Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Limity na konzolich budou vzdy negativne ovlivnovat potencial vsech her, ktere na ne vyjdou, budou i masivne znemoznovat cinnost modderske komunity a snizovat herni kvalitu.
    • Gambit92
      V něčem máš sice pravdu, ale snižovat herní kvalitu rozhodně nebudou, na to jsou experti ti páni s kravatama kteří za ty hry platí a chtějí aby se jim investice co možná nejvíc znásobila = že požadují po vývojářích maximální dostupnost titulu a už je jim jedno že to ze hry udělá odpad, hlavně že se prodá
  • nevadi, nech sa vykecaju aj 15 rocne deti co nedavno dostali PS4 a nudia sa cez prazdniny, a teraz nieco napisu aj z PC alebo mobilu, rodicia uz maju dost upgradov PC tak dostali aspon konzolu *1*
    aj tak na to odpoved nemaju, ze lezat na gauci sa da aj pri PC s gamepadom, ja si taku parbu sice neviem predstavit i ked mam 100 rokov xbox a PS2, by som si pozrel niekoho 12 hodin lezat a opierat sa jednou rukou...a nahodou ak deti este neviete vsetky hry sa robia na PC a exkluzivne Uncharted, LoU sa robia preto, aby sa vobec tie konzoly predavali, to len tak na okraj kto v tom nema jasno...
    • kennyB
      Samozřejmě, že se dá na gauči ležet i při hraní pc, to by ale pro většinu zdejších pcčkářů nesmělo být gamepad sprosté slovo. A nevím jak ty, ale já se 12 hodin na gauči válet nemůžu.
      • podle mě se na gauči nedá ležet při žádném hraní, gauče jsou na hraní krajně nepraktické, když na nich člověk nesedí
        • kennyB
          To je fakt, já myslel sezení (válení) na gauči *3*
        • to tvrdim aj ja ale konzolisti tu roky pisali, ze potrebuju pohodu a lezat pritom na gauci *1*
          • kennyB
            Že jsem takovej komentář od konzolistů nikdy nečetl *8* To je zase rádoby vtipné přirovnání od pcčkářů, že při hraní leží na gauči *3*
            • Nejdriv jsem chtel napsat ze spatne ctes ale pak mi doslo ze jsi konzolovy fankid. Protoze komentare ze u PC se musi clovek hrbit u stolu se tu objevuji pravidelne. Zkus byt mene pokrytecky nebo to vic maskovat. *5*
    • https://translate.google.com/?hl=cs&tab=wT#hu/cs/

      Při vší úctě musel jsem, to se nedalo.
  • spoock
    Problém PC hráčů je ten, že jsou zapšklí a myslí si, že jen tahle platforma je awesome. Není! Exkluzivní hry na jinou platformu to nepřehraje, tak k čemu to je, když si na tom nezahraju Uncharted, Last of Us nebo novou Zeldu?
    • Vogon
      Říkáš ostatním, že jsou sprosté-označení-mužského-pohlavního-orgánu a tudíž se sám chováš jak sprosté-označení-mužského-pohlavního-orgánu.
      • tonnymontana
        nevim zda to byla reakce na me nejak se nevyznam v razeni reakci kazdopadne ja zadny vyraz ktery uvadis nepouzil:) jinak sproste oznaceni prirozeni to vubec jde? chlapy tomu rikaj ruzne a vzdy s laskou:D joke..:)
    • Na desiatky inych hier , ktore ma bavia viac a na konzolach nie su? Exkluzivity su cisto otazkou zanrovych preferencii, PC ich ma najviac. Ich pocet na konzolach je kazdou generaciou mensi a mensi, multiplatform vladne hernemu svetu. A v multiplatform je PC lepsie.
      • tonnymontana
        mantor: ale ber to zase tak ze ne kazdou hru si chces zahrat takze nekdy i ten pocet nic neznamena kazdopadne kdybych chtel neco do obyvaku pod nejakou poradnou telku tak si poridim konzolku pro odreagovani ale predstava ze tam hraju fps nebo ´jine zanry me nebere. Jakmile spadne cena PS3 na +-3 tisice budu o tom uvazovat. Neberu nikomu konzole ale je fakt ze PS2-3 byl solidni skok a paradni vykon s bluray mechanikou bohuzel ps4 slo jinou cestou nejake streamovani atd me nebere. Treba i takove Wii melo pridanou hodnotu jako p*ase. Pohyb tela a ovladani pohybem ovladace byl proste super kde clovek ozelel i grafiku. nove konzole mohly udelat neco podobneho ale je to zatim predrazenej kousek HW s funkcema co neohromuji a hrama co stoji poradny penize ohanejici se nekolika exkluzivnim obsahem neporovnatelnym s PC. pomalu tech her bude snad i vice na linux..PS2 me i dneska u nekterych her prekvapuej hratelnosti a grafikou kdyz si vezmu jak je stare
    • tonnymontana
      Hele nehazej to na pc hrace podobne nazory maji i konzolisti a kdyz ti jde o hry ciste na konzole tak si ji koupis to je jasna vec to ze se ty hry delaji na pc je vec druha jinak porovnej si hry ktere jsou na pc a ne na konzoly s "exkluzivitama" myslim ze jeden sloupecek bude hoooodne dlouhej a na druhej ti bude stacit par radku. Tim nechci hanit konzole ja sam kdybych mel napriklad ps4 tak tam hraju asi 3-4hry coz me bohate staci.
      JKsou to proste dve rozdilne platformy a nevim proc si dokazovat ze jedna je lepsi nez druha kdyz toho tolik spolecneho nemaji od ovladani az po uroven grafiky a hratelnosti popripade umisteni v dome
  • Ještě, že hospodařím na kalkulačce, naprosto nenáročné univerzální zařízení s velmi slibnou platformní budoucností, s volantem na většinový hraní ( hlavně Mario, Contra, Crysis, Commandos), gamepadem na psaní a práci, klávesnicí na podpírání hrnku, torzo konzole jako piedestal pro manželčiny kytky atd atd. Periferní a uživatelská spokojenost, podpořená funkčností, spolehlivostí a vejde se do kapsy. Až tahle válka skončí, tak to budou mimochodem právě kalkulačky, co se všem nasomrují do obýváku. Každopádně, jako uvědomělý herní zákazník s politkou kupovat hru okamžitě po deseti letech od vydání za lidovou bomba slevo-cenu a skrz pochybnýho distributora z Tesca, si rozhodně na finanční zátěž při pořizování nemůžu stěžovat. Páč, když vám to uvažuje, tak peníze nejsou problém, ale o tom by mohl povykládat i sám velký Romero.
    • flash789
      a tu travu si pestujes nebo kupuješ?
  • Pcckari by meli drzet hubu a krok, bez konzoli by skoro zadna triple A hra nemohla pokracovat. Konzolisti platej Assassins Creed, GTA a podobny velky znacky. Na pc se nakladny vyvoje + vydelek na pokracovani proste nezaplatej.
    • Asharak
      Fajn, takže budou vydávat série donekonečna protože jim to konzole vždy zaplatěj. Super *10*
      • kennyB
        Do nekonečna nemusej, budou vydávat i jiné značky, protože na to budou mít finance. Myslíš, že Rockstar vydává jen GTA???
        • Asharak
          Nevím, pro mě Rockstar nevydává bohužel nic.
          • Odpůrce násilí, satirického, lehce absurdního humoru, skvěle napsaných postav, chytlavého příběhu, obrovské volnosti a pohodlné hratelnosti?

            No, tak to pro tebe R* opravdu nic nevydává. *15*
            • Asharak
              Napřed mysli pak piš. Ale pokud ti to nedošlo pak promiň. Ne, nedošlo ti to.
    • tak crytec by mohl vypravet o tom jak z te nevydelecne PC platformy presel na konzole obrovske investice aby i na konzolich udelal hi-tech hry a dopadlo to totalnim krachem... jakto ze zkrahoval kdyz presel na konzole??? na konzolich vedou sportovni hry nejaka ta mlaticka a ubohe cody a nfs, cokoli jineho a obvzlaste hi-tech tam nikdy nepochodi
      • TheGGG
        Myslíš ten crytek co si po vydání prvního crysis stěžoval na nízké prodeje a obrovskou míru pirátství?
      • Vogon
        Na PC se jenom pirátí a vůbec se tam nevydělává. Hry hrají jenom tlustí nolifeři v teplákách. Zrzci nemají duši. Ženy jsou podřadné bytosti. Komiksy a videohry z tebe udělají vraha. Na internetu jsou všichni slušní. Televize nova má nejserioznější zpravodajství. Černoši kradou. Asiati mají malé přirození.

        Reakce na johnnyho.
  • Tak me napadlo, vysla za poslednich 8 let vubec nejaka exklusivni pc hra? Myslim velky tituly, ne nejaky Kickstarter projekty?
    • Fordzy
      Třeba Zaklínače si na konzoly nezahraješ.
      • TheGGG
        dvojka je na xboxu a jedničku klidně oželím.
    • Si piš že jo, hlavně strategie např. Rome. Další věc, co k tomu dodám je, že celkově hry pro PS4 a XBOX jsou hry pro úplné nooby, vždyť tam je aimbot co je na tom sranda? Oproti PC je to pěkný hnus ty konzolové hry když pominu filmové hry např. Beyond Two Souls, které ale ve skutečnosti ani hry nejsou.
      • Miserius
        Uvědomuješ si, že aimbot jde vypnout? Tady to je přehlídka hloupých ignorantů zase... Lhát, nadávat, mínuskovat... tak hlavně že máte co dělat
        • vypnes aimbot a netrefíš nic! sis teda pomoh :D
          • Miserius
            Proč bys nic netrefil? Copak mas obe ruce levy? Tady je posledni dobou moda urazet gamepad tim, ze na sebe prasknete, ze jste telata co nezvladaj nic jinyho nez myš, zajimava strategie... Co ti ještě nejde?
            • TheGGG
              jn, nejlepší, když je na steamu jasně napsaný, že doporučují k hraní ovladač a pak hned v první uživatelské recenzi někdo brečí, že se to nedá hrát s K+M.
            • kennyB
              Kdyby uráželi jen gamepad, jen že když je nějaká hra lepší s gamepadem než s k+m, je to hned nehratelná konzolová blbost a přece se nesnížej k tomu, aby si k pc ten ovladač připojili, jak by pak před kamarádama vypadali??? *1*
        • Ne na konzolích jsem si koupil GTA5 za 1500kč fakt dobrá cena .... Pak to rozjedu je tam aimbot to, že jde vypnout jsem nevěděl to je pravda ale bez aimbotu se trefit nic nedá, nebo v podstatě dá ale za celkem dlouhou dobu, celkem beru v úvahu "hrače" z konzoli, který má praxi a je schopen rychle namířit atd. beru, jenže se ani ho*no nechytá na PC hráče, programing na konzolích ani nemůže existovat. Další věc je že konzole jsou jen na hraní her, což na PC není pravda.
          • Vzdycky me pobavi, kdyz se nekdo ohani progamingem na pc. To je evidentne absolutni lama, ktera o progamingu vi uplne kulove, protoze ani netusi, ze rada progamingovych disciplin bezi na konzolich :-).
          • TheGGG
            tvl naučit se s gamepadem chce skill, s M+K se stane master každej. Myslíš že kecám? Když jsem poprvé začal hrát mulťák v CoD na PC, byl jsem po pár hrách mezi prvníma v tabulce. Jistě nebyli to žádní pro gameři, ale kdo z lidí tady na games (jak píše kolega) je progamer? Všichni se tu oháníte profihráči, ale stejně to tady nikdo z vás neprovozuje. Navíc nechápu místní honitbu za ultra grafikou, když se pak v těch vaších turnajích stejně hrají low grafické hry jako Dota, CS, SC nebo CoD 4. Jinak i na konzolích jsou turnaje, v bojovkách.
          • Miserius
            Trefit se nic nedá pokud jsi s gamepadem lama, za to ale konzole nemůže... A že nedokazes vypnout aimbot? To se neorientuješ v tom menu co ma 5 řádku? Herní konzole je jen na hraní her no, to je šok. Progaming je jen na pc? No a co, copak se každej místní diskutér zucastni nejakych mezinarodnich turnaju? Nějakej vas gamepark turnaj neni progaming a čumět na stream muze kdokoliv. 15 let sem hrál FPS s myší a s gamepadem se pak taky naučil... Takže chce to jen aby ses to naučil, vypni si autoaim a zachvilku ti to půjde a nebudeš tu muset kuli tomu brečet
            A co to je za argument ze konzolista se nechyta s myší? To se nechyta pc hráč s gamepadem taky... Nehledě na to, že neznam konzolistu co by si nedával FPS i s myší, s tou umí i moje babička. Pokud se tu bavíš o těch par lidech co nahravaj videa na youtube jak vyskoci udela salto otočku skrčku, vymění si kalhoty a pak mi ještě da headshot, tak tomu neřikám hraní
        • kennyB
          To víš, papouškování už tisíckrát napsaného je pro ně velká sranda. Hlavní je, že se kucí nenuděj *1*
    • hromada MMO, Starcraft 2, simcity a spousta dalsich her... a na konzole vysla nejaka exklusivni hra za poslednich 8 let co by za to stala a zadne podobna na PC by nebyla??? Na konzolich chyby cele zanry jako treba strategie typu sc mmo a dota hry taky nicmoc co ale zato si muzete kazdej rok za plnou cenu kupovat fifu s novejma jmenama hracu a podobne packovaci hry
      • kennyB
        Sport??? Na pcčku Fifa není??? Na konzole vyšla spousta exkluzivek, které jsou perfektní. TLoU, Uncharted, LittleBigPlanet, Infamous, SSX (hlavně Tricky) atd. Z těch, co mají teprve vyjít se těším hlavně na Bloodborne.
  • Jack1947
    Jo jasně, F2P určitě drtí konzole - mimoto že i na konzolích tento (ne)fenomén je hojně využíván. *7* *6*
    • hojně, kde??
      • kennyB
        Pár jich tam je...
        • pár=hojně ?
          • kennyB
            Hojně využíván nemusí znamenat počet her, ale také hráčů, kolik danou hru hraje *3*
  • TheGGG
    To je zase smršť.
    Jinak proč mě redakce smazala, můj neškodný příspěvek o tom kde ten chlap vlastně sakra je. Ne každý hráč musí nutně znát kdejakýho hejska z dob minulých. To nebylo myšleno jako trolling.
    Jinak nebudu se vyjadřovat k diskuzi, zas by někdo mohl napsat, že jsem tu spustil konzole vs pc válku. Jak vidno, každý tady má nabušený kompl, hraje s 60fps v 4K rozlišení. To se pak na vás nemůžu zlobit, mi chudé děti, jejichž otcové, nesdírají kůži z dělnického lidu v manufakturách si můžeme dovolit pouze konzole.
    • Fordzy
      Když neznáš Johna Romera, tak by si měl už dávno spinkat.
      Ale vážně kdo nezná J.R. by se do téhle diskuze neměl vůbec zapojit, protože očividně ví velký prd.
    • Chybeli nam tu tvoje moudra a naklikavani. Jeste tu chybi jejdasek, alucard, haha, Jack a Veskoslav a budem tu vsichni.
      • Asharak
        Teprv to začalo, vydrž taky chvíli než se všichni dostaví. Proč jinak by tu byl takový troll článek.
      • TheGGG
        pardón, byl bych tu dřív, ale měl jsem důležitý hovor s předsedou trollí kongregace.
        • Vyplakaval ses z toho, ze ti rodice dali jen na konzoli?
          • TheGGG
            Jojo, volal jsem na sociálku, že prý k rozvoji potřebuji dva Titány a bžilion RAMek. Doktor mi potvrdil, že u mě nastane výrazný pokles prostředního v*rlete, pokud nebudu hrát Crysis 4 v Ultra se 120fps. Babka na sociálce řekla že si můžu nas*at, že prý rozmazlených fracků s pc tu už běhá dost, řekla, buď konzoli, nebo logaritmický pravítko, (s tím bych si sice mohl dobře škrábat zlatou žílu...) ale šáhl jsem po konzoli. Dostali jsme příspěvky na PS3 a PS4 a tak to tu teď obhajuju. Samozřejmě bych chtěl trochu pomoct ČEZu a koupit si nějaký kompl, ale prý ne.
          • Asharak
            Nemá cenu kupovat další TV když můžeš použít společnou... *7* zbytečná komentář.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit