Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • filmová hra *12*
  • Sbohem, Konzolový Argumente. *1* *1* *1*
  • Možná by sis o tom nejdřív měl něco přečíst...
  • Tak hned ze začátku nemůžou, ale počkej po roce 2017 hned bude prohlášení :))) že nové hry pouze na neon přece neonky nebudou držet ve skladech ne ? ...
  • No a co se na tom změnilo? Nějak jsem si nevšiml, že by někdo oznámil konec podpory základní PS4. Nebo se pletu?
  • Jestli ti Rage bere výkon z pc, tak ARMA 3 ti ho musí doslova drtit, teda jestli tu armu nevytahuješ až na low/medium a nepřeháníš to s rozlišením 800x480 :)))
  • Já myslím že už je ve výrobě i PS5 a jen co si člověk koupí PS neo pár krát si zahraje a už bude na pultech nová ''echt'' konzole
  • Do PS neo dají pár % výkonu tak bude ''možná'' zvládat hry na full hd v 60 fps ale taková měla být původní verze ne ? takže co vlastně bude Sony prodávat ? původní nebo ''vylepšenou'' ? a ta co je na pultech dnes je PS4 nebo PS3 neo ? minulý měsíc jsem měl opravdu 10 litrů v kapse a říkám si koupit,nekoupit ? tak jsem si ji nejdřív půjčil od bratrance a docela hodně mně to překvapilo jak je graficky pozadu oproti mému starému pc a v něm je AMD fx 6300 , ram 8 giga a karta za 5 tisíc R9 270x, prostě to nešlo ani porovnávat, a oproti mému novému pc už vůbec ne...
    PS : nekoupil... vzal sem nový monitor od Eiza
  • Prostě koupíš a nemusíš roky řešit nějaký upgrady.

    Sbohem, Konzolový Argumente.
  • Moc dobře jsem věděl že není kam spěchat a že minulá generace je stále dostačující a jsou na ní mraky super her. Lidi to museli mít hned, z poloviny hrají stejně jen remastery a tak nikoho vůbec nelituju. Je lepší si počkat min. do poloviny cyklu konzole a opět se to potvrdilo...
  • zkus Uncharted 4, to docela potrápí grafiku *3* Vlastně počkej... to na PC nevyšlo...
  • Já mám jiný problém. Počítač poskládaný bezmála za skoro třicet litrů a hraju na tom R6 raven shield, SWAT 3, Dooma 1,2, Project reality, Fallout 2

    jediný hry, co si ted trochu vezmou z výkonu je ARMA 3 a RAGE.
  • Dex - jsi tak naivní nebo to jen děláš? Tahle tvoje úplně zbytečná předražená Nvidia h(S)račka dopadne jako Ouya ale jo kup si to, nebo ty peníze rovnou spláchni do WC, to je to samý ale tvoje blbost...
  • Chudáci zakomplexovanci z PC říše. Ta jejich obligátní 960GTX už nebude stačit ani na ty konzole...
  • Still
    Plynule *1* *1* *1*
    Smíchy tady brečím na zemi
  • Draken69CZ
    Kterou z těch dvou jmenovaných si hrál na gamepadu?
  • vlastik.plaminek
    Já to v pohodě beru. Prostě jako normálně uvažující človek beru PC jako hlavní platformu, co se týká výkonu, vzhledu a tak dál.Nechci dělat chytrého (i když dělám), ale mám cosi odehrané a vím, že vzhled a "plynulost" není vždycky všechno.
  • Draken69CZ
    Jako představa že na tom hraju novej Doom nebo Dark Souls, kde je potřeba rychlá reakce, 2-3 lagy a šlo by to do koše. Jako být ve městě na optice a server mít cca 200-300 km tak asi jo, ale jet přes wi-fi do Německa uf uf.
  • Draken69CZ
    V poho pořád tam je víc rozumu než ty LV 100+1 krát opakované pokusy o hate.
  • vlastik.plaminek
    To víš, trocha alkoholu a hned to pořádně hoří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit