Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shadow Warrior byla a dosud je PETELICE nejhrubšího zrna. Designem levelů se dnešní srance, jako je COD a jemu podobné, nemůžou vůbec rovnat. Remaster verze je super, aspoň si to zahrají dnešní děcka a zjistí, že ty starší hry mají i dneska co říct.
    Mimochodem se teď dá koupit spolu se Serious Samem a jinýma za pouhých 6 doláčů na Humble Bundle.
    Na Steamu je furt za 10dolarů, takže špica nabídka :)
  • hahaha - Redneck Rampage *12*
  • Black_Hand
    ale je, ja tomu taky ta rikal, kdyz mi bylo 12-13 a obcas se mi to nechtene vmisi do reci i dnes. tezko se z takovyho navyku vyroste
  • Mato1987
    kuRe díky moc, to ma nenapadlo hladať fix na steam fórach, tam som nebol už nejaký ten rok *5*
  • A ja myslel ze krizek oznacuje 10 let... Nebo uz je ta hra 160 let stara? *4*
  • Inquisitor
    Kdo chce ten najde
  • Robotron3
    Dá se diskutovat slušně. Souhlasím. Byl jsem ostřejší, protože mě už unavuje, jak se pořád nasazuje na konzole a z nepravdivých argumentů.
  • možna mas pravdu ale diskutovat se da i slusne
  • Robotron3
    Honza: Zjisti si informace, ať nemeleš s*ačky, protože ani nevíš, co je to PC. PC přišlo na trh od IBM v roce 1981.
  • "První počítač byl Z1 v roce 1936" - to urcite nebol Personal Computer, takzo rozhodnut co bolo prve PC, tu je celkom pekne zhrnutie http://www.blinkenlights.com/pc.shtml


    Prva komercne predavana konzola: Magnavox Odyssey - 1972 (http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_video_game_consoles_%28first_generation%29)
  • "Ostatně konzole tu jsou dýl než PC." Co to meleš ty vole? To je zase rádoby expert. *7* První počítač byl Z1 v roce 1936. Poté první osobní počítač byl Programma 101 v roce 1965. První generace konzolí přišla až v roce 1972. Zjisti si informace než tady začneš mlít sra*ky.
  • duken nuken. To snad ani neni možný.
  • Mato1987@tiscali.cz: na to zrychleni existuje fix, ktery to dava do puvodniho stavu, resilo se to hodne na steamu, kdyz to davali za pakatel v nejakem bundlu
  • da sa zohnat na gog.com
    rednecks rampage
  • https://www.youtube.com/watch?v=caOPx-VRbFU
    ? :)
  • tuhle hru si moc dobře pamatuji, ale hra, která mě v té době nejvíc oslovila nebyl ani duken nuken, ani doom ale ta, který už si nepamatuji název=D Byli tam dva hlavní hrdinové. Takový farmáři s brokárnou. Pamatuji si jenom jeden jedinej level. Bylo to v malym městečku, kde řádilo tornádo, a když ste do něj vstoupili, tak vás to vyneslo na střechu baráku. Do toho tam ještě byli padouši.%dDD
  • Bože, co bych dal za remake Future Shock, nebo Skynet. Málokterá hra mě dostala právě jako tyhle. Naprosto neprávem zapomenuté a opomíjené klasiky, jejichž atmosféře se přiblížilo máloco.
  • No ale má pravdu v tom že psát PSX One je nesmysl. Je to buď PS One, nebo PSX.

    To jen tak pro informaci :)
  • vlastik.plaminek
    Tak se jděte vyblít, slečno.
  • Robotron3
    Ty mluvíš o nesmyslech. To že ty si něco začal registrovat, protože tě přivezli minulý Vánoce se stromečkama neznamená, že to tak je. To o čem mluvíš by se dalo vystopovat možná ještě do doby, než si byl na světě. Ostatně konzole tu jsou dýl než PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit