Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel jediná možnost, jak zastavit brekot lidí, že konzole nestíhají a že musí každý 3 roky updatovat, rád bych byl aby se toto rozjelo... Vážně uvažuju, že zruším Xbox Live a pořídím si toto. Chápu rovněž tvůj argument, že né každej má od UPC 300Mb/s net aby si to mohl dovolit ale i tak pokud to bude fungovat konzole prostě nemůžou mít šanci proti tomu to...
  • Draken69CZ
    Plamínek se rozohnil *15*
  • Draken69CZ
    No na papíru to zní skvěle, ale realita je trochu krutá, potřebuješ nejen rychlej a stabilní net ale především minimální ping, pak tu je komprese obrazu, podle mě tohle v blízké budoucnosti fungovat nebude.
  • vlastik.plaminek
    Mě to celkem prospějě, protože kromě první PSX, kterou jsem jako dítě dostal pod stromeček si konzole kupuju až na sklonku životnosti s dost širokým portfoliem her, které na PC nevyšly. Zaplatím za to to pár peněz, doženu resty a to se vyplatí. A než tu LV začne onan*vat tak ano, PC je nadřazená platforma, ale já mám na koko*ě, hraju, co mě baví a neřeším FPS, protože moje oči se umí přizpůsobit i těm 30 FPS, i když to občas drhne jak an*l nasucho. BTW, redakce, an*l a onan*vat je ve slovníku, tak si tu cenzuru laskavě strčte do pi*e.
  • Vysvětlím, ano běží to na OS Android ale to je asi tak všechno. Pokud budeš platit předplatný jako u Xbox Live nebo PS+, tak dostaneš přístup do NVIDIA NOW a rázem je z toho masakrózní stroj. -> Napojíš se na servery od Nvidie kde bude hra vypočítávána a stremována do tvé konzole. Jak jsem psal máme tu výhodu, že jsme vedle Německa kde jsou hlavní servery, takže latence se nekoná. Další věc, že to umí 4K videa přehrávat umí to DLNA titulky, atd atd atd atd....
    BTW: tady máš Michala Rybku kde to všechno vysvětluje: https://www.youtube.com/watch?v=mAsEqKPwwHY
  • Mart9
    Pouč mě prosím. To není další hračka s Androidem?
  • Klidně bych vážně začal diskutovat zda jste stejného názoru jako já. Nvidia vydá zanedlouho u nás SHIELD TV a z toho co už jsem zjistit, že tato "konzole" je schopna zadupat cokoliv k televizi nemyslíte ? Česká Nvidie se chlubí, že máme v Česku tu výhodu, že stremovací servery jsou v Německu a běhá to pěkně v 60FPS ve FULL HDD na detaily LVL PC co víc si přát ? Jedinou nevýhodu vidím zatím v počtu dostupných her. Myslím si, že čas konzolí jako takovej pomalu končí...
  • Podle mě to je hroznej fail. Stávající majitelé PS4 jsou odsouzeni do postavení podřadné rasy (na výstavách a v trailerech bude "neo" verzi a oni budou hrát podřadnou PS4 verzi) a lidi jako já, kteří plánovali koupi PS4 na nejbližší měsíce, si teď nic nekoupí a budou čekat na neo verzi.

    Takže FF15 vyjde ještě na podřadnou verzi? A za rok, až bude venku neo, tak vyjde HD remaster?

    To si asi dělají srandu...
  • MickeyMutant
    Budou se lišit graficky. "Spekulace, nepotvrzeno" by napsal bleskař, ale je to logické.
  • Draken69CZ
    A v čem budou jiné?

    /upravoval jsem to ještě než tu tvá reakce byla, jinak je jasné že graficky to bude lepší když bude mít lepší výkon, to by ztrácelo smysl.
  • MickeyMutant
    Nebudou.

    EDIT: Ten "obsah" jsi doplnil až po mojí reakci.
  • Draken69CZ
    Hra na PS4 ku PS4 Neo budou 1:1 obsahem
  • Veskoslav
    R9 390X? Tak to tam rozhodně nebude na této úrovni:) Možná tak 380X
  • MickeyMutant
    Kterou verzi her myslíš? Tu pro PS4, nebo tu pro PS4 Neo? Která bude 1:1 a k čemu?
  • Mart9
    TEĎ ano. Počkej za rok.
  • no ja myslel jako vykonostni uroven R9 290X/R9 390X/Polaris... ne jako ze tam bude primo stara R9 290X to je snad jasny, ne??
  • Draken69CZ
    Neberte drogy, neberte lidem drogy *15*
  • Draken69CZ
    Ale pro vás se nic nemění, hry budou 1:1.
  • Draken69CZ
    Takže ta cena bude pevná na vždy? už se s ní nikdy nehne? oujé
  • deathfish
    A stejně si to lidi koupí a nebudou proti. A když už, tak ať ten upgrade aspoň stojí za to ať se o konzolích furt neříká, že jsou pozadu. To se ale beztak nestane a bude se jednat jen o lehký upgrade, ať to není až příliš velká podpásovka lidem, co už konzoli mají *4*

    *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *7* *8* *12* weeeeeeee!! drogy jsou špatné děti, neberte drogy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit