Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já děkuji za tvůj, ale nenávist? "smích". Vůbec, jen to byl co se MP týče slabounký odvar Duka, tedy nemělo smysl to s bandou lidí hrát. Takže spíš doporučuju stáhnout si Duka 3D a HRP.
  • Mě kamarádi taky považují za HC hráče, protože kde je volitelná obtížnost, tam vždy začínám na nejvyšší dostupnou a pořád mi to všechno prostě přijde snadné (např Last of Us jsem hrál hned na hard a umřel jsem tam za celou hru 2x, protože ta hra vás prostě umřít nenechá)

    Pak jsem nedávno rozjel pár starších her, že opráším vzpomínky a nestačil jsem se divi jakej jsem dostával klepec.

    Současný hry opravdu dělají z hráčů naprosté blbce (podívejte se na restart Tomb Raidera - žádné prostorové hádanky, směšní nepřátelé, nulová obtížnost - plivnutí do tváře fanouškům série, nejhorší na tom bylo jak nám předtím autoři valily do hlavy jaká to bude uber těžká záležitost...)
  • Diky za nazor, nic slusnejsiho ti odpovedet nemuzu :-D.
    Shadow Warrior byla sranda, dohrali jsme to ve 2 a bavili se kralovsky.
    Nebylo to zas tak o moc jine, nez Duke 3D, tak nechapu tvoji nenavist, kdyz ses u Duka bavil.
  • Co takhle tajna mistost s hrobem Jackieho Chana a napisem,ze uklouznul ve sprse? :-D
    A potom Wangova hlaska:"Welcome to the real life Mr.Chan" heh.
  • Poradny remake Terminatora:Future shock bych si dal!
    Na Dark Forces me sralo,ze se tam casto dalo zakysnout a clovek nevedel, jak dale.
  • O tom HC hraní mi povídej. Ját teď z nostalgie zkoušel Commander Keena 4. Když jsem byl malý tak jsem ho párkrát dohrál, ale dneska jsem byl úplně marný a vůbec mně to nešlo a definitivne chcíp snad v druhém lvl (nebo té výsce nebo jak to nazvat) :D
  • Hlupost.
  • Hlupost
  • V poriadku
  • podla mna to bolo akotak fpohode do prichodu sucasnych konzol. Konzole totalne pojebali stare dobre casy. Dufam ze niekedy prestanu uz existovat ako totalna nadbytocnost. Technicka stranka hier ma vzdy zaujimala (nielen graficka) a tesil som sa ako vyvoj smeruje napred. Teraz je to vdaka konzolam fakt dost napicu
  • Keyz
    Navíc si člověk připomene jak to bylo kdysi HC. Žádné pořádné rady a nutnost hledat co kde je. Monstra berou hodně a rychle se chcípne. Taky jsem prvně rychle chcípl. Trvalo to nějakou dobu než jsem si vzpomněl jak se stará pařba hraje. Pak to jde OK.

    Navíc brutální animace smrtí. To hodně vymizelo. Například legendární chrochtající tygr (Assault Trooper) v Duke Nukem 3D.
    Sranda byl ten bug s tygrem na hajzlu. Když po zásahu brokovnici vstal, spláchl a pak začal teprve smrtelně chrochtat. Je vidět, že to bylo čistotné monstrum když tohle stihlo.
  • Jo Dark Forces byla pecka, šílená.
  • ringmancz
    protože tehdy to lidi dělali z radosti v garáži a nepotřebovali si vydělat na živobytí...
  • Ty vole, já si to snad zahraju.
  • Těch věcí tam bylo víc :D. Ja si pamatuji na "chov" králíků, kde se králici připouštěli tlačítkem na zdi, v jedné misi a vždycky jak jich začalo být moc, tak granát nebo co to bylo a znovu :D
    Takové kraviny dneska už do her snad nedávaj. Eater egy občas pobaví, ale rozhodně se u nich člověk nezastaví na 5 min :D
  • Do prcic právě sem si uvědomil jaká už je to doba, a mně příjde jako by to bylo včera. Raději ani nebudu zjišťovat jak starý je Commander Keen a první Prince of Persia :D mé první hry co si pamatuji, že jsem hrával :D
    Jinak SW nebyl špatnej a některé lekačky mně vyděsili, tak že si na ně pořád pamatuji.
  • Horst_Fuchs
    No proč ne. Ale stejně si myslím, že v devadesátkách vyšly daleko zajímavější střílečky co by stály za znovuvydání/remakování.
    Například Dark Forces, asi nejlepší Star Wars hra s kterou jsem měl kdy tu čest, nebo revoluční Terminator:Future Schock a Skynet, první Blood a kdybysme opustili devadesátky tak určitě i XIII, recenzenty dost nedoceněná hra, velká škoda že Ubisoft se na pokračování vyprd.
  • Tyjo na Redneck Rampage a Outlaws jsem zapomněl, díky za připomenutí, taky supr pařby :)
  • Keyz
    Navíc tam jsou i fekální zážitky. Viz spláchnutí plného hajzlu na kterém sedí taky lolitka. Pak začne střílet ale zase do hajzlu se dostane čistá vody a UZI.
  • Dodnes si pamatuju ze tam je za nakym vodopadem lolitka kera se koupe a kdyz na ni kouknete moz z blizka/pod vodu zacne pistet a vytahne dve uziny, ach ty prvni sexualni zazitky :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit