Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozumny narok, to je hodne relativni zalezitost. Jak by to asy bezelo na mem novem hypermodernim desktopu s i5-5200U a s HD 5500? Myslim ze moc dobre ne a na PS4 mi to pobezi lepe, prestoze ta konzole je za 10 kKc, kdezto ten muj desktop za 16 kKc.
    • Evidentne mas talent na kupovani kvalitniho hw. Tvoje PS4 i tenhle "desktop" jsou unikaty za skvelou cenu.
    • jj, protoze U je desktopovy procesor.
  • https://www.youtube.com/watch?v=Dbq5LNYgMJM fakt giganticky rozdil mezi i5 a i7 lol kdyz si nataktuju i5 tak je rozdil velmi nizky vs i7 mam uz 6 let i5 750 nataktovanou na 3.6ghz a zatim hraju bez problemu
  • Haha, jestli tohle je průměrné PC, tak Zaklínače 3 rozjedete i na podprůměru...
  • Hnisavec
    i7 Ram 8 GB a grafika 3 GB sú rozumné nároky? Bethesda proste hodí lacný konzolový port na PC nech sa s tým železo za 1500 eur nejako vysporiada. Komponenty v hodnote 4 PS4 a bude to mať takmer identický výkon...max si PCčkári primárne konzolové textúry upscalujú umelo na vyššie rozlíšenie a budú to mať o 5,5 % ostrejšie na tých pidi monitoroch
    • skôr by som sa smial ze ta kvalita ktoru PS4 rozbehne za 400 eur, tak na tu istu kvalitu potrebujes zelezo za 1500 :D a to uz nieje sranda...skor PCckaroch lutujem lebo za menej penazi maju konzolisti rovnaku kvalitu...btw kopec hier na konzolach vyzera lepsie ako na priemernych PC takze o lacnych portoch mzoes leda tak snivat...skor su lacne porty PC
      • Myslis star wars battlefront, ktery nejede na PS4 ani na full hd. PS4 ma vykon jako pocitac za 15 000 tisic.
        • FHD na TV neni potreba, na rozdil od monitoru. Pochopte uz konecne, ze 40" TV z 2,5 metru poskytuje stejne jemny obraz jako 4K monitor 24" z pul metru. Dokud PC hraci nebudou mit bezne 4K, tak zvedani rozliseni na konzoli neni aktualni.
          • 40" TV z 2,5 metru poskytuje stejne jemny obraz jako 4K monitor 24" z pul metru

            Troling nebo diagnóza? :D
            • del0
              Diagnóza, protože tenhle diletantský blud tu omýlá už pěkně dlouho. *7*
      • Tu bude asi zbytočné vysvetľovať, že PC väčšinou slúži nie len na hranie, že? Okrem toho, čo konzolista ušetrí na "železe", to si pekne doplatí na hrách.
        • MrSanta
          No sorry, ale PC hráč ma počítač na hraní. Na ostatní normální domácí věci těžko užije sestavu za cca 25.000. Tímhle bych moc neargumentoval.
          Ohledně her - záleží na tom kolik her ročně koupí a jestli kupuje novinky. Pořizovací cena konzole cca 10.000 kaček. Na herní PC bych to viděl aspoň na těch 25.000. Jestli se teda nespokojí s nějakou pouťouvou skříní a nechce aby PC dělalo randál jak stíhačka.
          Takže rozdíl v pořízení zhruba 15.000. Řekněme, že novinka na konzoli přijde o cca 800 dráž. A to přeháním. Tak to máme bezmála 20 novinek, než prožene peníze ušetřené z nákupu. A to ještě neberu vůbec v úvahu možnost na konzoli hru šoupnout do bazaru. Nemyslím, že hraní na konzoli by se nějak výrazně prodražilo.
          • A i ten vlastník konzole obvykle má i PC nebo notebook na kancelářskou činnost za nějakých 15K, takže si to odečti a jsme na nule.
            • MrSanta
              Zamýšlím se nad tvrzením, že levnější konzole se nevyplatí, protože za hry utratíš víc.
              Jestli má doma konzolový hráč ještě notebook je putna.
              Stejně tak má spousta lidí doma k hernímu PC ještě notebook. Taky může používat na tyhle věci notebook nebo PC svého životního partnera, nebo z práce.
              Já se taky neobírám tím, jestli ti na celej cyklus konzole vydrží herní PC bez upgradu.
            • jj, a pak tady pokrytecky pisou klavesnici, misto aby predvedli svuj packovaci typing of the dead skill *5*
    • Na doporucenej konfiguracii to bude pravdepodobne fungovat aj s narocnejsimi modmi a to bude graficky uplne inde ako na konzolach. Podobne to bolo so Skyrimom
    • Slovácko sa nesúdí......
      • Slovacko je na uzemi CR...detail...
    • Víš každý není jak to říct s.... jako ty. i7 potřeba není, 8gb ram dnes má snad každý a kdo ne, otázka 1500kč (rozdíl 2 dražších hry na konzolku) Grafika, aby jsi se dostal na vizuální úroveň zole, stačí kdejaký mainstream na to rozlišení a fps v jakém to tam pojede. Takže zase můžeš jít trolit jinam ty pako.
  • konečně lepší video než to co ukazovali na Gamescomu... musim říct, že se mi to docela libí, grafika sice zádnej zázrak, textury vyblitý... ale vzhledem k novým možnostem co půjde ve hře dělat, to vlastně ani nevadí... dokonce bych řekl že to je lepší, než kdyby to bylo jen jako trojka s lepší grafikou...

    každopádně mi tam strašně chybí coop... sakra ve více lidech by to bylo naprosto božííí... :)
  • Meznia
    Mně přijde přestřelená hlavně ta i7 v doporučený konfiguraci vzhledem k těm ostatním komponentům. V nejbližší době jdu do kompletního upgradu a o i7 jsem výhledově vůbec neuvažoval, pokud se budu chtít vejít do 40 a nevyhodit 2-3 tisíce zbytečně. Názor někoho, kdo tomu rozumí?
    • Pokud máš PC jen na hry, tak je i7 zbytečnost. Raději ty peníze vraž do výkonnější VGA, nebo si zvyš komfort investicí do kvalitních perifierí, monitoru nebo většího SSD.
    • zkus treba pctunning.cz
  • tak samozrejme stačí vypnout nejake kraviny a nehrát ve fake hd rozlišení 1900x1200, ale prejít na 1680x1050 nebo nižší (zeptejte se očare nebo čtete herní manuály že se ma preferovat menší obrazovka) v nastaveni ktere umele navyšují vykon a zahrajete si i na 5 let stare karte jako 560Ti, což je i v dnešní dobe sôušný strední mainstream. Hlavne když to beží na 10 let starem enginu že ano
    • To je rozumnej přístup. Mám 22" 1680x1050. S GTX660 jedu hry bez AA a plynulost je zatím vyhovující (i5 oc 4GHz)
  • No ja mam asi dva tydny zpet nove postavene PC - i5 6660k +msi r9 380 a samozrejme jsem se hned vrhnul na Fallouta 3 (poprve). Bohuzel po 22 hodinach hrani na to uz vubec nemam chut. Ta hra je strasne genericka, nudna, monotoni a repetitivni. Jelikoz F4 dela opet Bethesda, ktera dela vsechny sve hry stejnym zpusobem, bude to stejne jak Morrowind, Oblivion, Skyrim a Fallout 3. Ze k tomu pridali Minecraft me u Falloutu opravdu nezajima, ja sandbox ve svete Falloutu nepotrebuji. Bethesda neumi delat pribehy, ktere zaujmou a Fallout 4 kupovat urcite nebudu do te doby, nez to vyzkousim piratske. F3 kupovat byl taky omyl.

    Morrowind a Skyrim me sice bavily, jenze do toho jsem sel s tim, ze to je zkratka hriste pro hrdiny a nic vic. U Falloutu mi to nestaci.
    • morrowind a oblivion byly dobre hry. pak se tam vymenilo vedeni tímu
      • Howard vede tym od Morrowindu a najdes ho i daggerfallu, takze se nemenilo nic.
        • pochybuju že howard keca do detailu hry, možna tak delal drive ale ted už to asi nedela. na to tam maji pozici vedouciho vyvoje, vedouciho dizajnera atd.
    • Morrowind je zatím jediná opravdu dobrá TES hra (ty první dvě před Morrowindem jsem nehrál) a struktura toho příběhu byla dost zajímavá i ten svět - v centru vulkán, proroctví temných elfů atd
      To ostatní je přesně jak píšeš "strasne genericka, nudna, monotoni a repetitivni" zábava. A nejhorší je, že jde od 10-ti k 5-ti

      Morrowind > Oblivion > Fallout 3 > Skyrim > Fallout 4 ?? > Argonia ??
      • Morrowind byl pro me ze vsech TES her nejhorsi...sel proti predchozim hram serie. Snazil se pusobit jako klasicke RPG. Proto se asi tolika lidem libi. Po Arene a Daggerfallu jsem koukal jako blazen co to provedli, myslim, ze jsem ho snad ani nedohral. Oblivion i Skyrim se jeste bohuzel porad drzi pri zemi, ale urcity pokrok a vyvoj smerem k prvnim dilum serie tam je.
  • Naroky sou totalni blbost jako vzdy. Posledni dobou se proste traduje RADSI napsat CO NEJVETSI NAROKY nez pak poslouchat lidi ktery maj totalne zaplneny PC blbostma ze nemaj dost RAM. NEBO ZE JIM TO NEBEZI.

    Pokud mate cistej pocitac tak naroky sou /2 nebo dokonce /4

    Takovej SW battle front HLASIL MIN 8 G RAM a doporucenych 16G ... NO a v realite HRA BERE 1.5

    Proste v dobe kdy kazdy blb ma PC a v tom PC 50 viru a 100 procesu na pozadi musej vyrobci psat prehnany cisla aby si nikdo neztezoval....

    Ja osobne si myslim ze PC by pulka lidi vubec nemela mit....
    • Tak jasne, nejlepsi je napsat 8GB ram, u 32bit appky, ktera si vic nez 2 neveme.
    • a to uz ta hloupejsi pulka lidi pc nema, ted jeste odfiltrovat tu dalsi pulku z pulky a bude to ok
  • "účet na Steamu pro aktivaci"
    Ak je to podmienka, tak nekupujem. Bud GoG a ked nie tak pirat. Do mindze aj so steamom...
    • Tak aspoň že si to pirátění umíš sám před sebou ospravedlnit ;)
      • Ja si to napríklad kúpim a následne cracknem. Zaplatím rád, ale o "službu" ako steam nestojím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit