Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už je to někde ke stažení?
  • yuri.sidius
    No škoda, že to tam nedali hned, já sem si zvykl všude chodit bez koně, protože to bylo prostě praktičtější a po tom co sem objevil mod midas magic, kterej přidává kouzlo na zrychlení tak už teď koně potřebovat nebudu, ale skusím to, mohla by to být sranda.
    Mimochodem kdo nezná mod Midas Magic a hraje za mága tak mohu jen doporučit. Skuste si to najít buď ve workshopu nebo raději na stránce skyrim nexus *3*
  • Porad si tu stezujete na bugy a pritom mnohem vetsim zabijakem hratelnosti jsou questy. Hloupe,mnohdy nelogicke,nelogicke odmenovani(za doneseni lahvicky do vedlejsiho baraku dostanete 600 zlatek,za zabiti draka na druhe strane mapy 200),naprosta vetsina z nich ma jen jedno reseni,v dialozich chybi logicke odpovedi a jsou tam ty nejmene pravdepodobne atd.
    Samozrejme pokud nekdo Skyrim hraje stylem -prozkoumej a obcas udelej quest pro penize-pak ho to asi prilis nezajima. Ale pokud radi questy plnite,pak musite trpet. Nenarazil jsem na jediny bug,ktery by mi branil v hrani,nebo me rozciloval. Za to questy -u tech jsem obcas doslova kricel *2*
  • Hry od Bethesdy asi radeji hrat nejdrive rok po vydani.
    Do te doby snad odstrani nejvetsi bugy a taky pridaji dalsi pro hratelnost dulezite veci.
    Ted jeste kdyby nejak vymakali souboje, ty mi prijdou dost slabe.
    • Hraji pouze za lucistnika a prijde mi to naopak velmi zajimave.
    • pravda... ale z vlastnej skusenosti je to tak s vecsinou hier. napriklad gothic 3 witcher 1 alebo neverwinter nights 2, boli najlepsie az po par patchoch. z trochu novsich napriklad gta4 na pc alebo rage. vsetko supy uz v dobe vydania ale k dokonalosti ich priviedla az starostlivost vyvojarov. dakujem ze sa starate bethesta a nespoplatnujete kazdu kravinku bo inak by tam boli kone fakt len na okrasu tak ako v oblivione kde bol konik uzitocny az po saddlebag mode!
  • jupiiiiiiiii... bohuzel to hraju na xku. takze cekat.
  • KaloSaper
    A kdy tam přidaj záchody? *1*
    • Kdyby jsi nebyl slepy,tak vis ze zachody ve Skyrimu jsou a vzdycky byly.
  • Určitě za to patří bethesdě respekt, že konečně dala hráčům to, po čem už dávno volali. Jen kdyby ta jízda na koni nebyla natolik o ničem. Třeba já raději chodím pěšky, protože nemám na koně nervy. V Oblivionu byli koně řešeni mnohem lépe a byla radost se na nich projíždět.
    • smejki
      pravda. v Oblivionu jsem za sebou táhnul vlka přes půl mapy. to byl rokenrol!
      • Jako ilusionista hodím otravné havěti kouzlo a nechá mě ihned být. Díky tomu prakticky neznám boj s mobama, se kterýma bojovat nechci.
    • ...určite skus nejaky MOD na koňa, zvyšena rychlosť 4x napriklad, ja sa bez koňa ani nevys...a rychlo pobeham celu krajinu...
      • Tak já se pořád někde zastavuju, rozhlížím se po krajině, zkoumám, sbírám kytičky atd. Kůň mi ani nějak nechybí.
        • Shaker
          taky tak... po ceste kosim, co na me zautoci a kun mi taky neschazi
  • A zase tu exceluju trtkovia čo tomu rozumeju ako ťava autobusu, ako v každej diskusii o Skyrim, pre nas ostatnych...už neviem čo by som do tej HRY narval...ale toto sa mi pači, a bugy ? Ja tu vidim iba dva, jejdašek a troll... *1*
    • Zayl
      Já bych měl spoustu věcí co bych do Skyrimu narval. Pokud tě už nic nenapadá, máš docela chabou představivost.
      • Tak to nevieš čo už tam mam narvane *1*
        ...ale raketomety tam zatial davať nebudem, ani lejzrove meče nie, aj ked uvažujem o MIG 21... *1*
  • Tak za chvili bude skyrim snad konecne odvsiveny a bez problemu pouzitelny.
    • Tak si ho kup a nestahuj.
      • Jestli tim mas na mysli piratstvi, tak jsi uplne vedle. Nemam ani jednu piratskou hru a i v koupenem skyrimu bylo a je spousta bugu.
        • Hraji to potreti a krome par grafickych bugu hned po vydani hry(ktere jsou jiz odstraneny) jsem na nic nenarazil. Netvrdim ze Skyrim je uplne bez bugu. Koneckoncu neni snad ani mozne mit projity cely svet a vscehno vyskouset. Ale Skyrim byl na PC v pohode hratelny hned od vydani a nijak v zabugovanosti nevybocoval od jinych novych her. Zato prispevky o jeho zabugovanosti vybocuji doted.
      • Můžu se jen zeptat jak jsi vydedukoval, že si to stáhnul?
        • Prilis slozite na pochopeni. Neres,nepatrej.
          • kkt, došli mu argumenty *1*
            • Vtipne. Jejdaskovi to vysvetluji o post nize. Ale chapu,pro tebe prilis slozite si precist cele vlakno.
        • Shaker
          vycucal si to z prstu, kde bys cekal...
          • Houby z prstu, z análneho otvoru, už len treba dúfať, že z vlastného *7*
  • Nevím jestli je by se měl vyzdvihovat fakt, že to bude součástí patche a ne placené DLC, když to mělo být už v základní hře, ale za to může Bethesda jako vydavatel určením pevného data vydání a ne programátoři, kteří určitě věděli, že tam ještě spousta fvěcí není. Navíc, co jsem zatím viděl videa, tak je boj mečem z koňského hřbetu celkem k ničemu i když se mi líbí lov vysoké lukem, které snad už konečně budu stačit. Teď by to ještě chtělo ta kopí, to by byl teprve boj na koni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit