Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prijde mi to nudne uz ted
  • strielacky s autohealom nemaju absolutne ziadny vyznam. ukrutna nuda.
    • ja autoheal nemusim ale nezapomen ze tohle je scifi a pouzivaj stit kterej se dobiji
  • Robotron3
    Máte zablokovaný fullscreen u přehrávače a když kliknu na odkaz youtube, tak to po mě chce zase přihlášení. Dobrý by bylo, kdyby fungoval fullscreen hned tady na stránce.

    Jinak u Crysis 3 doufám, že zapracují také na vyprávění příběhu, který byl u dvojky hodně divný a zmatený. Jinak hra vypadá dobře.
    • Vrook
      >2012
      >nemit acc na youtube
      :P
    • To máš jedno.Mají lepší fightcluby/profesionálnější/ i s chatem.To zas klobouk dolů. *1*
      • Vrook
        Jn, který se spouštěj okamžitě jakmile jen otevřeš games.cz (teda alespoň mě) i když se na to nechceš dívat a nezajímá tě to.. takže zase klobouk pěkně zpátky na hlavu.
  • Malleth
    Přijde mi to stejně nudný jak dvojka. Nějak se nemůžu zbavit dojmu že si crytek svým zaměřením na technický zpracování kompenzujou neschopnost nadesignovat zajímavou hru.
    • Co myslíš technickým zpracováním? Když vyšel Crysis, tak to byla grafická bomba. Od té doby se vůbec nic nového neobjevilo.
      • Malleth
        Jako je tam vidět zlepšení (nasvícení, shadery, více detailů...).
        • S DX11 patchem vypadá Crysis 2 líp než jednička jenže to má obří ALE. Už vůbec to slovo PATCH napovídá, že to nebude 100% odladěné. Hra není udělaná pořádně, dají se tam nalézt nelogické věci (proč je nejvíce tesselovaným objektem ve hře betonová zábrana na silnici, nebo dřevěná podlaha s velkým tesselačním faktorem i když není potřeba?? ). Ano, Crysis 2 se zlepšil jenže Crysis 1 ždímal z DX10 maximum kdežto Crysis 2 má z DX11 velmi málo (a ještě špatně implementováno) a o to tady běží. Navíc z toho udělaly dost nechutnou koridorovku (i když jsou možnosti obejít/zabít/težká zbraň nikdy sem nepociťoval nutkání jít Stealth modem)
          • Malleth
            To beru, ale i tak...není moc her který takhle vypadaj. I když je to jen pozlátko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit