Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednoduše řečeno většina z lidí co tady komentuje nemá ani jednoho natož tři kamarády se kterými by mohli hrát a bavit se, nikdo vás nemá rád,i vaši rodiče vás zavrhli,váš pes se za vás stydí :) 7/10 bomba,a teď pls pojďte do mě brečky, stejně nemáte co dělat :D
  • můžeš v nastavení wifi zapnout metred connection a pak to updaty nestahuje, jako když bys byl třeba na mobilním připojení, ale důležité security updates to stáhne i tak ty zakázat nejde
  • 4/10 max, Snickers trochu ujel
  • finální produkt je stejnej jako ten insider program do ktereho nas pousteli. neni tam co delat - nikdy nebylo. totálně prázdná, krásná mapa. ta známka je špatnej vtip. za mě 2/10
  • Tak PUBG je taky solo nehratelna slatanina kde korat kazde sedi na hajzlu s brokovnicí. Pritom s kamaradama je to sranda a zábava.
  • Tak to je síla... Zku*** MS...
  • SixThe9th
    Kazdy, kdo to ma si stezuje, aha.Tak to potom jo.
  • Jack1947
    Co si má číst na recenzi která s tou známkou prostě smysl nedává protože každý kdo to má si stěžuje na to stejné tedy hru bez obsahu ?
  • SixThe9th
    No ja bych rekl, ze hra urcena vyhradne pro multiplayer, bude s kamarady urcite fajn:) Zaroven si myslim, ze by nebylo na skodu si precist celou recenzi a nejen zlomek verdiktu. Pak mozna argument 'hra zaujme jen tim' nebude uz tolik tizit ;)
  • jeanczarny
    Argument "s kamarády je to fajn" vždycky trochu kulhá. Pokud ta hra zaujme jen tím, proč bych si tu zábavu s kamarády neužil v nějaké hře, která je skutečně dobrá...
  • Oceňuji, že si Mars tu známku v textu obhájil, ale s recenzí nejde souhlasit. Mám pocit, že by se s kamarády stejně bavil i ve VR chatu, za který se nemusí platit 60$.
  • Jednoducha odpoved je ze ne, ale do urcite miry muzes par veci ovlivnit. Pro zacatek je dobre rici, ze Pro verze Win 10 ti nabizi moznost updaty odlozit na pomerne dlouhou dobu, tuto moznost mas v ramci home edice pouze na nekolik hodin, potom si proste Win aktualizaci vynuti a restartuje se. Potom je dobre zminit, ze tam zadne zatrhavani pro vyber updatu pri instalaci neni, ale muzes jednotlive, ktere nechces, nasledne odinstalovat.
    Na zaver jen takova mala rada, pokud se ti nejak tyto a jine praktiky nelibi, porid si novy disk pouze pro tento system jenom na nove hry, nechej ho aktualizovat a delat si co chce. Na zbytek si nechej sve Win 7, kde uz to mas osefovane.
  • Nechapu ty minuska. Normalne jsem se zeptal a treba se pletu. Ale nechci mit v PC system ktery se sam proti vuli zakaznika nainstaluje a pak mu vynucuje dalsi stahovani kdovi ceho, co ja nepotrebuji a nechci. Dokonce jsem cetl ze jsou na soudu v USA uz proti tomu zaloby.
  • No jestli to bereš, že se s kamarády musíš na hru 100% soustředit, tak ano, za chvilku tam nemáš co dělat. Ale pokud bys to hrál odpočinkově, tak se nádherně vyblbneš.
  • Ale co tam chces s tema lidma delat. Jednou za hodinu uvidis jinou lod, tak ji napadnes, a muzes dalsi hodinu cekat, nez nekoho potkas. Jako videl sem stream kde se dve posadky nahanely asi hodinu, ale to je tak max co te to bude bavit. Protoze jediny PROC je sysleni oblecku, a ty si nasyslis za 2-3 hodky i sam. Neporidis si zadnou lepsi vybavu, lod, nepostavis nejakou zakladnu, proste NIC.
  • Odpoved je Ne a Ne, ale muzes znemoznit tem widlim se pripojit k M$, ale si pis, ze zrovna tohle si bude kontrolovat, ze mas posledni verzi, a kdyz ne, tak se to odmitne spustit.

    BTW: To se chces kvuli tem 3 hodinam nez te to zacne nudit zaobirat desitkama?
  • Nahodnej event kterej ma ve hre ve vysledku uplne nulovej vyznam je spoiler? :D
  • No man sky me bavilo asi tak 10x dyl a i toho obsahu melo vic hned po vydani ... to asi k hodnoceni staci. Ta hra je strasne prazdna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit