Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neni to vekem, ani nedostatkem casu. Skutecne je to tim, ze vychazeji takove trashe.
  • Nehejtuj.
  • Me commandos moc nesli, takze ja si pamatuju hlavne to: ALAAAAAAAAARM :D
  • Kdo rika, ze uz je nechodime krmit :D
  • Jsem asi divnej, ale Commandos: Strike Force se mi líbilo. Taky když to bylo zdarma u jednoho ze starších Levelu (169), tak ještě aby se mi to nelíbilo. Ale kdybych za to dal plnou cenu, tak bych asi remcal *1* .
  • Inquisitor
    Vy děláte jako by vám bylo šedesát, nechcete začít chodit krmit holuby do parku? :D
  • Preed
    Buckle up,we are going on nostalgia feels trip!
  • Mně je taky 28. Když byl člověk mladší, vnímal vše mnohem intenzivněji a hlavně toho nebylo tolik. Chuck Yeagers air combat, Wolfenstein, Doom, Dune 2, Aces of the europe......
  • Inquisitor
    Mě hry baví pořád a bavit budou :). Možná ne tolik her jako před patnácti lety, kdy člověk hltal všechno, ale výběr je tu pořád dost velký.
  • jop kvalitnich singlovek je jako safranu
  • Souhlas, pamatuju Score z let 94-95 a někde na zadních stranách byly ceníky her. A to byl mazec. 1400 - 1600 Kč za PC hru. I dnes je nová áčková hra podobně drahá, ale většinou je to tak kolem 1299 a za chvíli to spadně pod litr. Dále tu jsou různé levné edice starších her za 150 - 500 Kč a když připočtu skvělé akce na steamu, tak si nemam na co stěžovat. Stejně je to šílený. Tenkrát jsme doma měli PC 386ku 2MB RAM, 40MHz a asi 40MB HDD za nějakejch 30 litrů:D
  • Ano ale tehdy si single nedohrál za 5-6 hodin ale za daleko víc
  • Takže recenze na hry stojej za h*vno, protože i nový hry stojej za h*vno. Jinak si nedovedu vysvětlit, že tohle je nejlepší text o hře co jsem za poslednich X let četl. Dík
  • Mato1987
    hah ja si pamätám hlášku "Commin' right over, Sir !" s tým jeho írskym prízvukom :D veru prvé commandos je pre mňa kultovou záležitosťou, ešte teraz si pamätám ako som dokolečka hrával demo asi pred 16 rokmi, ktoré bolo na cédečku časopisu level.
    Teraz keď si chcem zahrať commandos na novom PC tak je všetko zrýchlené, až je to nehrateľné, a to mám aj starú verziu originálky commandos, ešte z roku 98 aj steamovú verziu a nedávno som si kúpil aj takú slušnu kompletnú krabicovú kolekciu commandos complete, kde sú všetky diely tejto série od jednotky a jej skvelému datadisku cez velice podarenú dvojku a a menej podarenú trojku až po ten 3D nepodarok strike force, ale nekup to za 9.99 € :)
  • zdeeneek
    Cena her je ale dnes priznivejsi nez pred lety. Pamatuju si, ze jsem kupoval hry na PC za 1600, na ps1 dokonce za 2100 - to byl des, clovek si mohl dovolit koupit 1-2 hry rocne. Dnes se daji hry koupit o dost levneji a navic jejich cena rychle pada, takze se treba pul roku po vydani daji koupit za zlomek ceny. Diky tomu si ted muzu dovolit koupit cca 10 her rocne. Na cenu dnesnich her bych si teda v dnesni dobe nestezoval - je to daleko lepsi nez tenkrat. Navic je spousta vyprodeju (steam) kde se daji hry poridit za smesne maly castky ...
  • Já to nedávno udělal, když měli v letních slevách kompletní balík série Commandos *1* Chrochtal jsem blahem.
  • Podobně vzpomínám na první Diablo, jehož demo jsme přenášeli na 50 disketách asi desetkrát, to bylo radosti, když RAR po několikátém pokusu u poslední diskety nezahlásil CRC failed a my si to mohli konečně zahrát. *1*
  • ... a hudbou
  • jo tohle to docela vystihlo, ja hlavne nechapu, proc tyhle mentaly rovnou nebanuji
  • Jack1947
    Nerikam, ze je to moje oblibena serie nebo takle 1cka sranda byla , celkem 2jka taky 3z meho pohledu nuda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit