Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve všední den v 9 hodin večer? Hospoda není možná a na ten večerní pokec to je parádní background.
  • Opravdu si kvuli takove kravine chce nekdo davat do PC tu s*cku Win10? Jako nerikam, kdyby to byla nejaka megabomba a nebo tech her bylo vic, ale takhle to fakt nema cenu.
  • To je skvela rada, ale praci s group policies bych neresil na hernim webu, protoze pokud toto nekdo opravdu resi, tak nebude hledat odpovedi na hernim webu, ale vygoogli si info na specializovanejsich strankach, kde najde navod a vse potrebne.
  • Budoucnost hrani jsou konzole. Ne, ze bych je miloval, ale uz rok cekam, az s budu moct koupit grafickou kartu za normalni cenu a nic. Bud nejsou, nebo jsou za takovou cenu, ze za to mam ty konzole dve...
  • Ja bych se.nebal nazvat tuto "hru" jako podvod na lidi .
  • Dávali jen 7/10, takže je MT považuje za spammery.
  • SixThe9th
    Ok, tak tedy poporade:

    1.) Jako nejambicioznejsi projekt hru oznamil sef studia na lonskem E3.
    2.) Rare neslibil hru - s pribehem, progresem postavy ci ziskavani hernich vyhod nad ostatnimi hraci coby odmenu za straveny cas ve hre, napr.
    3.) Prijde mi ponekud podivne, ze se pirat stane piratskou legendu sbiranim kurat a vykopavanim truhel s poklady, nejak mi tam z toho prunik souslovi piratska legenda nevznika, ale budiz, to bylo jen takove rypnuti.
    4.) To co ty povazujes za progres, je ale spise iluze progresu a vubec se tim nerozlisuje kvalitativni rozdil v hrani. Preci to jestli jsem na levelu 20 nebo 30 nebo 40 prece zpravidla nijak vyrazne neodlisuje kvalitu hrani. Grind je grind nekde je to pachteni se po lootu a lepsim vybaveni statistikach a nekde zase za reputaci, ktere muze a nemusi odemknout end game obsah SoT/Elite. Jenze ve vysledku jde o tu samou repetetivni a nezabavnou cinnost vedoucich k jakesi odmene, kterou ihned strida pachteni za novou. To je jedinou motivaci a moznou zabavou grindu, a tohle pachteni je v podstate forma gamblerske zavislosti, iluze zabavy prameni z touhy po nejake materialni odmene., pricemz nezazivna a repetetivni podstata ukolu je stale stejne nudna. To srovnani je tak naprosto trefne.
    5.) Jenze kde WoWko je jen o sysleni statistik a predmetu, SoT od toho upousti presne tim, nad cim ty se tolik pozastavuje a tusim, zes SoT ani nezkousel. Protoze napsat takovou hovadinu, cos ted napsal, to chce uz vazne pokrocily stupen ignoranstvi anebo trollingu, netusim kam presne to zaradit. Autor recenze nehodnoti kolik bzundy si zazil s kamarady. On si zazil dost legrace sam, s cizimi, s nahodnymi, s kamarady, zkratka s kazdym. Jen s kamarady je to logicky, jako kazda kooperatvni cinnost asi nejlepsi. A v tom to vezi. Ta hra je predevsim o interakci s ostatnimi v ramci piratskeho piskoviste. - Jeden chce hrat solo a mirumilovne si grajndit truhlicky, dalsi se spaktuje s partou pratel a radost mu prekazi, dalsi se rozhodnout oblehat pevnost s jinymi, do toho se vlozi nekdo dalsi, zacne poradna mela vsech proti vsem, pak nekdo ukradne klic ke sklepeni s poklady a uplave kamsi stranou, a ukryje jej z dohledu, aby pak vsechny vypekl. A kdyz uz si mysli, ze ma vyhrano, jeho poklady obtezkanou kocabku prepadne cestou k pristavu Kraken...atd. Kazde vypluti prinasi nove dobrodruzstvi. A je uplne jedno jaky ma kdo herni styl, i ten nejvetsi vyznavec repetice si tu diky ostatnim hracum svuj klid neuzije.

    6.) hra ma nekonecny generator piratu, takze ta poznamka je trochu licha. Krom hracu je ve hre cela rada variaci toho jednoho nepritele a na kazdeho plati neco jineho. To sis taky takhle stezoval u Left 4 Dead anebo Dead Island, ze tam jsou jen zombici? :) Navic obsah vcetne endgame, novych nepratel a fury dalsich veci bude pravidelne pribyvat, ale tohle nebylo predetem stavajici recenze. A ten progres, prosim te, jeste jednou - Ta hra je od zacatku koncipovana stylem, ze kdokoli do ni vstoupi muze ihned hrat. Zkusenejsi hrace odlisis akorat tim, ze maji od pohledu drazsi vybavu a napaditejsi vybavu a opravdovy level dovednostni, ne jen dany nejakou statistikou. A presne tak je ta hra nejzabavnejsi. Uznavam, ze neni pro kazdeho a urcite ne pro hrace co hledaji piratske WoWko, ale urcite jde o plnohodnotny titul a sedmicku ma dle meho zaslouzene. Pokud se naplni potencial, hodnoceni se muze vysplhat jeste mnohem vyse. Za sebe jsem rad, ze se Rare pokusili udelat neco jinak a zabavneji nez je bezne zvykem,...but haters will always hate c'est la vie. Howgh
  • Minimalne u Pro verze jdou ty aktualizace zakazat uplne (stahovani, zjistovani, instalovani) a jednotlive buildy/aktualizace si pak muzes stahovat a instalovat rucne. Jen je potreba na to pouzit group policy editor (gpedit.msc), v novych "ovladacich panelech" neni zdaleka vse. Tady info text primo z group policy editoru u polozky "Konfigurace automatickych aktualizaci", kdyby mi nekdo neveril:

    Je-li stav pro tuto zásadu nastaven na Zakázáno, je nezbytné všechny aktualizace, které jsou k dispozici na webu Windows Update, stáhnout a nainstalovat ručně. K tomu je třeba vyhledat službu Windows Update pomocí nabídky Start.
  • Dovolim si nesouhlasit, minimalne v Pro verzi Win10 lze ty aktualizace nastavit velmi detailne pomoci group policy (gpedit) ... v tom novem "ovladacim panelu" to samozrejme nenajdete. Na svem pracovnim ntb mam ty aktualizace zakazane uplne (nic se nestahuje a neinstaluje samo, ani to neni casove odlozene), jednotlive buildy si stahuju a instaluju rucne, pokud chci. Imho to co tu pisete je blbost, minimalne v podnikove sfere je nutne ty aktualizace nejak sefovat a MS na to samozrejme mysli.
  • Skull and bones
  • jabbo126
    To se vyblbneš i zadarmo a jinde...
  • jabbo126
    Souhlasím s tebou - akorát bych ani neřekl, že si to recenzent nějak moc obhájil - to že se bavím s kamarádama, to jsem se dovedl bavit i u uplných kravin, které s touto hrou nemají nic společnýho. To podle mě není obhajoba na úrovni recenzenta games.
  • jabbo126
    Já mám kamarády - nesházíme se každý týden, ale když už se sejdeme je to parádní akce, které bych dal kdykoli 10/10 :-). Nemám nic proti virtuálnímu pískovišti, kde se můžeme potkat, ale nebudu za ní platit 60€, když si mnohem víc užijeme třeba i za stejné peníze, ale někde jinde a naživo. A když to nejde naživo, existuje spousta on-line pískovišť, kde se můžeme vyblbnout třeba i zadarmo. V žádném případě do tebe nechci jít, jenom to co říkáš, úplně nepadá na úrodnou půdu.
  • jabbo126
    Nevšiml jsem si, že by Rare považovali SoT za nejambicioznější projekt, ale to mi nejspíš uniklo. A celkově ten první odstavec moc nechápu - "Ale tohle Rare neslíbili" Dále - dosáhnete-li nejvyší reputace stáváte se "pro mě nepochopitelně" pirátskou legendou, opět vůbec nechápu co je na tom nepochopitelné. "Ale ruku na srdce..." jo je to ve všech MMO, ale v těch ostatních MMO má hráč neustále nějaký progres - někoho to grindování může bavit, tady není ani to, takže srovnávat hru třeba s WoW je podle mě dost nemístné. Označit hru za emergentní je taky dost troufalé - jak už tu bylo zmíněno, ač se to zdá neuvěřitelné, přirovnání k pokročilejšímu a vychytanějšímu chat roomu, kde se mohou hráči vyblbnout s kamarády je celkem na místě. "Nikdo vám nediktuje co máte dělat" - potíž je v tom, že nemáte moc co dělat. Párkrát se ožerete a zahrajete si hru "Kdo se první dostane na palubu lodi v podroušeném stavu", pobijete pár kostlivců a užijete si krásné vody. A potom co? Není pak zábavnější zajít s kamarádama do skutečné hospody? Já osobně na číselné hodnocení vůbec nedám, ale tady mi tak nějak nedá než nesouhlasit. Autor recenze hodnotí podle toho kolik bžundy si užil na moři s kamarády. A znovu, mnohým eskapádám s kamarády v hodpodě bych dal klidně 10/10, prostě protože to jsou kamarádi. Ale oběktivně - i v rámci recenzí, které samozřejmě nikdy být uplně objektivní nemohou - bych dal maximálně 5/10. Připadá mi to jako takové No Mans sky na moři a ještě víc než zmíněný titul mě to mrzí, protože to má ohromný potenciál a mohlo to být i vzhledem k délce vývoje dost zásadní. Zklamání z toho, že si ani nemůžete udělat vlastní postavu, i když to algoritmus zjevně umí, že tam není žádný progress, jeden typ nepřítele, nádherné ostrovy, které jsou ale absolutně prázdné ... hrozné zklamání. Mrzí mě to. Za 15€ jako fajn playground pro kamarády, bych to bral. Ale za plnohodnotnou hru to nepovažuju.
  • Jen taková rada do budoucna. Když trollíš, tak se vyhni obratům, které prozradí, že je ti 13 let, jako je např. "a teď pls pojďte do mě brečky, stejně nemáte co dělat".
  • Vlastně je to složité. Já pár dobrých kamarádů mám, z toho pár co nějaké ty hry hrají - občas se i sejdem časově - a pak nastává ten hlavní problém... každý by jsme rádi hráli něco jiného :-D Jeden by nejradši hrál jen střílečky alá call of duty... jeden je zase na mmo alá wowko.. další zase "malé hry" u jednoho počítače s gamepady... no a já bych rád zase survivaly alá the Forest třeba. Až je mi z toho někdy smutno :( Navíc ten největší hráč jsem z nich já, a hraju s nima všechno... :-D
  • Líbí se mi slovo "emergentní", dřív by řekli "bavte se sami" :)
  • Už se těším na recenzi dalšího titulu, který bude setřen díky nedostatku obsahu . To bude paráda.

    Hraní s přáteli moc nejde brát jako relevantní argument, protože pak by se to dalo aplikovat všude. Stačí vytvořit engine s pár nástroji a hodit tam partu lidí ať si blbnou, ale bude se ještě jednat o hru? To už je na každém.
  • Základ hry super, první hodiny s partou vyvolali nezapomenutelné momenty. Působí to na mě jako jít do hospody s kámošema. Je to super pár hodin, ale trávit tak celé dny, tak je začnu nesnášet :D Jednou za čas s klukama rád zajdu zablbnout za těch 150 Kč na měsíc :-) Ta cena při normálním nákupu, to bohužel sráží.
  • Blbost. Lidi, co mají kamarády, nehrají hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit