochu úcty by nevadilo.
            • sázím na 99% pravděpodobnost, to 1% že je LOLEC ve skutečnosti Warren Spector v přestrojení holt risknu, ale i tak jsem se ho radši napřed zeptal *3*
  • Návod na nejčtenější a nejkomentovanější článek: 1.Přidejte kontroverzní výrok který těži z nekonenčé války PC vs. Konzole
    2.Profit !?
  • Nesmysl, přiklánim se k tomu že F2P model postupně u AAA titulů skončí, jak to tady bylo v jednom článku. Zůstane jen u specifických her, které mají jistotu investic od fanoušků, tedy hry typu MWO. A samozřejmě u asijskejch MMO srágor, které vznikají den co den. A něco takového jako byl skutečně F2P Wolf ET se předpokládám již nikdy neobjeví. Za tohle má u mě ID Soft doživotní respekt. Prostě dokonalá práce Splash Damage.
    • Mno ja to spis vidim, ze se vytvori pravidla jasna pro zakazniky, co za typ F2P to vlastne je. Dlouhodobe si to hraci nenechaji libit a bude se tlacit na vyjasneni pravidel.
      • Bohužel hráči/uživatelé si nechají líbit ledacos, ostatně při prodejích některých nejmenovaných AAA titulů od společností EA, Activision, Ubisoft atd. je to krásně vidět.
        • kennyB
          No nevím, ten kdo si to líbit nenechá s tím určitě nic neudělá tím, že tu hru bude odsuzovat zrovna na této stránce. A vsadím se, že i ti, co danou hru odsuzují jí stejně hrají, viz vyhlášení her roku, kdy každej držkoval na AC a pak tento titul jednoznačně vyhrál *1*
      • No na druhou stranu, zákazníci si nechávají líbit hodně a dlouhodobě a to zdaleka ne jen od herního průmyslu. Smutné ale je to tak.
  • Tak co? Ještě se perou? :)
  • Limity na konzolich budou vzdy negativne ovlivnovat potencial vsech her, ktere na ne vyjdou, budou i masivne znemoznovat cinnost modderske komunity a snizovat herni kvalitu.
    • Gambit92
      V něčem máš sice pravdu, ale snižovat herní kvalitu rozhodně nebudou, na to jsou experti ti páni s kravatama kteří za ty hry platí a chtějí aby se jim investice co možná nejvíc znásobila = že požadují po vývojářích maximální dostupnost titulu a už je jim jedno že to ze hry udělá odpad, hlavně že se prodá
  • ...to si zasa ortodoxní PCčkári pod vedením Pana faráře skvele pohonili...
    • kennyB
      Jak potom má ta církev vypadat, když i pan farář tu haní a haní. Neměl by spíše nastavit druhou tvář??? *1*
      • TheGGG
        Pán ví, co ten farář nastavuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit