Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem zvědav co bude lepší Crysis 3 nebo Far Cry 3? Jinak Crysis 3 asi nerozjedu - to zase budu muset kvůli tomu dokoupit komponenty...ach jooo.
  • No...nevypadá to ÚPLNĚ špatně. A moc nechápu problém některých lidí s autohealem. Ono je celkem jedno, jestli se ti zdraví doplní samo nebo jestli si ho budeš doplňovat lékárničkama válejícíma se každý dva metry po všech policích a stolech.
    • Magister_Peditum
      Celkem mi vyhovoval systém v Max Payne 3, kde byl autoheal opravdu jen decentní a jinak hráč musel sbírat "drogy proti bolesti".
      • MP3 jsem ještě nehrál, tak nevím, ale pokud je to tak a painkillery jsou "celkem nedostatkovým zbožím", tak by to nemuselo bejt špatný.
    • Mr.Lolendo
      válející se všude samozřejmě ne ale doplnění života by tě melo přimeť si všímat detailu okolí a hledat heal
      • v jedný hře je to dělaný tak, že voják má jakoby "štít" kterej se v krytu regeneruje po vyplácání ale zdraví ne, to se musíš ošetřit...to mi přijde jako dobrý kombo...
        • Jo něco v tomhle stylu. Kdy ti hra nějakou tu chybku odpustí ale nedovolí ti rambo style.
          • Mr.Lolendo
            Tak to má Halo - štít- auto a zdraví na lékarnicky. Podle mě nejlepší systém jaký kdy kdo vymyslel je v PREY
      • Třeba Far Cry 2 přišel se zajímavě pořešeným systémem zdraví.
      • Tak ono ani jedno řešení není úplně ideální. Mě by osobně víc sedlo kdyby se mě hra snažila přimět přímo víc se krejt a nenechat se postřelit než hledat lékárničky.
        • Mr.Lolendo
          jn chtělo by přijít s nějakým novým pořádným cover-systémem pro FPS. Jako např.: měl Medal of Honor (2010).
  • Mr.Lolendo
    Graficky to vypadá že by to mohlo být i hezčí než Warhead. Ale co mě vyloženě s3r3 ten konzolovej pohled kdy máte zbraň a ruku přez 1/3 obrazovky
  • BoB.2
    Z videa jsem pochopil že budu mít pořád málo zdraví,nábojů,a energie.
  • crysis 1 = revoluce, spicka, kterou zacal FarCry1. (far cry2 = odpad, crysis 2 = konzolodini nezazivna traparna.) Crysis 3 vypada na to samy. nebrat. Nuda. Od dob crysis1 + FC1, crytek jen plodi sragory.
    • crysis 1 FC 1 PC only.
      enough said.
    • souhlasim az na FarCry 2, na ten nedam dopustit. Do dneska se k nemu vracim a porad me bavi. Jasne, ten respawn si mohli odpustit, ale neni to nic na co by se nedalo zvyknout....a navic to ma svoji funkci. Asi by me nebavilo jezdim mezi misema prez pul predem vystrileny mapy kde se nic nedeje.
      • přesně tak, ta hra je úplně špicová. Na nepřátele se dá zvyknout. Pamatuju si jak jsem byl unešen tim paradním světem. Nepamatuju že by nějaka hra byla z prostředí afriky. Navíc ta paradní grafická scenerie, která byla narozdíl od jiných her, promyšlená. Protože pořád se bylo čím kochat a vše bylo takové pěkné reálné. Prostě poctivá střílečka, bez těch dnešních deb... zjednodušení. A hlavně bez mimozemštanů. Ten kdo tu hru nedohrál alespon do pulky, at nepomlouvá!!!
    • Mr.Lolendo
      FarCry 2 spíše = re-spawning SH|T
  • residentevilfans
    graficka bomba ale ... *1* *5*
    • BoB.2
      To jo uvařím na něm mího mazla.
      • "Mího" ? To jsi vážně tak stupidní nebo tak mladý vemeno z kachny?
        • BoB.2
          Google vyhledávaní
          MÍHO Přibližný počet výsledků: 23 800 000
          MÝHO Přibližný počet výsledků: 1 090 000
          • http://prirucka.ujc.cas.cz/ vyhledávání:

            MÍHO Přibližný počet výsledků: 0
            MÝHO Přibližný počet výsledků: 0

            U mad bro?
            • Ydyot brání Ydyota. Bravo
          • Správně je ale "mýho". *3* A nebo nejlépe napsat "mého".
  • Když chceš prudit, tak aspoň nepruď kriplim stylem ala vesnický h0vad 0 co neumí psát... díky
    • Vsiml sem si tvyho vyjadrovani jinde, sorry ale s nulou nikdy neztacim cas
    • Pro dementa s nickem Autho....
  • běžíme koridorem, střílíme a když je nejhůř, autoheal nám pomůže
    • for all magor's, to není autoheal, ale armor nanoobleku, to co ubíhá na ukazateli není život nýbrž enrgie pro armor. V ten moment jak je ukazatel na nule tak přestává fungovat armor což je pro méně chápající taková neprustřelná vesta, která je po celem těle a pak teprve dochází k tomu že chitíš kulku či dvě a dřevěnej kabát a sbohem Franto. Comprendo ?!?!?!?!? *16* A vubec všechny hry od Cryteku jsou nářez, tečka
      • neměl bys psát domácí úkoly místo klikání na internetu?!!! Smrade malej...počkej až přijdu domu z rodičáku!!!
  • Už dvojka byla neskutečná bezpáteřní demence. Za něco stála jenom muzika v menu, to je tak jediný co si z toho paskvilu v pozlátku pamatuju.
    Koukněte radši na natural selection 2 ...
    • to je fakt, jedničku jsem si stáhl, dohrál a poté koupil a koupil i Warhead a minimálně jednou za čtvrt roku obě dohraju a stále mě to baví. Crysis 2 jsem stáhnul a u něj jsem měl pocit že hraju úplně jinou hru, hlavně příběhem. Takže smazal a nekoupil. Z ní si taky pamatuju pouze soundtrack který byl geniální.
    • Jeste vetsi srhacka
    • Mimochodem recenze týhle hry (NS2) se tady dočkáme asi až v roce 2013....hlavně že nás denně otravujou stupidníma článkama o ničem na rádoby bezmozek-styl AAAAAA tituly....hlavně že to sype
  • Generická akce bez nápadu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit