Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přesně to vystihuje úroveň pc hráčů,koukat na filmy a poslouchat hudbu přes pc *1* *1* *1*
    • Jop, barbari. Spravny konzument ma konzoli na hry, ipod na hudbu, ipad na filmy, sony telku na internet a maca na kresleni v malovani.
  • Hraní na televizi vzniklo a tam i skončí... počítač je taková přestupní stanice.
    • Jasné, hraní na PC končí už dvacet let. A kde nic, tu nic. Mám doma ps1, 2, 3, psp, xbox360, takže PC master race komenty si strčte hluboko do p*dele. Každopádně na PC se to nikdy nechytalo a chytat nebude.
    • Asharak
      Jestli myslíš tu pěknou arkádu co můžu hrát na TV a ovládat dálkovým ovladačem, pak to nevidím moc dobře hehe.
  • Asharak
    Tu je zase nuda. Až mám chuť prodat svůj nadupanej HW a koupit jej později zpátky, až budu znovu potřebovat. Zatím pořídím za levno něco slabšího *7*
  • A to jsem se chtěl podělit o to, jak jsem týden zpátky do svý sestavy dokoupil NES za 8k - ujištěň lidovou cenou s naprostou spokojeností jsem udělal obchod, kterýho nelituju. Ale nas*at na vás, gumáci, stejně byste to neocenili.

    PS: Nemá někdo kazetky?
    • Asharak
      Jen nějaké VSH sorry.
  • Miserius
    Mám 16 jádrový počítač s grafikou kterou teprve za rok oznámí, na tom hraju Crysis 3 v Tripple Full HDD s 12-ti modama, mám to zaplé na 4 monitorech, ovládám to chvilku gamepadem, chvilku klávesnicí, chvilku volantem, pořád altabuju - jednou do Woken, poté do Linuxu, poté do Microsoft Visual Studio kde při loadingu vytvářím svojí vlastní hru. Když nemám chuť hrát, pouštím si benchmarky, porovnávám screenshoty s chudákama s PC jen za 50 tisic, případně objednávám nové součástky do mašiny, neboť 250FPS je pro žabaře... Konzolové exkluzivni hry nepotřebuji, vyjde nový mód do Crysis 3. Jsem správný pc "hráč"!
    PC Master Race!! *16* *16* *16* *16*

    Teď prosím pluska, jinak je mi ten pc k ničemu *13*
    • Tomu se rika zavist mily kolego. Nemas cim zaujmout, konzole nikoho neoslni tak se snazis zesmesnit nekoho kdo si umi vybrat lepe. Jen ti nedochazi, ze ty jsi ten kdo tohle delat nemuze a pritom za HW zaplatil temer stejnou cenu... timpadem delas vola jenom ze sebe. *3*
      • Miserius
        Ty jsi opravdu narušenej *1* Naprosto ignoruješ realitu. Ale pokud paříš na PC za 10 tisic, tak co ti taky zbejvá *2* Je fakt ze nic z toho co jsem psal delat nemuzu, ja totiz hraju hry *3*
        • Pc za 10 tisic je ten novy lowend od AMD, prodavany s nalepkou sony a microsoft. To si s necim pletes.
          • Miserius
            Nějak ses do toho zamotal chlapče, v tom vyplodu nahoře tvrdíš že me to stalo stejne jako tebe... Tak huš a jde se spinkat, když se v noci nepočůrám, dostanu od rodičů jako dárek 8GB RAM
            • TheGGG
              jistě pane farář, ještě nějaké pohádky o vašem super komplu?
            • Na latinske klavesnici bohuzel tyto veci nejsou, vymyslel je az Hus, a to jak vime byl kacir.
            • Kurňa, faráři, proč vlastně nepoužíváš diakritiku? To máš klávesnici ještě po Piovi nebo jen živoříš?
            • Bohuzel jsi me odhalil. Tohle je nejvetsi krivda od boha co se mi dostala. Nemuzu si zahrat lowres koridorovky na vykonove 5 let starem hardwaru. Nikdo mi ho totiz nekoupi. Marne cekam na zazrak, svijim se v krecich po zemi, ale nic nepomaha. *9*
            • Miserius
              *1* Takže když bys noťas vyhrál, ubudou ti penzíe z účtu? Raději už končim, očividně jsi nějakej puberťák co neví jak to chodí... Užij si zítra benchmarky, ja zas něco zaparim
            • TheGGG
              K panu Faráři asi opět promluvil duch svatý, možná by měl semo tamo vyvětrat v kostele. Netvrdím, že nežije hodně lidí, kteří mají doma nabušený kompl, na který si slušně vydělali. Věřím, že PCčkáři, jsou veskrze lidé slušní a veselí (sám jich znám hodně) a určitě se mezi nimi najdou tací, co si potrpí na 120FPS a rádí mají v komplu nejnovější HW a přitom mají legální kopie her.
              Věřím však, že i takovýmto lidem mají konzole mnoho co nabídnou, neb tu jsou desítky titulů které si nikdy nezahrají. Jak jsem psal, znám dost PCčkářů a většině stačí klidně medium nastavení a 30-40fps. Nic proti PC komunitě.
              Avšak lidé jako pan farář, jsou lháři nejhrubšího zrna, kteří sotva dokázali ukecat rodiče, aby jim koupili levný PC (prý ho potřebují do školy), ale už je nepřemluvili, aby jim koupili konzoli. Tak tu teď zahořkle plyvou na diskuzích.
              BTW: taky mám PC a miluju Armu.
            • Fasovani je pojmenovani procesu kdy neco vznika z niceho a zdarma? Vzdyt ti rikam at se do tech financi nepoustis, vubec ti to nejde. Zamysli se proc, jsem zvedavej jestli na to prijdes. *3*
            • Miserius
              Pracovni notas se snad fasuje ne?? *15* Myslis, ze az prijdes do prace, musis si prinest vlastni i stolni pocitac? *1*
            • A ten pracovni notebook co? Stal 0,-? To musi byt kvalitni notebook. Oh wait, ja zapomel. Ty nemas mozek a nedochazi ti proc se ty ceny musi secist.
              Finance by nam moc nesly, zmenime tema.
              Povez mi jeste o tom, jak na konzoli hrajes kvalitneji. Trochu me to zaclo zajimat.
          • TheGGG
            low end, na kterým si lidi zahrajou next gen hry v lepší kvalitě než většina PCčkářů. Plus ty exklusivitky *14* *14* *14* *14*
            • TheGGG
              Fap fap fap, někdo udělal ultra super hru s bžilionem polygonů a pustil ji ve 4k. PC MASTER RACE z games dostali další munici. Jen jich lituji až tu hru pustí a zjistí že je to další exklusivní neoptimalizovaný benchmark. Budou to hrát v 20FPS, ale na diskuzi budou pořád papouškovat o tom jak je cokoliv pod 60FPS nehratelné.
            • Prej next gen hry, lol. Od tý doby, co sem viděl Star Citizena ve 4K už se těmto blábolům jen směju...
            • TheGGG
              nevím jaký screeny sis vysnil, ale sorry, nemám ve zvyku důvěřovat věštcům, podomním prodejcům, duchovním a lidem co na diskuzích vypisují svoje uber sestavy, přičemž jednají stylem 10letých dětí.
            • Zvlastni, proc kdyz je tam ta kvalita lepsi tak vsechny screeny z BF4 vypadaji hur nez na mojem PC? Zeby konzolisti setrili kvalitou a hrali na low nastaveni? *5*
      • TheGGG
        Jistě pane Farář a co na to ministranti?
        • Maji toho plne zuby
          • TheGGG
            a mezi zubama určitě taky *6*
  • Pilgrim66
    Tady je to zas jak novinky.cz. Akorat to neni USA vs Rusko, ale PC vs konzole...

    Cekam kdy tu nekdo zacne nadavat na Havla
    • Asharak
      Neber si tu do huby Havla!
    • TheGGG
      Obama X Putim a Havel je bude z pekla soudit.

      Ajaj, to bude ban jak pr*se.
      Nu což, nejsem teďka doma a brzo se dostanu ke komplu s jinou IP.
      • IP adresace je logicke rozdeleni site, k pc s jinou IP adresou se nemusis dostavat, muzes sem jit z jineho IP, ale to asi uzivatel konzole nevi. *13*
        • TheGGG
          Jistě, jenže proč měnit IP adresu, když se brzy dostanu k úplně jinému PC? Logika vám moc nejde pane farář.
  • Jack má ban, takže už zbyl jen jejdásek. *3*
  • TheGGG
    To je zase smršť.
    Jinak proč mě redakce smazala, můj neškodný příspěvek o tom kde ten chlap vlastně sakra je. Ne každý hráč musí nutně znát kdejakýho hejska z dob minulých. To nebylo myšleno jako trolling.
    Jinak nebudu se vyjadřovat k diskuzi, zas by někdo mohl napsat, že jsem tu spustil konzole vs pc válku. Jak vidno, každý tady má nabušený kompl, hraje s 60fps v 4K rozlišení. To se pak na vás nemůžu zlobit, mi chudé děti, jejichž otcové, nesdírají kůži z dělnického lidu v manufakturách si můžeme dovolit pouze konzole.
    • Fordzy
      Když neznáš Johna Romera, tak by si měl už dávno spinkat.
      Ale vážně kdo nezná J.R. by se do téhle diskuze neměl vůbec zapojit, protože očividně ví velký prd.
    • Chybeli nam tu tvoje moudra a naklikavani. Jeste tu chybi jejdasek, alucard, haha, Jack a Veskoslav a budem tu vsichni.
      • Asharak
        Teprv to začalo, vydrž taky chvíli než se všichni dostaví. Proč jinak by tu byl takový troll článek.
      • TheGGG
        pardón, byl bych tu dřív, ale měl jsem důležitý hovor s předsedou trollí kongregace.
        • Vyplakaval ses z toho, ze ti rodice dali jen na konzoli?
          • TheGGG
            Jojo, volal jsem na sociálku, že prý k rozvoji potřebuji dva Titány a bžilion RAMek. Doktor mi potvrdil, že u mě nastane výrazný pokles prostředního v*rlete, pokud nebudu hrát Crysis 4 v Ultra se 120fps. Babka na sociálce řekla že si můžu nas*at, že prý rozmazlených fracků s pc tu už běhá dost, řekla, buď konzoli, nebo logaritmický pravítko, (s tím bych si sice mohl dobře škrábat zlatou žílu...) ale šáhl jsem po konzoli. Dostali jsme příspěvky na PS3 a PS4 a tak to tu teď obhajuju. Samozřejmě bych chtěl trochu pomoct ČEZu a koupit si nějaký kompl, ale prý ne.
          • Asharak
            Nemá cenu kupovat další TV když můžeš použít společnou... *7* zbytečná komentář.
  • Lotr
    Nu v jednom má pravdu.
    Konzole nejnovější generace zůstanou vždy stejné. Jak si je koupíte takové je budete mít.
    Zato PC...jde spíš ve stylu "co si přikoupíte to budete mít".
    Konzolový hráči jsou nucení kupovat každých pár let novou konzoli. PC uživatel může dělat upgrade kdy ho napadne. Ale nemylte se. Cenově je to dost podobné.

    Na konzolích mne štve jediná věc. Díky hrám které vycházejí i na ně brzdí vývoj. Nejnovější high-end počítače se musí "přizpůsobit" konzolím.
    Ano konzole mají slušný výpočetní výkon. A hry na nich vypadají krásně. Jen je faktem že na mém počítači by mohli vypadat lépe a být víc kdyby je konzole nebrzdili.
    • TheGGG
      Nevypadaly by líp, protože by byly náročný jak kr*va a musel bys je hrát na low.
      Jinak poslední ARMA a total war ukazují že to ani s PC exklusivitkama není slavný, kupa lidí co se jim to seka a rozhodně v tom nemají prsty ty děsivé konzole.
      • Lotr
        Ale já nemluvím jen o grafice. Ale také o možnostech. Faktem je že každá hra na konzole je až podivně "zjednodušená".
        ARMA vyšla nedodělaná a pořád je. Ale to je u ARMA serie zvykem.
        TW je už jen pračka na peníze.
        Ale to není mysl mého příspěvku. Píšu o tom že konzolo globálně brzdí vývoj a vývin her.
        Ukázat na pár značek se slovy "to není pravda - tohle je jen na PC a vypadá to tak a tak" je demagogie.
        • TheGGG
          v čem zjednodušené? Tímhle směrem se prostě ubírá vývoj her, konzole nekonzole. V době PSX snad docházelo ke zjednodušování her? Ne, pcčkáři jen hledají viníky, ale za zjednodušování (pokud k nějakému vůbec dochází) mohou tak maximálně noví hráči, kteří prostě o přehnaně komplikované hry nemají zájem.
          • Lotr
            Kolik her v době PSX bylo multiplatformních?
            Nemůžeš vše házet na "nové" hráče. Faktem je že konzole mají jasně definovaný hardware. A víc prvků ve hře také znamená že hry bude hardwarově náročnější. Vývojář je tedy omezen tím co do hry může nacpat tak aby to ještě nějak běželo na konzolích.
            Někdo tady psal že se hry optimalizují na ty nejslabší počítače. To je hloupost. Hry se optimalizují na konzole. To je výchozí bod.
          • Podle me i za zjednodusovanim her stoji neprimo pc. Pc zene technologicky pokrok kupredu, viz fascinace pc hracu lepsi grafikou, coz zvysuje naklady na vyvoj her a vysoke naklady nuti delat vyvojare hry pro masy, jinak by se nezaplatily. Neni to jediny faktor, ale je velmi vyznamny.
      • Ten chlapec vi o cem mluvi, ma s hranim na low dlouholete zkusenosti.
        • TheGGG
          už si zase měl halušky, ve kterých máš nabušený kompl? *7*
    • "Na konzolích mne štve jediná věc. Díky hrám které vycházejí i na ně brzdí vývoj."

      Proboha i Vávra ve Fight Clubu jednou říkal že je to nesmysl a to je člověk, který ty hry skutečně dělá na rozdíl od vás. Tak se proberte, víte o tom prd. *7*
      • Lotr
        NU a také jako člověk který se tím živý namůže na plnou "pusu" říct "konzole jsou brzda"
        • Muze, proc by nemohl. Stejne tak muze rict, ze brzda jsou pc hraci, kteri nechteji za hry adekvatne platit. To by mel alespon pravdu :-).
    • Jak načal he/he, nikdo vývojářům nebrání udělat brutálně vylepšenou PC verzi jakékoliv hry, takže svalovat na konzole "brždění" je rozhodně špatně. Ale tak byl nalezen viník, takže jste spokjeni, že?
      • Je celkem známý fakt, že vývojářská studia jsou pod hrozbou velkých pokut nucena šidit PC verze her, proto, aby nevypadaly o moc lépe než na konzolích. Hezky to ukázal aféra kolem Watch Dogs.
        • To neni znamy fakt, to je pekny nesmysl.
      • Lotr
        Brání
        Trh.
        Vývojáři musejí vydělávat. A nemalá část trhu s hrami jsou konzolové hry.
        • Aha. Takže vlastně zlé konzole brání tím, že se na nich hry víc prodávají? Ale tak to není chyba konzolí, ale jisté nejmenosvané platformy, že není schopná velké hry zaplatit. Nebo budeš tedy konzole obviňovat z brždění jen proto, že jsou z nich zisky větší?
          Tak donuť rusáky a podobný národy, kde se pirátí o stošest, ať alespoň občas něco koupí a hle, budou se dělat hry primárně na ty vaše krabičky. Do tý doby buď rád, že konzole zaplatí hru a vy si jí můžete většinou zahrát taky skrze port...
          Mám jinak pro tebe překvapení, každej se nějak musí uživit a pokud to pude snáze jinde, proč by se zaměřovali někde, kde nevydělají tolik? Jen proto, aby si to koupil mega lidí a pár Frantů se plácalo v diskuzích, jak je to konečně skvělá hra hodná PC platformy?
          Ono pro porovnání. Kde je Android (PC) a kde iOS (konzole)? Android má sice většinu truhu s mobily, ale i tak zisky jsou větší z iOSu a proto se na něj primárně dělají hry (což mě třeba pěkně se*e).
          • Lotr
            V tom vlastně nemáš pravdu. Na PC se prodá víc her než na konzolích.
            • Tak kde jsou ty miliardový zisky? Ajo, ono vlastně se nakupuje hromadně až ve sklevách za 5 eur. No to není divu...
    • PC ma lepsi pomer cena/vykon
      Muzu hru ovladat cim chci
      Muzu hry modovat jak chci
      Muzu na nem hry vytvaret
      Muzu na nem pracovat
      Muzu si vybrat OS co mi vyhovuje

      Jaky ma klady konzole? Ze ma automatickou instalaci? Ne, opravdu nepotrebuju automat a zvladnu 5x kliknout na next... *5*
      • PC nema lepsi pomer cena/vykon, to ma naopak konzole.
        Hry nemuzes ovladat cim chces.
        Modovat muzes jen nektere hry a zaroven to vede ke zkazeni multiplayerove zabavy.
        Vyberem jineho nez majoritniho os se ti stane spousta her nedostupna.

        Kladem konzole je, ze je designovana do obyvaku jak spolecenske zarizeni, kladem konzole je, ze nema online drm, kladem konzole je, ze je ekonomicky sobestacna a vyvojari proto designuji hry primarne pro ne, kladem konzole je, ze jsou robustnejsi a oddolnejsi proti uzivatelske hlouposti a nehrozi ji rada rizik rypu zavirovani - o to snadnejsi jsou pak na spravu a udrzbu,vyhodou konzoli je jednotny hardware, ktery umoznuje jeho vyrazne efektivnejsi vyuziti (zkus si predstavit TLoU na pc s konfiguraci ekvivalentni PS3), vyhodou konzole je dlouha zivotnost a podpora, vyhodou konzole je jednotna sprava obsahu, vyhodou konzole je rada kvalitnich exkluzivnich titulu, vyhodou konzole jsou ruzne sluzby a propracovanost systemu, vyhodou konzole je kvalitni 3D zvuk, vyhodou konzole je cross-buy a cross-save u rady her, vyhodou konzole je podporovany streaming na vitu u rady her, ...

        Konzole maji spoustu vyhod a jsou v rade ohledu dobre. Pro me je nejdulezitejsi to,ze me na konzoli bavi hrat mnohem vic, nez na pc. A zabava, to je to, kvuli cemu hraju.
      • Miserius
        Jo, a z těch tvejch 7 bodů je ti k hraní platnej jen jeden *1* Že máš výkonější stroj muzes psat leda na lavice ve škole, protože stejně ti to brzdí konzole, takže kdo dá 50 tisic za počítač a pak hraje Crysis 3 dokola, protože má nejlepší grafiku, by měl jit na leceni a nebo mu muzem zavidet ze ma na to vyhodit 50 tisic z okna
        • Za padesát litrů? Kde žiješ, za to postavím dva počítače, na kterých mi pojede Crysis 3 na max a zbude mi na i na PS 4, to si fakt težce mimo. Proti konzolím nic nemám, kdo chce hrát exklusivity, nechť si je koupí, ale prosím přestaň s tou pitomou demagogií, když očividně počítačům nerozumíš a nemáš přehled o cenách komponent a nebo záměrně lžeš, abys podpořil svůj argument, což je ještě trapnější
        • Jsi krasny priklad dutosti uzivatelu packovacu. Vsechny mnou vyjmenovany body a hromadu dalsich delam na PC denne, konzole nenabizi ani jeden. Nemusis si nalhavat, ze "se to vlastne nepocita" nema to smysl. *3*
          A kdyz vidim tu obsesi Crysisem, aneb kralem koridorove brainless strilecky, ze ty zavidis full hd, 60 fps a max detaily. To ten tvuj herni stroj neumi? Aha... *15*

          Btw, libi se mi tvoje logika. Vetsi vykon PC jde dokazat ze spousty benchmarku, lepsi grafiku jde poznat ze srovnani screenu a kdo si to dovoli napsat ma jit na leceni? Jestli pak ty nejsi tak trochu fankid.
          • Kozy
            Tak si ty benchmarky užij.
          • Miserius
            Ze je vykon zbytecnej uz jsme si objasnili... Modovani bych nekdy uvital i na konzolich. Na praci mam pracovni notebook. Ovladat cimkoliv? Tim myslis klavesnice nebo gamepad? Vytvaris kazdy den hry? To teda ani nemas cas na hrani, pokud nedelas kazdy den "Snejka". OS mě teda opravdu nevzrušuje když hraju, at si v pozadi běží třeba Win95... Takže PC Master Race zase dojela na vlastní povrchnost
            Pokud chces po vecerech "hrát" benchmarky a porovnávat screenshoty tak prosim, ja radsi hraju
            • Vzhledem k tomu, ze mam rad 60fps a ze jsem schopen je drzet i v 1440p, tak vlastne kazda hra kterou konzole zvladne jen v 720p, nemyslis?
            • Kozy
              Padre, teď upřímně, kolik her ten tvůj velkej výkon vážně využije? Namodovaný hry, a někdy v budoucnu Star Citizen.
            • Libi se mi tva argumentace, treba ten argument proc je vykon zbytecnej je naprosto skvelej. *5* Mozna ze kdyby konzole nejakej mela, mohls na ty metrovy tv mit vic jak 720 v upscalu.

              Zajimavym faktem taky je, ze posledni 3D mark ma lepsi story a zabavnejsi gameplay jak AAA tituly na PS4 a XBONE. *15*
    • Otázka za meloun. Co že to má bránit kolegům vývojářům a pantátům vývojářům, že nemakaj spešl navíc pro ten slavnej high-end?
      • Lotr
        Prachy.
        Konzole jsou zajímavý trh.
        Ale to nic nemění na tom že mám pravdu.
        • Nemas pravdu. Vyvojari se neorientuji na nejsilnejsi sestavy, ale na ty nejslabsi, ktere jeste musi podporovat. A low end herni pc jsou slabsi nez konzole. Vsechnoje to otazkou nakladu, rizika a vydelku. PC hšrni platforma zavedla do herniho prumyslu monstrozni piratstvi pres 90 % s kterym bojuje monstroznimi slevami, oboji hernimu prumyslu podrazi nohy. Je to pc platforma, ktera brzdi vyvoj her, protoze to omezeni je ekonomicke, nikoláv technicke povahy. Proto se neinvestuje do her pro highend pc, nikdo to nezaplati. Ve skutecnosti je hlavni ekonomicky tahoun herniho prumyslu konzole, pc se na nich veze. Nebyt prijmu z konzoli, je na tom pc herne daleko hur nez ted.
        • Co že to má bránit kolegům vývojářům a pantátům vývojářům, že nemakaj spešl navíc pro ten slavnej high-end?
      • Fordzy
        Přeci společnosti Sony a Microsoft které nechtějí aby PC verze vypadali lépe. :D
        • TheGGG
          Chyba bude v Matrixu.
    • C-BEAM
      sr*ť na to, že by hry mohli vyzerať o niečo málo lepšie, mňa mrzí, že išli do kelu herné mechaniky.
  • console gamers
    http://postimg.org/image/62z7j1hqx/

    pc race
    http://postimg.org/image/emmonxbp7/
    • Asharak
      Console gamers
      http://tinyurl.com/qyqehz4

      PC Master race
      http://tinyurl.com/odpfokh

      tl;dr welcome to google images
      • Miserius
        Hmmm, První obrázek je doma celkem často, ale to druhý bych teda do obýváku nenarval... Ale tak můžete sedět soma u počítače a koukat na stream *1*
        • Asharak
          Záleží jak veliký si ho vytiskneš. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit