Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak co? Ještě se perou? :)
  • Fordzy
    Koho by to zajímalo nebo se chce dovzdělat. Historie id Software kde začínaly J.Romero a J.Carmack.
    http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/historie-hernich-spolecnosti-id-software-1
    • Děkujeme, oceníme. A kdyby si se taky chtěl dovzdělat - http://www.ujc.cas.cz/sys/galerie-obrazky/mluvnice-cestiny/index.html . Děkovat nemušíš, revanš.
      • Fordzy
        Tak si ji kup taky "nemušíš".Ale děkuji za zájem.
        • Prosím. Přece nebudem mít republiku primitivů.
          • Fordzy
            Když bude plná takových jako he/he a TheGGG, tak ano.
            • Jako paňáca svý doby, ve které se ještě drtivá většina rozhodovala, co dál dělat a stála na rozcestí vajíčka nebo kopřivy, těmahle hrama samozřejmě procházel. Ale jsem spíš na sofistikovanější záležitosti, jak jsem níže poznamenal - mimo jiné hlavně Mario, Contra a taky bych přihodil Tetris - zcela jasně ty největší milníky v herním průmyslu.
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                To jsou legendy všech legend. Co říkáš na Sonica?
            • Co by ses omlouval - PCčkář s kalkulačkovým zaměřením - je čest, jsem na to hrdý. A co jinak budeme konrétně tady řešit za hry? Referáty od subjektů s únikem mozkových buněk na téma superiornost dalšího krámu tu už svý místo dostaly, ne?
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                Tak třeba, hrál jsi Doom,Wolfenstein nebo Quake a jak se ti líbily?
            • A podle čeho si tak usoudil?
              • Fordzy

                Reakce na příspěvek:

                Nechceš přestat řešit krav*ny a začít diskutovat o hrách? Jestli tě štve, že jsem tě nazval "PCčkář s kalkulačkovým zaměřením" mimochodem tvoje vlastní slova, tak se omlouvám.
            • Takových jakých?
  • Návod na nejčtenější a nejkomentovanější článek: 1.Přidejte kontroverzní výrok který těži z nekonenčé války PC vs. Konzole
    2.Profit !?
  • Robotron3
    Hrával jsem na PS3, mám Wii, ale po letech jsem se stejně zase vrátil k hraní na PC. Jak říká Romero. Spousta her za minimální ceny v akcích, na Steamu do 5€. A o Humble Bundle akcích ani nemluvě, kde si pořídim třeba 10 výborných her takřka zadarmo. PC hry jsou v dnešní době díky Steamu extrémně levné a to konzole těžko trumfnou.
    • Z pohledu uživatele souhlas. Z pohledu vývojáře/vydavatele je tenhle trumf právě celkem naprd, neboť ziskovost je na konzolích větší než na PC, protože se ty hry po půl roce neprodávají za tak směšné částky.
  • Romero ma dobryho harlekýna na palici...
  • restore
    Tak pouzit zrovna World of tanks ako priklad feroveho f2p je skutocne fail :D
  • God-of-War
    A ještě zapomněl dodat, že se na PC ´´prodá´´ víc her. Romero je holt starej šprýmař. Málem sem se udusil kouskem pizzy.. *1*
    • ano proda se jich vic! a co? jsi rad ze na konzole se jich proda min, ale za to mnohem draz? *1*
  • mam oboji pc a ps4 mam psat +- jednoduche jak facka pc vede o 250 procent proc levne hry lepsi vikon a grafika hratelnost ? k pc seda pripojit jojstick takze zadnej problem u ps4 tam hraju jen hry co nevichazej na pc a ps4 zapinam jen kdiz pride kamos a chce si zahrat trba hokej nebo neco pro dva jinak tu ps4 vubec nezapinam takze nevim cotu resite
    • Nevichazeji, kdiz, vikon.... K tomu neni co dodat :-D
    • Zapracuj raději na jazyku českém, jojsticku :P
      • Asharak
        Alespoň napsal rozumný komentář *7*
        • Rozumný komentář? Stejně jako tahle diskuze, rozumný!? Hadáte se tu jak malý děcka o hovnech...
          • Asharak
            Ano.
        • TheGGG
          Aha, rozumný = to co rádi slyší PC hráči. Lol
          Mohl bych to napsat obráceně a bez chyb, ale to bych byl za trolla.
          • Asharak
            Tohle že rádi slyší PéCé hráči? Asi si nepamatuješ diskusi, kde PC hráč brečel, že je k tomu co napsal konzole zbytečná? *6*
  • A kvalitou :) a tím pádem omezený hardware pouze financemi. Taky nemají multiplayer za který se platí!!!
    • Neboť se zde nedá trapně upravovat tak: (PC hry) nemají multiplayer za který se platí!!!
      Doufám že na steamu bude ROMERO SALES a všechno za 5-10 euro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit