Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oblivion i skyrim mel slaby questy, pamatuju si jen vyraznej na mastera thief guildy v oblivionu, ten me bavil
  • Tak aspoň že si to pirátění umíš sám před sebou ospravedlnit ;)
  • Pokud máš PC jen na hry, tak je i7 zbytečnost. Raději ty peníze vraž do výkonnější VGA, nebo si zvyš komfort investicí do kvalitních perifierí, monitoru nebo většího SSD.
  • Meznia
    Osobně preferuju hry s propracovanym příběhem, ale zrovna z her od Bethesdy si pamatuju spoustu věcí, který se mi přihodili "náhodou". Např. ve Falloutu 3, když jsem vylezl z metra a ocit jsem se pod křížovou palbou Regulátorů. Byl to fakt zážitek a v izometrickejch původních hrách se mi nic takovýho logicky nestalo. Ale souhlasim, že by to chtělo lepší scénář a hlavně víc nekorektnosti z jedničky a dvojky, i když o tom si v dnešní době asi můžeme nechat zdát.
  • zkus treba pctunning.cz
  • Morrowind byl pro me ze vsech TES her nejhorsi...sel proti predchozim hram serie. Snazil se pusobit jako klasicke RPG. Proto se asi tolika lidem libi. Po Arene a Daggerfallu jsem koukal jako blazen co to provedli, myslim, ze jsem ho snad ani nedohral. Oblivion i Skyrim se jeste bohuzel porad drzi pri zemi, ale urcity pokrok a vyvoj smerem k prvnim dilum serie tam je.
  • Meznia
    Mně přijde přestřelená hlavně ta i7 v doporučený konfiguraci vzhledem k těm ostatním komponentům. V nejbližší době jdu do kompletního upgradu a o i7 jsem výhledově vůbec neuvažoval, pokud se budu chtít vejít do 40 a nevyhodit 2-3 tisíce zbytečně. Názor někoho, kdo tomu rozumí?
  • tak samozrejme stačí vypnout nejake kraviny a nehrát ve fake hd rozlišení 1900x1200, ale prejít na 1680x1050 nebo nižší (zeptejte se očare nebo čtete herní manuály že se ma preferovat menší obrazovka) v nastaveni ktere umele navyšují vykon a zahrajete si i na 5 let stare karte jako 560Ti, což je i v dnešní dobe sôušný strední mainstream. Hlavne když to beží na 10 let starem enginu že ano
  • hlavne neposlouchejte lidi jako LV ty karty maji skutečnej vykon nekde jinde ale proste ty karty se musejí prodat proto ten marketing.
  • a žrát budou co?
  • morrowind a oblivion byly dobre hry. pak se tam vymenilo vedeni tímu
  • Morrowind je zatím jediná opravdu dobrá TES hra (ty první dvě před Morrowindem jsem nehrál) a struktura toho příběhu byla dost zajímavá i ten svět - v centru vulkán, proroctví temných elfů atd
    To ostatní je přesně jak píšeš "strasne genericka, nudna, monotoni a repetitivni" zábava. A nejhorší je, že jde od 10-ti k 5-ti

    Morrowind > Oblivion > Fallout 3 > Skyrim > Fallout 4 ?? > Argonia ??
  • ale jo, taky jich tam par bylo, akorat je tam takove kvantum ostatnich, ze ty originalni a zajimave v tom mnozstvi zaniknou, pripadne na ne clovek ani nenarazi
  • No ja mam asi dva tydny zpet nove postavene PC - i5 6660k +msi r9 380 a samozrejme jsem se hned vrhnul na Fallouta 3 (poprve). Bohuzel po 22 hodinach hrani na to uz vubec nemam chut. Ta hra je strasne genericka, nudna, monotoni a repetitivni. Jelikoz F4 dela opet Bethesda, ktera dela vsechny sve hry stejnym zpusobem, bude to stejne jak Morrowind, Oblivion, Skyrim a Fallout 3. Ze k tomu pridali Minecraft me u Falloutu opravdu nezajima, ja sandbox ve svete Falloutu nepotrebuji. Bethesda neumi delat pribehy, ktere zaujmou a Fallout 4 kupovat urcite nebudu do te doby, nez to vyzkousim piratske. F3 kupovat byl taky omyl.

    Morrowind a Skyrim me sice bavily, jenze do toho jsem sel s tim, ze to je zkratka hriste pro hrdiny a nic vic. U Falloutu mi to nestaci.
  • a to uz ta hloupejsi pulka lidi pc nema, ted jeste odfiltrovat tu dalsi pulku z pulky a bude to ok
  • Stacilo zavriet 3 brany.
  • Oblivion obsahoval dost vela netradicnych questov. Skoda ze v temnejsom Skyrime nic podobne nie je.
  • Naroky sou totalni blbost jako vzdy. Posledni dobou se proste traduje RADSI napsat CO NEJVETSI NAROKY nez pak poslouchat lidi ktery maj totalne zaplneny PC blbostma ze nemaj dost RAM. NEBO ZE JIM TO NEBEZI.

    Pokud mate cistej pocitac tak naroky sou /2 nebo dokonce /4

    Takovej SW battle front HLASIL MIN 8 G RAM a doporucenych 16G ... NO a v realite HRA BERE 1.5

    Proste v dobe kdy kazdy blb ma PC a v tom PC 50 viru a 100 procesu na pozadi musej vyrobci psat prehnany cisla aby si nikdo neztezoval....

    Ja osobne si myslim ze PC by pulka lidi vubec nemela mit....
  • me je to fuk, ja tu svoji 970 stejne za rok vymenim, ale proste ta hra nevypada na to, o co si rika, vzdyt to nevypada o nic lip, nez 7 let starej fallout 3
  • jojo
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/a1/f3/94/a1f394392fe4961fcbfab909e30b74d9.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit