Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraní na televizi vzniklo a tam i skončí... počítač je taková přestupní stanice.
    • Jasné, hraní na PC končí už dvacet let. A kde nic, tu nic. Mám doma ps1, 2, 3, psp, xbox360, takže PC master race komenty si strčte hluboko do p*dele. Každopádně na PC se to nikdy nechytalo a chytat nebude.
    • Asharak
      Jestli myslíš tu pěknou arkádu co můžu hrát na TV a ovládat dálkovým ovladačem, pak to nevidím moc dobře hehe.
  • přesně to vystihuje úroveň pc hráčů,koukat na filmy a poslouchat hudbu přes pc *1* *1* *1*
    • Jop, barbari. Spravny konzument ma konzoli na hry, ipod na hudbu, ipad na filmy, sony telku na internet a maca na kresleni v malovani.
  • Co to je za fetku?
    • vyrobil Doom a Quake.. a co jsi vytvořil ty? *1*
      • Jop, a taky "vyrobil" daikatanu ... cos posral ty?

        BTW: Az prijdes do hospody, pevne doufam ze ti kuchar nabelje do talire a az si postezujes, tak ti to i nacpe do krku stim, ze umis howno varit.
      • Co s tim ma spolecnyho, co jsem stvoril ja?
        • Pro začátek to, že té "fetce" nesaháš ani po tkaničky u bot *4*
          • Aha, takze jsi klasicky cesky internetovy diskuter, jehoz jedinym argumentem je "chtel bych videt tebe na jeho miste/co jsi dokazal ty, ze ho kritizujes" *1* Podle tvoji logiky nemuzu rict o jidle, ze je hnusny, pokud nejsem Pohlreich, nemuzu rict, ze nekdo ridi spatne auto, pokud nejsem Schumacher atd. Genialni mysleni, gratuluju ti!
            • Fordzy
              Další Troll co má potřebu se navážet do někoho koho nezná. Dál se rozepisovat nemá cenu.
          • A kde bereš jistotu?
            • TheGGG
              Když uslyšíš, že nějaký Pepa Novák z Horní Dolní, o kterém jsi nikdy neslyšel, prohlásil nějakou totální blbost, jen za účelem zviditelnění, taky o něm nebudeš mít nějaké extra mínění.
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                Jenomže Romero něco dokázal a v herním byznysu udával směr. To, že něco dokážeš neznamená, že musíš být úspěšný do konce života. Ale jinak s tebou poprvé souhlasím.
            • Hele, já tady taky neznám plno lidí a přesto vím, že to jsou gumy. To je prostě vrozenej a vzácnej instinkt. A Romero si určitě občas nos nějakým cukrem projel.
            • no však, proto jsem se ho taky napřed zeptal co dokázal on, kdyby bylo čím se chlubit, určitě by to sem napsal

              a neznat někoho a vyjadřovat se o cizím člověku slovy "co je to za fetku" jen proto že má dlouhý vlasy sou dvě dost rozdílný věci
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                Ono je těžký zapojovat se do diskuze, které vládnou děti.
            • Já mluvím o tom, že to může bejt úspěšnej a spokojenej člověk, kdo může vlastně vědět. To, že nezná Romera by mě netankovalo tím víc, že zrovna Romero je takovej symbolickej dinosaurus, o kterým je slyšet jednou za uherák, když si vzpomene, že by mohl trochu jako správná konzerva pofilosovat jakože na aktuální téma. Jeho podíl na Doomovi a spol. je sice hezká věc, ale po Daikataně je po něm obecně ho*no. To, že se dneska podílí na nějakých srandičkách nějak neoslňuje. Takže v tuhle chvíli mu přes tkaničky šplhá i prodavačka ve stánku.
            • TheGGG
              ken levine, hideo kojima, nebo shinji mikami strčí toho vlasatýho strašáka do kapsy.
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                To, že ho neznáš neznamená, že ho musíš urážet. Trochu úcty by nevadilo.
            • sázím na 99% pravděpodobnost, to 1% že je LOLEC ve skutečnosti Warren Spector v přestrojení holt risknu, ale i tak jsem se ho radši napřed zeptal *3*
  • Jack1947
    Lets hejt end...
    • Dogkiller
      Letš end Jack.
    • Lets end hejt? *3*
  • Stejne konzolisti nadavaji na pocitace jen proto, ze si nechteji priznat, ze nakupem konzole a her vyhodili X tisic oknem.
    • nakupem...her

      Kur*va, jak to vyznělo. Hezký...
    • Dogkiller
      ... a aby jim nebylo těch vyhozených peněz líto, snaží se najít něco v čem je ta jejich konzole lepší než PC.... a hledají a hledají... a ono furt nic. *1*
      • TheGGG
        těch důvod je spousta, stačí jen nebýt pomatenec, co konzoli viděl maximálně na obrázku a pořád nepapouškovat stejné bludy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit