Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jen čekám na své největší oblíbence - Redneck Rampage a první Blood. Z těch serióznějších bych si nechal líbit Terminator Future Shock.
  • Mato1987
    preto som sa spýtal, ktorú hru máš na mysli lebo "ultramegahustá grafika" a cod mi nejde dokopy... možno tak cod 1 a cod 4 boli vo svojej dobe naozaj graficky pekné hry no tvrdiť toto o nedávnych počinoch od pánov z activision je nezmysel
  • Hmm, ten me, stejne jako Painkiller, nikdy nebavil. Naopak Doom 3 me bavil dost. Ale ze bych dokazal konkretne rict, cim to vlastne bylo, to ne.
  • codoviny
  • Mato1987
    aj tak neviem ktorú hru si mal konkrétne na mysli
  • Jack1947
    Tak pak jedine ¨zbyl´´ Painkiller a jeho recyklace kterejch ( je vice nez zdravo). DNF - jina cistokrevna FPS v dnesni dobe se mi ani nevybavi, skoda to rozhodne je neni nad to vypnout mozek, pokosit par enemak nebo tisic , milion trilion a mit v dusi klid, ( dneska secko ma pribeh a tvari se to desne vazne uvidime co ten Remake Rise of the triads uz zejtra.)
  • Jack1947
    Serious sam 3 se teda nelibil asi jenom mne, a nekomu...
  • Doby, kdy hry měly koule, byly originální, zábavné, čistá zábava, hráč se mohl zastavit, hráč se musel snažit, všechno bylo na hráči... Doom, Quake, Wolf, Duke, Heretic, Blood, Hexen, Shadow Warrior ... jojo, bejvávalo... dnes jsou to polointeraktivní pseudohry pro blbé (aoo, každý ví kterou zejména mám na mysli), které kdyby neměly ultramegahustou grafiku, tak by to byly shIty o ničem, což jsou i tak, ale díky tomu, že na pohled vypadají jakože hrozně cool to asi lidi kupují, nebo prostě nedostatek konkurence, já nevím... tak či tak ..

    Staré zlaté časy ...
  • InfidelBro
    Serious Sam 2 je nejhorší hra ze série a sama o sobě taky docela ... ''divná''. The First Encounter je zatím nepřekonaný.
  • oktavius66
    Shadow Warrior je super čistá střílečka... o tom není pochyb ! Z těch novějších dominuje Serious Sam. Serious Sam 2 nemá pro mě žádnou konkurenci ! Hlášky Sama jsou stále perfektní, spoustu skrytých míst, které někdy opravdu nemají chybu ! Délka na normální obtížnost mi trvala krásných 14 hodin.. lokace jsou nádherně barevné, skvělý hudební doprovod, spousta nepřátel a příběh není ani potřeba. Mě stačí když střílím, střílím a zase střílím. Někdy tyto hry fakt bodnou na náladu a relax... Mám je rád ! *3*
  • doom 3 nebyl špatný, ale Brutal doom je lepší *5*
    http://www.youtube.com/watch?v=Z2JTRsaHqyI
  • K oprášení "vykopávky" jako Shadow Warrior můžu říct jen: SODAAAA!!! *14*
  • Keyz
    Jo ten taky. Ale napsal jsem Doom 3 protože ho dost lidí zatracovalo. Ale mně to jako klasická FPS dost bavilo. Ale Sam byl asi lepší a šílenější.
  • Tushan
    zrovna doom 3 nebyl nějak super ale třeba serious sam 1/2 *14*
  • Keyz
    Podobné hry mi zde chybí. Klasická FPS, která je dlouhá a prostě se tam hlavně střílí. Proto mám rád Doom 3. Dnes jsou všude různé RPG prvky, které mohou být špatně vybalancované anebo filmové kecy atd. Zlaté klasická FPS.
  • Keyz
    Je.
  • Kurna, tesne vedle :D
  • static.giantbomb.com/uploads/original/15/150889/2466084-watch_out__we_got_a_badass_over_here_by_deadwoodpete83-d504d72.jpg
  • Miserius
    Čau a nevracej se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit