Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Romero ma dobryho harlekýna na palici...
  • Já si myslím akorát to, že nové konzole tu budeme mít mnohem mnohem dříve než ty původní. Jako docela by byla trapná aby za těch pár let co má vydržet by byl výkonnější tablet. (Nic proti konzolím sám mám doma Xbox na kterém stojí kaktus...)
    • TheGGG
      Tak teď si úplný král ve zdejší PC komunitě. Myslím že zdejší dětičky tě budou na RAMkách nosit.
    • Fordzy
      A neuhořel ti ten kaktus? :)
    • Kvetl aspon ten kaktus uz? :) Nebo tenhle nekvete?
    • Ta poznamka o kaktusu *1*
  • deridon
    jo Dawn of the Dead dobrý film od něj
    • to je George A. Romero *1* ,ale nevadí jsme jen lidi, úmysl byl dobrej *4*
  • Mam herne PC aj PS4 Co mi strasne ale vadi ked v kazdej jednej diskusii vidim ako sa PCckari stale smeju nad cenami konzolovych hier, vzdy porovnaju povedzme 1300 vs 1700 Kc. UVEDOMTE si ale ze konzolista moze tu hru PREDAT. Takze kludne polovicu z tej ceny dostane spat, takze ho uz stoji len 850 Kc. A takto funguje kopa ludi, kupi hru, prejde ju a odpreda dalej. Takze skuste aj toto nabuduce brat do uvahy. Nezastavam sa ani jednej strany, som clenom oboch. Ale strasne ma toto irituje.
    • oktavius66
      Přesně tak, Souhlasím. Vezmeme si např. COD jo ? Za kolik si 1 díl této série koupíte na Steamu ? COD4 ještě tedka seženete za neuvěřitelných 25 E !!! Což je v přepočtu 700 Kč že ? No to je parádní nabídka... A za kolik si koupíte 1 díl COD na Aukru na PS3 ? No jen se přesvědčte sami ? Pouhých 300 Kč ! A to se netýká jenom této série. Je to takhle se všemi hrami. Takže ať mi tu někdo nevykládá, že kupovat hry na PC je levnější. No leda ho*no... Zvlášť hry, které jsou extrémně stavěné na MP. Nechci tu zamořovat vzduch, ale takhle to prostě je, bylo a taky bude. Jenom si stačí 1-2 měsíce počkat a hlavně na tu hru neustále nemyslet nebo se neudržíte a koupíte ji za draho. Já to tak dělám. Nové hry kupuji jenom tehdy, když je to pro mě fakt neuvěřitelná pecka... Jinak číhám na výbornou nabídku na Aukru.
      • A víš o tom, že je spousta kamenných a internetových obchodů, kde se tyhle hry dají koupit takřka za hubičku jak na PC tak na konzole a pořád je to nová v krabici zabalená hra a ne bazarovka. Nehledě na to, že na tu bazarovku taky musíš čekat, stejně tak jako musíš počkat na slevy na Steamu. Takže nemáš pravdu v tom, že je to na konzole levnější, je to totiž stejný. A jediný rozdíl je v tom, když si kupuješ hru v okamžiku kdy vyšla a tam je PC jasně levnější.
      • To jako vážně porovnáváš originální nehranou hru z běžného obchodu a bazarovou verzi bůh ví odkud? *6* No a cenová politika Activision, to je samozřejmě věc další. A jak někdo píše níže, i ta PC verze se dá sehnat mnohem levněji.
      • Asharak
        Nejsi trošku narušený? Steam = aukro? WTF *1*
        • oktavius66
          Neříkal jsem že STEAM je Aukro. Chtěl jsem tím říct, že se to nevyplatí kupovat na PC za takovou otřesnou cenu, když ta hra je už tak stará. Však to není normální. A když je na STEAMu taková hra ve slevě tak ti dají slevu 5E ? Co to má být... No jenom se nad takovými slevami směji. Ale někdy mají teda Ultra dobré slevy. Ale to se jedná pouze o Jarní, Letní, Podzimní a Zimní slevy.
          • Asharak
            Pořád sleva. Jak si sám řekl, rád si počkáš. + plést COD1 a COD4 vzhledem k ceně je taky trošičku paf.
      • Fordzy
        Co to plácáš, když se koukneš na jakýkoli eshop tak u předobjednávek je každá hra ve verzi pro konzole dražší.
      • C-BEAM
        mimo Steam ho kúpiš aj za 14 euro = 380 kč s tým, že podporíš vývojárov a neklesneš na úroveň piráta. A hlavne otázka znie prečo by niekto kupoval COD4 ? :)
        • oktavius66
          Kdyby to bylo pirátství tak by to SONY ani nezdělovalo na své konferenci E3 když PS4 představovali... Řekli tam, že lze si hry kupovat od druhých a že to povolují, takže nevím v čem je problém.
        • Proč by někdo neměl kupovat CoD4?
    • Jak uz psal prede mnou teoreticky vyvojari a prodejci z takovehoto prodeje jiz nic nemaji, coz je z tohoto pohledu od vas velice "chvalihodne" :) A za druhe ty uz tu hru po prodeji nemuzes jiz hrat. A pokud je hra dobra, tak osobne se ji nechci zbavovat, protoze si ji nekdy zahraji hned znovu a nebo treba rok na to se k ni rad vratim.
      Ja mam sve duvody proc nemam rad konzole, ale to neznamena, ze bych je za kazdou cenu kritizoval, spis me vadi obecny vliv na nektery tituly :)
      • Jaký obecný vlivy? Se smiř s tím, že většina hráčů prostě nechce hry, jako požaduješ ty a proto se dělají ty hry, co bude hrát většina. S tím konzole nemají nic společnýho.
        • Proc bych se mel ja s necim smirovat? A vubec nevis o jakem obecnem vlivu mluvim, dal jsem to naschval obecne, aby to nebylo zrejme, jsou to me vlastni preference. Nikomu nic neberu z rucicek (ani lizatko).
    • prudislav
      to sice jo ale pro vydavetele/vývojáře je přeprodaná kopie na stejný úrovni jako warez kopie a.k.a. nic z ní nemaj
      • Neni to na stejne urovni jako warez, protoze warez je kopie, kterou mohou hrat tisice hracu soucasne. Warez tak rapidne snizuje prodeje. U bazaru neni efekt jisty, je docela pravdepodobne, ze ten naopak prodeje podporuje, protoze tisice hracu by hru nekoupilo bez moznosti ji odprodat v bazaru. Vydavatele to vi a proto bazar neblokuji, prestoze by mohli lusknutim prstu.
      • irdzi
        a.k.a. proč ti tolik leží na srdci pohled vydavatele?.) Normálně si hry na konzole kupuji pokud je to fakt hra, která mě zajímá a dlouho se na ni těším, ale většinu her chci vyzkoušet nebo prostě pro mě nemá hodnotu 1300,- a tak buď časem vyměním, nebo koupím od někoho kdo se jí chce zbavit - to je pravda, že na pc zrovna nejde-tam to funguje zase přes slevy na steamu ... pokud mě bere vydavatel za toto jako že jsem zloděj, tak ať :)
      • Ó prosím pověz mi, kolikrát je přeprodána jedna kopie hry na konzolích a kolikrát je zwarezena ta původní hra, se kterou si pohrají třeba RELOADED?
      • No, ale prakticky kdyz prodam dvoum lidem jednu hru za 1000, tak to vyjde nastejno jak kdyz dvoum lidem prodam dve hry za 500... *5*
        • S rozdilem, ze ti dva za 500 mohou oba stale tu hru hrat. a za ten 1000 pouze jeden. Simple math
          • pro vydavetele/vývojáře je přeprodaná kopie na stejný úrovni jako warez kopie a.k.a. nic z ní nemaj

            jde o to, ze "nic z ni nemaji" neplati v pripade ze je ta preprodavana hra drazsi
            • Ok, tak jinak. Ja reagoval na to, ze mezi tim neni rozdil, ale z hlediska hracu je. Protoze pokud clovek koupi hru za 500 a druhy tez, tak ji mohou hrat dva lidi porad. A pokud ji clovek koupi jednou za 1000 a preproda za 500, tak to muze stale hrat jen jeden clovek i nadale. Nic vic nic min, nekoukal jsem na to z pohledu vyvojare/vydavatele, ale z pohledu hracu, kteri si to mohou i za rok za dva stale zahrat a uzit si kvalitni hru.
            • O to nejde, jen nechapu na co miris, protoze mi prijde ze prodejci je celkem ukradeny kdo nebo co tu hru hraje, jde mu o zisk. Tak nejak nerozumim te jednoduche matice.
            • Ale dyt ja neobhajuju preprodavani :), prave naopak :D
  • Ještě, že hospodařím na kalkulačce, naprosto nenáročné univerzální zařízení s velmi slibnou platformní budoucností, s volantem na většinový hraní ( hlavně Mario, Contra, Crysis, Commandos), gamepadem na psaní a práci, klávesnicí na podpírání hrnku, torzo konzole jako piedestal pro manželčiny kytky atd atd. Periferní a uživatelská spokojenost, podpořená funkčností, spolehlivostí a vejde se do kapsy. Až tahle válka skončí, tak to budou mimochodem právě kalkulačky, co se všem nasomrují do obýváku. Každopádně, jako uvědomělý herní zákazník s politkou kupovat hru okamžitě po deseti letech od vydání za lidovou bomba slevo-cenu a skrz pochybnýho distributora z Tesca, si rozhodně na finanční zátěž při pořizování nemůžu stěžovat. Páč, když vám to uvažuje, tak peníze nejsou problém, ale o tom by mohl povykládat i sám velký Romero.
    • flash789
      a tu travu si pestujes nebo kupuješ?
  • hmm, ten kluk je mimo
    • Fordzy
      Prej kluk, ten by ti mohl dělat dědu.
  • No dost pochybuji, že je pro vývojáře prodej her za 5 dolarů nějakou výhrou, jinak na konzoli normálně funguje bazar a na ps plus i xbox live jsou 2 hry měsíčně zadarmo
    • jasne, pro vyvojare jsou rozhodujici trzby v prvnich tydnech, ne duchodci nakupujici ve slevach. gta V zlomilo v prvnich hodinach rekord tržeb v celem zabavnim prumyslu tak kdo koho drtí *1*
      • a zlomilo by ho ješté víc, kdyby to vydali současně i na PC, ale jsem rád že to neudělali a místo toho dostaneme na PC nextgen GTA V i s přídavky co vypadá o 100% lépe než konzolové verze, holt počkat si se někdy vyplatí :)
        • Miserius
          I s přídavky jo? O 100% lépe? Na čem to tam jedete?
        • "a zlomilo by ho ješté víc, kdyby to vydali současně i na PC"

          Tomu vážně věříš? *1* *1*
          • ano, protože GTA V je jedna z těch her, za kterou většina lidí rádá zaplatí, protože vědí že tím přispívají na ještě promakanější, větší a bombastičtější GTA VI a že na 99% to bude neskutečná pecka s rozpočtem co na to budou mít *4*
          • hm, veri tomu.ja taky.takhle velka znacka se proste proda vsude...viz diablo 3
            • nemo22: Ano, nepochybuju, že miliony by lítaly, ale 13 by jich rozhodně nebylo. A totéž budu tvrdit, pkud by byla vyuštěna PC verze GTAV zároveň s konzolovými. To by 30 mega kopií do obchodů rozhodně neposlali.
            • ppp> Zrovna d3 je blby priklad pretoze aj keby sa dal warezit tak by mal milionove predaje. D3 je fakt znacka az potom hra, ostatne aj samotny Blizzard to ukazal vzhladom na to v akom stave bolo D3 pri vypusteni a ako to stale lepia.
            • Myslíš to Diablo, který nejde doteď warezit na PC kvůli požadavku na stálé připojení? Zrovna u tohohle případu lze vidět, kolik se prodá kopií velké hry, když se zabrání pirátění.

              No co, alespoň existuje jedna hra, která má větší podíl warezu na konzolích. *1*
    • pořád se na xboxu musí platit za multiplayer?
  • Mě jaksi není jasné z toho nadpisu - kdo koho vlastně drtí : ) *5* *1*
    • PC velikání drtí mrzké konzolisty pod svým Božským podpatkem *1*
  • Lenze cisla nepustia. Ak, podla roznych statistik a sprav, je z celkoveho poctu hracov F2P titulu pravidelnie platiacich 2-5% hracov a z toho este zlomok je naozaj takych co aj zainvestuju tucny balik tak sa nieje comu divit ze uspesne F2P hry su iba take ktore maju milionove pocty hracov. Ak ma hra milion hracov tak platiacich ma 20k - 50k co je skor tragicke pri takom pocte a tazko to moze zaplatit velku AAA produkciu. A zasa trh nieje tak velky aby uzivil desiatky F2P hier ktore budu mat cez 10M hracov. Takze ano, tie jeho basnicky o tom ze idealne by bolo aby hraci chceli dat peniaze a neboli nuteny platia v idealnom svete. Realne vyvojari, vzhladom na naklady a prijmi, budu nuteny proste peniaze cucucat z ludi az na hranicu unosnosti. Aspon pri vecsine F2P titulov, bohuzial.
  • A kvalitou :) a tím pádem omezený hardware pouze financemi. Taky nemají multiplayer za který se platí!!!
    • Neboť se zde nedá trapně upravovat tak: (PC hry) nemají multiplayer za který se platí!!!
      Doufám že na steamu bude ROMERO SALES a všechno za 5-10 euro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit