Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O co tady vlastně v té hře jde, že pcčkáři z toho uchcávají do kalhot? Máš volný vesmír a planety a k tomu nějakou postavu s kteroukoliv můžeš odejít z lodě a chodit po planetě a např. obchodovat či něco nebo jenom pořád lítáš jak šulínek, to by v tom případě byl docela kopr.
    • Se mi líbí, jak pod článkami o SC konzolisti vždycky řvou *15*
    • Veskoslav
      Znáš Google? Pokud neumíš použít vyhledávač a něco si o té hře zjistit, tak nemá cenu se s tebou o čemkoliv bavit.
      • Neznám. Co je to? Co kdyby jsi slušně odpověděl o čem ta hra má být. Podle obrázku jen o lítaní, ale to zas neštimuje s tím, jaké technologie tam mají použité. Na co nějaký cryengine a Dx11 a podobné kokotinky, když uvidíš max látající páku.
        • Ravenshot
          A co kdybys slušně podal názor nebo otázku a zbytečně něco nekritizoval se sarkazmem? *2*
          • Pff. Když jsem se zeptal o čem to má být. Nikdo mi neodpověděl. Tak kde to jsme? Oni vybrali 50mega a lidi ani neví, za co platí. To ta hra od Vávry- Bude to středověké RPG bez draků. Jízda na koni, šerm apod. a člověk si udělá obrázek, tady je to pro vědmy.
            • Jenže kdybych se zeptal normálně bez peprných výrazu, narážek a kapky sarkazmu, tak by to byla nudná diskuze a to tady přece nikdo nemá rád. *2*
            • Veskoslav
              Kdyby ses zeptal na začátku normálně, normálně bych ti hned odpověděl;)
            • Ravenshot
              Ono to jde vždy, jen musíme vědět, že je to žádáno. Já jsem z tvého příspěvku třeba vůbec nepochopil, že se ptáš, naopak. Zapírat informace ke hře, která se mi zdá nadějná, by nedávalo smysl *3* .
            • Děkuji Vencovi a Vráně. Vidíte, že to jde.
            • Ravenshot
              No protože jsi použil otazník, tak ano, teď konečně chápu, že jsi se na něco ptal, protože zbytek tvého původního příspěvku po otázke vypodíval o tom, že jen něco prohlašuješ. Z toho žádná otázka nevycházela.

              Na všechno, co jsi se ptal (krom toho uchcávání) lze odpovědět, že ANO. Tvůj avatar se bude moci volně pohybovat po základnách, hangárech (nejenom tvých) i planetách (ze začátku však ne po celém povrchu planet, jen oblasti měst, kde lze přistát; zhruba řečeno). Obchodovat můžeš téměř se vším: suroviny, zbraně, nelegální předměty, potraviny… Povolání nejsou omezená, jmenovat lze třeba: obchodníci, přepravci, žoldáci, piráti, medici, průzkumníci, těžaři, lovci odměn… Létání je důležitou složkou hry, ale není jedinou, protože budou existovat i ruční zbraně po boj na planetách i uvnitř lodí. Vše zmíněné, by mělo fungovat ve finální verzi hry.
            • Veskoslav
              Některé planety budou sloužit i jako pozemní bojiště. Většina planet bude mít svoje obchodní stanice+vesmírné stanice na obchod. Tvá loď je plně modifikovatelná. Od zbraní, motorů až po nákladní prostor. Takže nemáš danou loď a s ní jeden pořád. Máš více druhů lodí, zbraní atd. Navíc pokud nemáš loď pojištěnou, máš problém. Hra je jak MP, tak SP. Záleží, co budeš chtít hrát. MP bude na bází vlastních servrů, kde si budeš dělat, co "chceš" a jak chceš. Zbytek info je zbytečné vypisovat, na to ani 5000 znaků nestačí, aby to člověk popsal;) Doporučuji fan stránku od českých tvůrců, tam máš všechno podrobně rozepsané.
            • aa: V tom případě věz, že by tě ta hra skutečně měla velmi zajímat. Ale vypisovat ti co ta mvšechno má být a jak to má fungovat ti fakt nebudu, přečti si to třeba tady: http://www.star-citizen.cz/ ;-)
            • Ne, položil jsem dosti filozofických otázek. Zajímá mě, jak to bude s planetami a obchodem. Je možné vystoupil z lodi, projít si planetu(čast) koupit např. nové zbraně. Přídat se např. k nějaké žoldácké skupině apod. Chápeš? Taková hra by mě samo zajímala.
            • Ravenshot
              Myslíš tuhle tvou otázku?

              "O co tady vlastně v té hře jde, že pcčkáři z toho uchcávají do kalhot?"
      • On je trochu problém, že o té hře neví nikdo nic. Všechno je zakryto dost hustou mlhou a přijde mi, že jde jen o jeden velký hype a nikdo vlastně netuší, co bude finální produkt obsahovat.
        • Veskoslav
          Hype dělají hlavně fanoušci. A stačí obyčejný youtube kanál od StarCitizen a tam dostaneš minimálně dost informací k základní hře. Pak máš ještě oficiální stránky a pokud ani to nestačí a neumíš ani angličtinu, je tu česká fan stránka+překlad videí.
        • Ravenshot
          Nikdo nic neví, ale komentuje se to dobře očividně *2*. Kdo chce, tak si o tom něco zjistí, kdo nechce, je odkázaný na ostatní, aby mu ty informace postkytli. Pak ale záleží na příjemci, jestli takové informace považuje za vhodné nebo mu přijdou vtíravé, protože má třeba předsudky (Kickstarter, předhazování konkurence k EVE, Chris, neustálé vybírání peněz…). Hra nemá klasický marketing a je závislá spíče na word of mouth. S tím moc udělat nejde. Pokud má ale někdo a priori negativní přístup už na začátku, je těžké mu nabídnout informace, protože je s radostí hned zahodí nebo bude automaticky shazovat.

          Co bude ve finální verzi neví nikdo a to ani Chris Roberts. Ale, ten kdo se o hru zajímá nebo se o ní chce něco dozvědět, může si udělat docela slušnou představu o tom, co by mohl finální produkt obsahovat.
          • Takže nikdo nic neví. Bože. A tady to mají pcčkáři za modlu. To mě poseer. To je zas další pc-sranec, který okrade naivní nerdy. Ach bože.
            • Ravenshot
              Já budu parafrázovat svůj komentář a změním uchcávání za modlu:

              "Znám mnoho lidí, co se na tu hru těší, ale že by byť jeden k ní modlil? To opravdu ne *2*. Většina lidí to bere střízlivě, mají svá očekávaní, která se buď naplní, nebo nenaplní. Toť vše.“

              S takovým přístupem moc nechámu, jak jsi mohl níže reagovat na Veskoslava se slovy "Neznám. Co je to? Co kdyby jsi slušně odpověděl o čem ta hra má být."
    • Ravenshot
      Znám mnoho lidí, co se na tu hru těší, ale že by byť jeden z ní uchcával? To opravdu ne *3*. Většina lidí to bere střízlivě, mají svá očekávaní, která se buď naplní, nebo nenaplní. Toť vše.

      Druhá část komentáře – to nemá cenu komentovat *1* .
  • spoock
    první vesmírný simulátor, který mě zaujal, jen doufám, že časem udělají i ten konzolový port
  • Nudaaaaaaaaaaaaaaaa. Další KickStarter nudaaaaaaaaaaaaaaaa. Otočme list.
  • Ravenshot
    Koukal jsem na přímý přenos a 45minuté zpoždění začátku nebylo zrovna příjemné, možná i proto byla prezentace podle mě dost rozpačitá a jde vidět, že bugů je stále dost, ale dá se to v této fázi očekávat a grafika včetně prostředí vypadala vskutku dobře. Konečně bude k hangar modulu i co hrát. *2*
  • maros.goc
    osobne som čakal viac "simulátor" než klasické arkádové lietanie ...hmm
    • Tak ono to má tuším systémy, ktoré ovládanie lode pilotovi zjednodušujú, pôjde však do avioniky dokúpiť modifikácie, ktoré ti umožnia komplexnejšiu pilotáž *3*
    • Ravenshot
      Chris už od začátku nechtěl, aby to byl simulátor létání, chtěl od obojeho trochu, aby hra mohla být zábavná pro každého, kdo není specificky zaměřený. Ze simulátoru si bere detailní ovládání (do určité hloubky, nijak nepřehnané), interakci s lodí, funkční panely (nemusí být hned s tímto modulem) v kokpitu. Myslím si, že aktuální vyváženost je dostačující a je bráno v potaz i skutečnost, že do větší hloubky se jím nemůže, neb u větších lodí bude zapotřebí spravovat více systémů.
    • Veskoslav
      Arkádové létání je Strike Zero například. Co si očekával? Hrál jsi původní Wing Commander? Toto nemá být něco jako Flying Microsoft Simulator, kde týden startuješ loď;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit