Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je rozumnej přístup. Mám 22" 1680x1050. S GTX660 jedu hry bez AA a plynulost je zatím vyhovující (i5 oc 4GHz)
  • Slovacko je na uzemi CR...detail...
  • A i ten vlastník konzole obvykle má i PC nebo notebook na kancelářskou činnost za nějakých 15K, takže si to odečti a jsme na nule.
  • Minimálně ne oficiální. Možná časem někdo češtinu vydá. Ale rychlejší bude se naučit anglicky :)
  • To bolo mozne aj v Oblivione. Styl je len vecou nazoru. Stare rpg su dnes takmer nepredajne.
  • jj, protoze U je desktopovy procesor.
  • MickeyMutant
    Čeština ke čtvrtému Spadu nebude: https://www.facebook.com/CenegaCZ/photos/a.124176950992536.25545.122497297827168/872313279512229/?type=1&theater
  • del0
    Diagnóza, protože tenhle diletantský blud tu omýlá už pěkně dlouho. *7*
  • stay calm, keep english
  • Ristoro
    No a kde jsem použil spojení gigantický a hry v 1 kontextu? Napsal jsem, že je velký rozdíl mezi 4 a 8 thready a že se směju lidem, kteří píšou že i7 je zbytečná na hry. Nikde jsem nenapsal i7 má gigantický nárust výkonu oproti i5 ve hrách. A do budoucna je to prostě výborný procesor, hry nepoběží pořád na 4 threadech.
  • v tech poslednich dvou prave jakejkoliv styl chybel, vrchol byl ve skyrimu, kde slo zaroven bejt master ve vsech guildach zaroven
  • 40" TV z 2,5 metru poskytuje stejne jemny obraz jako 4K monitor 24" z pul metru

    Troling nebo diagnóza? :D
  • Tak silnou kartu typu 980 využiješ i na fullhd, zaprvé ti dovoli u spousty her bušit i vyhlazování a vydrží ti výkonově dýl. Všechno je to o penězích. AMD bohužel mívá tyhle dropy občas, skaven a jemu podobní ti budou tvrdit, že ne, je to hra od hry, ale děje se to. U testů se vždycky dívej na minimální fps (a vybírej testy, kde to měří), k čemu mi je, že v grafu je 70fps, když to občas padá někam na 40, to radši 60fps a propad nanejvýš na 50 u hodně náročných scén(příklad, chápeš jak to myslím).

    Je to čistě na tobě a na penězích, pokud si to můžeš dovolit, klidně 980 kup, pokud chceš ušetřit, kup 970 a nebo jak jsem psal počkej do příštího roku, záleží co všechno máš teď v plánu hrát, jestli třeba i zpětně nějaký starší náročnější hry, tak je blbost čekat do příštího roku, to je jasny. Záleží na tvém úhlu pohledu, taky se na to můžeš podívat stylem "na co čekat, žijeme jednou, kdo ví co bude za rok, kupuju" a pak třeba tu 970 prodat a připlatit si na lepší.
    Někteří to tak dělají, že si každé třeba 2 roky doplatí na aktuální hajend a jsou vysmátí. Dneska, pokud máš solidní procesor, tak v podstatě stačí jen měnit grafiky a furt jedeš v supr kvalitě.
  • Chtěl bych se jen někoho z vás zeptat jak to vypadá s českou distribucí,konkrétně s čs titulky budu moc rád za odpověď
  • Ve videu byla postava v helikoptéře, pokud se nepletu, tak uvidíme...
  • škoda že tam nebudou auta jako v mad maxovi nebo motorky nebo letani na vertibirdu. vubec bych se nezlobil kdyby tam byl i tank. vzdyt tohle do falloutu patri a bylo to už i ve dvojce nebo tactics
  • pochybuju že howard keca do detailu hry, možna tak delal drive ale ted už to asi nedela. na to tam maji pozici vedouciho vyvoje, vedouciho dizajnera atd.
  • Hodně zalezi i na te optimalizaci, no. Treba Mad Max mi jede nádherně na vysoký detaily se vším moznym zapnutym a vypadá to nádherně a dokonce to bezi i v 50 snímcích, což mi prijde fakt slusny :)
  • FHD na TV neni potreba, na rozdil od monitoru. Pochopte uz konecne, ze 40" TV z 2,5 metru poskytuje stejne jemny obraz jako 4K monitor 24" z pul metru. Dokud PC hraci nebudou mit bezne 4K, tak zvedani rozliseni na konzoli neni aktualni.
  • A co se ti na tom nezda? vazne si myslis ze kdybys nekde na venkove vlezl babe do kurniku a zabil ji tam slepice ze ji to bude jedno..pravdepodobne by si stravil noc nekde na fizlarne:) A tak nejak kdyby si zabil třeba vzteklého medvěda v lese bylo by to babe vicemene jedno :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit