Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rare už nie čo bývalo.
  • 7/10 hře , která v podstatě nemá pořádnej herní obsah jako vtip dobré pokud to autor myslí vážně tak fakt ne.
  • Jack1947
    Prosímtě to že máš ty problém ještě nezamená že to tak má každý druhý. Hn us to možná je ale budoucnost hraní.
  • Miluju jak je největší spoiler a vrchol hry hned thumbnailu recenze
  • to jenom neznas mistni zpusob hodnoceni, kdy 7 je v podstate odepsana hra
  • Odulin
    4 večery přes gamepass byly nádherný...ale působily spíš jak slušnej early access. Tu myšlenku coop zážitku chápu, ale já bych uvítal itemy, čísla nebo aspoň honbu za lootem, crafting, cokoli...to prozkoumávání ostrovů si o to říká nebo spíš řve...atmosféra jak blázen a tam všude furt ten samej sud s banánama, plaňkama a koulema...to mě bral amok. Štve mi to, protože jinak to bylo skvělý.
  • Win 10 je šmejd, mám s ním velmi špatné zkušenosti, přítelkyni před rokem na čas totálně zablokoval notebook, když najednou začal vyžadovat heslo, které ale ona nikdy nezadávala (to byl btw problém docela dost lidí, když jsem si to pak googlil, některým zůstal počítač zamčený trvale a podpora na férovku psala, že neví, co se s tím dá dělat). Aktualizace myslím nějak vypnout jdou, ale jsem přesvědčený, že ten šmejd za to uživatele trestá. Když ty různé aktualizace odkládám nebo odmítám, začínají se vždycky objevovat různé problémy, třeba najednou přestávají fungovat některé programy nebo se zpomalují. Zrovna nedávno jsem na win 10 přecházel na svém stolním PC a najednou se objevily ppotíže, které jsem dříve neznal. S win 10 mi třeba najednou přestane jít net. Většinou na pár vteřin až minut, jednou ale i na půl dne (zatímco na ntb jde, ale na něm vypadne zas jindy, když jde na stolním PC). Prostě jen tak a nic se s tím nedá dělat. Je to fakt hnus fialovej.
  • Jinak tohle 7/10 za hype. za nic více. Games.cz zlyhalo...
  • Games.cz ztratit akreditaci na MT? Jsem tam dlouho neviděl v hodnocení pravě z Games.cz. Může se k tomu vyjádřit někdo z redakce?
  • Jack1947
    Takže hra o ničem ale plácnem tam 7/10 protože proč ne *5*
  • Je ale možné zakoupit Xbox game pass, kde pokud je hra Play Anwhere, což SoT je, tak v rámci ceny (150 měsíčně) je možné jej i zahrát takto a nemusíš dát těch 1700 kč. Třeba by tě tato alternativa zaujala více.

    Navíc bys mohl odehrát i:
    Gears of War 4
    Halo Wars 2
    Halo Wars: Definitive Edition
    ReCore
    Riptide GP: Renegade
    Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection
    Super Lucky's Tale
  • Zdravím, momentálně jedu na Win 7, může mi někdo prosím říct, jestli můžu na Win 10 vypnout aktualizace, nebo je nějak filtrovat, které chci a které ne?
    Ptám se protože tato hra je Win 10 only a slyšel jsem že Win 10 je dost invazivní systém.
  • Llour
    Hra je to krásná, ale bez obsahu, bez progrese vaší postavy. Nedá vám žádný důvod, proč ji hrát déle jak 3-4 hodiny. Za mě prozatím největší zklamání roku *13*
  • Jo, PC verzi.
  • Tak na heurece najdeš normální a legalní krabicovku, která určitě z ruska pocházet nebude.

    I když teďka si říkám, jestli nekoukáš na PC verzi hry, která je opravdu nesmyslně dražší., to by pak vysvětlovalo.
  • Tu cenu jsem videl na MS store. Kradené klíče z Ruska mne nezajímají.
  • Ale zrovna dneska jsem četl, že by během následujících měsíců měl do hry přibýt nový obsah, třeba mazlíčci za další reálné peníze a do léta by se prý mohly objevit i nové typy questů.
  • Ke zbytku se nebudu vyjadřovat, nru nevlastním, ale dle diskuzí na tom něco bude.

    Kde jsi ale viděl tu cenu 70 eur? Vždyť se to dá dle heureky koupit za cca. 1200kč/47eur.
  • No Man's Sea?
  • nechápu tu vysokou známku. chybí obsah, na servru skoro nepotkáte hráče a hra stojí 70 €

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit