Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Bohužel všem kromě nás 40 mil. majitelů PS4
  • ucho
    hráčům, vývojářům, Sony.
  • Kdyby sis ten článek přečetl, tak zjistíš, že za stejné peníze Neo určitě nedostaneš *7*
  • Draken69CZ
    To ten tvůj mozek moc nevypotil.
  • Draken69CZ
    Ale musíme jít tomu štěstíčku trochu naproti ty vole
  • Co k tomu dodat? Snad jen... LOL *1*
  • XorxoxTalarius
    Tak urcite :)
  • Draken69CZ
    Ok to zcela chápu.
  • Tyhle upgrady konzolí každého jenom otravují. To už si člověk může koupit PC. *7*
  • Draken69CZ
    Mě protože jsem nekoupil původní PS4 a teď dostanu za stejné peníze lepší HW a zahraji si hry plynule.
  • corfer
    Stupeň debi*ity výrobců konzolí zřejmě nezná mezí. Může mi prosím někdo vysvětlit, komu tahle korunovaná demence prospěje?!
  • Mart9
    Já na PC hrál posledních 16 let, jenže poslední roky plynule přešlo v pracovní nástroj a já nechci ve volných chvílích být stále na tom místě u stolu a s myší v ruce. K práci mi 6 let staré PC stačí a k němu jsem si koupil konzoli, protože mě baví sportovní hry a na ty jsou lepší. Nehledě na to, že moje top hra NHL je pouze na konzolích.
  • Draken69CZ
    Nemyslel jsem to jako provokaci, jen mě zarazilo že o tom píšeš že tě SONY natlačilo do PS4 jako by jsi neměl žádnou jinou volbu, ale na výběr si měl.
  • nezastávám se PC Master Race, ale PC příjde vhod, když mu žádná budoucí konzole nebude vyhovovat. Mě obecně štve, že konzolisté odsuzují PC jako něco zlého a PCčkáři se smějí konzolářům jak romským rodinám. Každý má svoje, každý si to vede jinak, tak se starejme sami o sebe a né o ostatní :) Ale ano, doporučil bych PC. Toť můj názor, nebudu ti ho vnucovat
  • Mart9
    Podle mě se bavíme o konzoli.
  • Draken69CZ
    A co koupit PC?
  • Mart9
    Nemáš pravdu. Když si kupuješ telefon, velmi pravděpodobně si nekupuješ ten nejlepší na trhu, protože jich jsou tisíce. Zatímco teď jsem nemohl koupit nic lepšího než PS4 a sám výrobce mi tu konzoli zařízne.
  • Tak by hry vypadali stejne hnusne osm let jako za predchozi generace. Spis bych videl problem s tou jejich virtualni realitou, kterou ta starsi krabice zvladne maximalne v pixelart grafice ;)
  • oktavius66
    Tím pádem je podpásovka celý trh ne? Koupíš si nový telefon- do roka je starý. Koupíš novou TV nebo něco do PC a příští rok jsou zase o něco lepší. A takhle to jede furt dokola. To nezastavíš. Nevím proč by to měl být konec základní PS4. Hry na to budou vycházet ještě pár let a když zvládne základní PS4 grafiku co má Unchrated 4... Co by si chtěl za ty prachy.
  • MickeyMutant
    Paywall, Adame, paywall. Stejná chyba jako bleskař hodinu před tebou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit