Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja mluvim o dobe, kdy se začali hry na pc kazit, delat pristupnejší, portovat, delat multiplaytformni, arkadovy, zjednodušený a tak dále. A tohle jsem si všimnul ja osobne až s prichodem xbox360. Predtim zadna nevrazivost mezi pckari a konzolisty na foru nebyla a nikdo ani nevedel co PSX One je (to nezná ani google, ted jsem to tam natukal).

    Takže na tohl jsem ja narazel a ty jsi tak pomalej že ti musím vysvetlovat co jsem myslel. A už dej pokoj
  • Robotron3
    Velkej rozmach konzolí začal právě s PSX One a to je přesně tahle doba, co už nějakej pátek vyšel Shadow Warrior.
  • to si delas p+de1 ne? neni to vtipny ani to neni trolling proste je to jen na zvraceni a porušuje to pravidla fora
  • dekuju, myslim ze nejsem jedinej komu to vadilo
  • konzole sice byly ale takovej ten velkej rozmach nastal az s prichodem xboxu 360 a ps3 a az pak to začalo jit dolu vodou
  • Pro hlupaka kazdy hloupy :D
  • a hele humanista-ty jsi ještě blbějsší než on
  • Nejradsi mam ty blbce a celkem mi nezalezi na tom odkud jsou, nebot blbost je internacionalni. Doufam, ze sis tim prispevkem dobre pohonil ego, ale priste si ho prosim pohon nekde na fotbalovem foru. Diky.
  • ani není řekl bych :D nebo snad zapadáš do stáda?
  • nejradši mám vychtralý čoboly co vie naprosté houno o starých dobrých časech.srovnávat staré a dnešní hry?to jako jde?samozřejmě že nejde,dnes už to nejsou hry ale výdělečné produkty.tak zalez zpátky do jeskyně v Tatrách a drž hubu..a nelez sem na CZ fóra ty zmetku
  • Robotron3
    To se snažíš bejt tak vtipnej, nebo tak hloupej? V době co vyšel Shadow Warrior už tu byla PSX One. A předtím tu byla celá řada konzolí, s Nintendem a Segou v čele.
  • no vidis a ja si to s bandou rad zahral :) ale preferovali jsme quakea
  • No dobře, když ti to tak vadí, tak jsem si ho změnil abych tě tady zbytečně nepohoršoval.
  • Nam vysel v dobe, kdy jeho duke nukem engline byl uz hodne outdated
  • zajimavy by bylo videt nejakej novej Rednecks Rampage a taky pokracovani Kingpina (ale to uz je post 2000)
  • kubakoumi
    lol
  • jo to byly doby kdy se ješte v hernim prumyslu netočili tak velke penize, hry byly proste hry a nedelali se pro mainstream, nebyly konzole atd
  • No a a já dodnes nedohrál tu XIII :D
  • zabanujte toho vola na ten nechutnej avatar se neda koukat
  • Parádní songy! Na chilku jsem byl o +- 15 let mladší :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit