Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drizzt, otazniky (a pozor..dokonce i vykricnik)jsou ve wowku..to si trosku pletes *1*
    jinak co se ukolu tyka..nebyli nejake svetoborne ale par zapamatovatelnych tam bylo (napr. chlapek v obrazu:))
    • Oblivion obsahoval dost vela netradicnych questov. Skoda ze v temnejsom Skyrime nic podobne nie je.
      • oblivion i skyrim mel slaby questy, pamatuju si jen vyraznej na mastera thief guildy v oblivionu, ten me bavil
        • Tak teba asi nebavi styl questov v elder scrolls. To je zase ina tema. S tym ale vyvojari nic nespravia.
          • v tech poslednich dvou prave jakejkoliv styl chybel, vrchol byl ve skyrimu, kde slo zaroven bejt master ve vsech guildach zaroven
            • To bolo mozne aj v Oblivione. Styl je len vecou nazoru. Stare rpg su dnes takmer nepredajne.
      • ale jo, taky jich tam par bylo, akorat je tam takove kvantum ostatnich, ze ty originalni a zajimave v tom mnozstvi zaniknou, pripadne na ne clovek ani nenarazi
    • OK, chlápka v obraze si pamatuju, dokonce i to město, ve kterém to bylo (nevím jak se jmenovalo). Z Oblivionu si ještě pamatuju ty pekelné brány, kterých člověk musel projít 10 a jedna byla k nerozeznání od druhé
      • Stacilo zavriet 3 brany.
  • vypada to jako hra z roku 2008 ale naroky to ma 2018... bethesda stuff
    • snorgrind
      Neprestrelil si tak trochu ? Uvedomujes si ze v roce 2018 bude 780 uz vic jak 5 let stara karta *4*
      • me je to fuk, ja tu svoji 970 stejne za rok vymenim, ale proste ta hra nevypada na to, o co si rika, vzdyt to nevypada o nic lip, nez 7 let starej fallout 3
        • být tebou tak znovu nainstaluju F3 aby ses podíval, že přeci jenom je grafika podstatně jinde. navíc je to open world hra takže nemůžeš čekat grafiku z nějaké hry typu cod black ops 3, kde máš vytyčenou cestu levelem a jinak tam nemůžeš nic jinýho dělat. poslední věc je ta, že ty hw nároky sou úplně průměrný dnešním hrám, ba naopak podstatně menší než bych čekal u takhle rozsáhlé hry z roku 2015. doporučenou sestavu má dnes 90% lidí, kteří aspoň trochu něco hrají, já teda mám jenom i7 2600k, gtx 680 tf ale to sem taky kompl neupgradoval 3 roky a nemyslím si, že by mě to na max nejelo a jestli ne na max, tak s minimálníma úpravama
  • žvásty tyhle požadavky, rozebírat detailně to ani nemá cenu, realita bude opět zcela jinde, prostě uvidíme až to vyjde
  • Koukam, ze PCckari bud knouraj, ze konzole brzdi vyvoj a ze by ty PC hry byly uplne jinde nebyt konzoli, nebo zas brecej, ze hry maji moc velke naroky. Tak se uz rozsmyslete...
    • homeles8
      Tak ono je to tím, že zrovna Fallout 4 není žádnej moc vývoj vpřed, ale nároky to větší má. A to je špatně. Klidně ať udělají hru, která půjde půjde spustit (zatím) jen pár procentům lidí, ale ať je to na té hře vidět.
      • a žrát budou co?
      • presne to jsem mel na mysli vcera v bleskovkach... jen vylepsenej engine ze skyrimu, ale naroky vzrostly nasobne (protoze skyrim jsem hral na notebooku a ted mam proti tomu o dost lepsi comp, takovej median ze steam-hw-survey, jsem si rikal, jak to pofrci a ted abych se pomalu bal, jestli to zpustim, kdyz jsem na hrane minima ) *5*
      • kazdemu komu fungoval Skyrim, pobezi i tohle
    • Kdo tu kňourá? 3 uživatelé Games.cz.prx.webanonymizer.org co si nemůžou dovlit dobrý komp = PCčkáři ? Refresh 10 sekund po příspěvku a +10, pokračuj, třeba to takto někam dotáhneš.
    • to snad záleží na každém PCčkářovi ne? Někteří mají low-end compy, tak mají strach, aby jim to běželo, jiní mají high-end, takže si chtějí užít co nejlepší grafiku.
      Obecně ale platí, že hry vždycky poháněly vývoj grafických karet. Zvlášť když vyjde očekávaná pecka, tak spousta lidí si kupuje nové karty. Ani bych se nedivil, kdyby třeba nVidia dávala autorům Zaklínače 3 nějaké peníze, protože se jim zvýšil prodej, navíc Z3 byl na nVidie optimalizovaný
  • Bethesda určitě zase použije svůj osvědčený recept na hry - obří svět, krásná grafika, ale ten svět bude nezajímavý, hlavní linie i vedlejší questy budou nezajímavé, bude tam nějaká otravná varianta level-scalingu (nejabsurdnější to bylo v Oblivion, kde vám nuzák bandita chtěl oloupit o 10 zlatých a přitom běhal v obsidiánovém brnění za mega).

    Nejlepší bude počkat tak 2-3 roky, než komunita opraví bugy, udělá mody a celkově tu hru dodělá. Ovšem s nuzným příběhem to stejně nehne.
    • Taky mám obavy.. Tak snad se nesplní.
    • Jo ono je daleko vetsi zabava zachranovat po 150te chudaka elfa před ozralama jako v Pillars a k tomu cist odusevnele plakaty textu od nejakeho grafomana co se moc koukal na hru o truny a pana prstenu
      *7*
      • vidíš, ty si alespoň pamatuješ, že jsi zahraňoval Alotha před bandity (ve skutečnosti to ale nebyl Aloth, ale někdo jiný). Já si z Oblivionu ani Skyrimu nepamatuju quest vůbec žádný, protože mi pro svou nezajímavost ani neuvízly v paměti. Vím že jsem tam běhal od otazníku na mapě k otazníku na mapě, NCP řekly pár nezajímavých vět ve smyslu, dones tamto, zabij tamtoho atd. a tím to končilo. Bethesda umí udělat grafiku jako nikdo, jen by měla najmout někoho, kdo umí vymýšlet příběhy a umí psát dialogy. Skloubit Bethesdu s Pillars a byla by to dokonalá hra
        • Meznia
          Osobně preferuju hry s propracovanym příběhem, ale zrovna z her od Bethesdy si pamatuju spoustu věcí, který se mi přihodili "náhodou". Např. ve Falloutu 3, když jsem vylezl z metra a ocit jsem se pod křížovou palbou Regulátorů. Byl to fakt zážitek a v izometrickejch původních hrách se mi nic takovýho logicky nestalo. Ale souhlasim, že by to chtělo lepší scénář a hlavně víc nekorektnosti z jedničky a dvojky, i když o tom si v dnešní době asi můžeme nechat zdát.
        • TES hry mají vyborne ukoly, clovek co tvrdi ze ne to bud poradne nehral nebo to nepochopil. Ja ty hry hral stovky hodin a proste vim svoje a nema smysl me presvedcovat o opaku, a kazdeho kdo tvrdi co ty mam za ignoranta který vi houby z octem. *3*
          • jojo
            https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/a1/f3/94/a1f394392fe4961fcbfab909e30b74d9.jpg
            • A co se ti na tom nezda? vazne si myslis ze kdybys nekde na venkove vlezl babe do kurniku a zabil ji tam slepice ze ji to bude jedno..pravdepodobne by si stravil noc nekde na fizlarne:) A tak nejak kdyby si zabil třeba vzteklého medvěda v lese bylo by to babe vicemene jedno :)
        • ve skyrimu ani oblivionu nebyly na mape zadne otazniky
  • Vypadá to jak hnůj a má to větší nároky než vědmák.

    To se Bethesda zase zřejmě vytáhla s optimalizací.
    • Tvůj xicht vypadá jako hnůj
  • Prej minimum i5 *1* *1* *1* ten engine bude rad, kdyz zvladne vubec ty 4 jadra *2*
    • Právě proto potřebuje veliký výkon na jádro v čemž Intel exceluje. Na AMD to zase nepojede, ach jo.
    • Keyz
      *15* Přesně.

      To jsem zvědav co z toho vyleze.
  • Tak to jde, jsem v červenci upgradoval grafárnu na GeForce GTX750 (kvůli Zaklínači 3), tak to bude v klidu.
    • Jo, budes v klidu protože v konzolich není o nic moc lepsi karta nez mas. A 325x MSSSFFFAAA zaplej samo mit nemusis, na to je pak třeba ta karta za 20 000 *7*
    • Tak to nebude moc v klidu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit